Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Set Zero Zero Zero > Me bazën magnetike Scale Zero Setter me Elektro-optikë

Me bazën magnetike Scale Zero Setter me Elektro-optikë
Me bazën magnetike Scale Zero Setter me Elektro-optikë
Me bazën magnetike Scale Zero Setter me Elektro-optikë
Me bazën magnetike Scale Zero Setter me Elektro-optikë
Me bazën magnetike Scale Zero Setter me Elektro-optikë

Me bazën magnetike Scale Zero Setter me Elektro-optikë

Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Min. urdhër: 10 Bag/Bags
Koha e dërgimit: 25 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: ZOP-50

Type: Z-Axis Scale Zero Setter With Electro-optical

Size: ZOP-50

Height: 50mm

Acuracy: 0.005mm

Weight: 0.5KG

Brand: Tool Tree

Sample: Acceptable

Payment: TT,Paypal,westernunion

Additional Info

paketim: Kuti Plasti

prodhimtari: 2000PCS/MONTH

markë: TOOL TREE

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: SHANDONG KINA

Aftësia e Furnizimit: 2000PCS/MONTH

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 8466100000

port: SHANGHAI,QINGDAO,NINGBO

përshkrim i produktit

Set Zero me Shkalle Z-Aksi me ZOP-50 Elektro-optik

Features:

1.Height: 50mm

2. Me bazën magnetike.

3. Llamba e kuqe do të ndizet kur të preket.

4.Accuracy: 0.005mm

5. Kombinuar vertikale dhe horizontale.

6.Pagë: 0.5Kg


TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve CAT , Mbajtësit e mjeteve DAT , Mbajtësit e mjeteve NT , Mbajtësit e veglave HSK seri, seri të mërzitshëm kokë, përgjimi kolektive, qendra të gjalla, stërvitje chucks seri, dhe kështu me radhë.


Shfaqja e produktit:

High precision Scale Zero Setter Z-Axis Scale Zero SetterScale Zero Setter with Electro-opticalZop 50 4


Edge Finder 11


Paketimi & Transporti

Lloji i ri Live Center për CNC

Paketimi: i paketuar në kuti kartoni ose kuti plastike ose të paketuara sipas kërkesës suaj

Anijeve: brenda 7 ditëve në magazinë, përndryshe 30 ditë

Shërbimet tona

Kemi përparësitë e mëposhtme:

1. Cilësi të lartë dhe çmim konkurrues

2. Dorëzimi në kohë mund të garantohet pasi kemi fabrikën tonë

3. Inspektimi i rreptë gjatë procesit të prodhimit,

4. Partnerët Truested, ne kemi qenë të eksportuar prodhimet tona në më shumë se 100 vende dhe rajone në mbarë botën. dhe ne jemi të gatshëm të krijojmë marrëdhënie biznesi afatgjatë me të gjithë klientët (agjencia për shitje përfshihet) bazuar në barazinë dhe përfitimet reciproke.

kompania e Informacionit


SISHUI ​​TELI TOOL CO., LTD.

SISHUI ​​TELI TOOL PRODHIMTARI CO, LTD ndodhet në SISHUI ​​Zhvillimi Zona Zone.Our produkteve mund të ndahen në 3 lloje: i parë është i ndryshëm Tooling Sistemit për CNC MachineTools, duke përfshirë Precision Mbajtësit Tool, Pranvera Collets, Përafërt ose Precision Heads Boring dhe përgjimi Collets ; E dyta është pajisje të tjera të mjeteve standarde të makinës, të tilla si të gjitha llojet e qendrave të drejtpërdrejta, kollonat e shpimit, etj;

E treta është pjesët e veçanta të makinës në mjetet e makinës CNC si mostra klienti apo vizatime.Kompania jone

company

Fabrika Fabrika jonë:

Factory Equipment


Shërbimet tona

Unë Përgjigja e shpejtë

I NËSE çmimi avourable

III Produktet me cilësi të lartë

IV Shpërndarje të shpejta

VI Mirë shërbimi pas shitjes

services

FAQ

1 . Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

A: Ne jemi integrimi i industrisë dhe tregtisë.

2. Pyetje: A mund të siguroni produkte jo standarde?

A: Po, mundemi. Ne gjithashtu mund të bëjmë dhe furnizojmë mallrat si mostra dorëzimi të vizatimeve.

3. Pyetje: Cilat produkte ju furnizoni?

A: Ne mund të furnizojnë mbajtëset e veglave, punimet e drurit, aksesorët e makinës, veglat e mjetit dhe mjetet e fijeve.


Kategoritë e Produktit : Set Zero Zero Zero

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products

Lista e produkteve të përafërta