Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Set Zero Zero Zero

Set Zero Zero Zero

Kategoritë e produkteve të Set Zero Zero Zero , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Set Zero Zero Zero , furnizuesit Zero Setter Zero Shkalle Zero / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Set magnetik Z-boshti Zero Setter R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Seteri zero ZDI-50A Shkalle me magnetike
  • Seteri zero ZDI-50A Shkalle me magnetike
  • Seteri zero ZDI-50A Shkalle me magnetike
  • Seteri zero ZDI-50A Shkalle me magnetike
  • Seteri zero ZDI-50A Shkalle me magnetike

  Seteri zero ZDI-50A Shkalle me magnetike

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 2000PCS/MONTH
  Seteri zero ZDI-50A Shkalle me magnetike 1. Përdoret në makinë kompjuterike / torno për gjatësinë e mjetit. 2. Lartësia: 50.00 + 0.01mm 3. Sipërfaqja e madhe e matjes. E lehtë për t'u përdorur 4. Pranvera e ulët e forcës, duke shmangur thyerjen e prerësit të vogël dhe stërvitjen. 5. Lehtë për t'u kalibruar nga...
  • Me bazën magnetike Scale Zero Setter me Elektro-optikë
  • Me bazën magnetike Scale Zero Setter me Elektro-optikë
  • Me bazën magnetike Scale Zero Setter me Elektro-optikë
  • Me bazën magnetike Scale Zero Setter me Elektro-optikë
  • Me bazën magnetike Scale Zero Setter me Elektro-optikë

  Me bazën magnetike Scale Zero Setter me Elektro-optikë

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 2000PCS/MONTH
  Set Zero me Shkalle Z-Aksi me ZOP-50 Elektro-optik Features: 1.Height: 50mm 2. Me bazën magnetike. 3. Llamba e kuqe do të ndizet kur të preket. 4.Accuracy: 0.005mm 5. Kombinuar vertikale dhe horizontale. 6.Pagë: 0.5Kg TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT ,...
  • Precision Z-Axis Scale Zero Setter me elektrooptikë
  • Precision Z-Axis Scale Zero Setter me elektrooptikë
  • Precision Z-Axis Scale Zero Setter me elektrooptikë
  • Precision Z-Axis Scale Zero Setter me elektrooptikë
  • Precision Z-Axis Scale Zero Setter me elektrooptikë

  Precision Z-Axis Scale Zero Setter me elektrooptikë

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 2000PCS/MONTH
  Set Zero me Shkalle Z-Aksi me ZOP-50 Elektro-optik Features: 1.Height: 50mm 2. Me bazën magnetike. 3. Llamba e kuqe do të ndizet kur të preket. 4.Accuracy: 0.005mm 5. Kombinuar vertikale dhe horizontale. 6.Pagë: 0.5Kg TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT ,...
  • Z-Axis ZDI-50A Shkalle Zero Setter me magnetike
  • Z-Axis ZDI-50A Shkalle Zero Setter me magnetike
  • Z-Axis ZDI-50A Shkalle Zero Setter me magnetike
  • Z-Axis ZDI-50A Shkalle Zero Setter me magnetike
  • Z-Axis ZDI-50A Shkalle Zero Setter me magnetike

  Z-Axis ZDI-50A Shkalle Zero Setter me magnetike

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 2000PCS/MONTH
  Zero Setter me Shkallë Z-Ace të Lartë me magnetike 1. Përdoret në makinë kompjuterike / torno për gjatësinë e mjetit. 2. Lartësia: 50.00 + 0.01mm 3. Sipërfaqja e madhe e matjes. E lehtë për t'u përdorur 4. Pranvera e ulët e forcës, duke shmangur thyerjen e prerësit të vogël dhe stërvitjen. 5. Lehtë për t'u...
  • Z-Axis Scale Zero Setters me magnetik
  • Z-Axis Scale Zero Setters me magnetik
  • Z-Axis Scale Zero Setters me magnetik
  • Z-Axis Scale Zero Setters me magnetik
  • Z-Axis Scale Zero Setters me magnetik

  Z-Axis Scale Zero Setters me magnetik

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 2000PCS/MONTH
  Z-Axis Scale Zero Setters me magnetik 1. Përdoret në makinë kompjuterike / torno për gjatësinë e mjetit. 2. Lartësia: 50.00 + 0.01mm 3. Sipërfaqja e madhe e matjes. E lehtë për t'u përdorur 4. Pranvera e ulët e forcës, duke shmangur thyerjen e prerësit të vogël dhe
  • Zero Setter me Shkallë Z-Ace të Lartë me magnetike
  • Zero Setter me Shkallë Z-Ace të Lartë me magnetike
  • Zero Setter me Shkallë Z-Ace të Lartë me magnetike
  • Zero Setter me Shkallë Z-Ace të Lartë me magnetike
  • Zero Setter me Shkallë Z-Ace të Lartë me magnetike

  Zero Setter me Shkallë Z-Ace të Lartë me magnetike

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 2000PCS/MONTH
  Zero Setter me Shkallë Z-Ace të Lartë me magnetike 1. Përdoret në makinë kompjuterike / torno për gjatësinë e mjetit. 2. Lartësia: 50.00 + 0.01mm 3. Sipërfaqja e madhe e matjes. E lehtë për t'u përdorur 4. Pranvera e ulët e forcës, duke shmangur thyerjen e prerësit të vogël dhe stërvitjen. 5. Lehtë për t'u...
  • Set Zero me Shkalle Z-Aksi me ZOP-50 Elektro-optik
  • Set Zero me Shkalle Z-Aksi me ZOP-50 Elektro-optik

  Set Zero me Shkalle Z-Aksi me ZOP-50 Elektro-optik

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 2000PCS/MONTH
  Set Zero me Shkalle Z-Aksi me ZOP-50 Elektro-optik Features: 1.Height: 50mm 2. Me bazën magnetike. 3. Llamba e kuqe do të ndizet kur të preket. 4.Accuracy: 0.005mm 5. Kombinuar vertikale dhe horizontale. 6.Pagë: 0.5Kg TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT ,...
  • Zero Set Zero Set Zero me Elektro-optik
  • Zero Set Zero Set Zero me Elektro-optik
  • Zero Set Zero Set Zero me Elektro-optik

  Zero Set Zero Set Zero me Elektro-optik

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti alumini
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Zero Set Zero Set Zero me Elektro-optik 1. Përdoret në kompjuter mulliri makinë / torno për mjet lengh. 2. Lartësia: 50.00 + 0.01mm 3. Sipërfaqja e madhe e matjes. E lehtë për t'u përdorur 4. Pranvera e ulët e forcës, duke shmangur thyerjen e prerësit të vogël dhe
  • Zero Set Zero Set Zero me magnetike
  • Zero Set Zero Set Zero me magnetike
  • Zero Set Zero Set Zero me magnetike
  • Zero Set Zero Set Zero me magnetike

  Zero Set Zero Set Zero me magnetike

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 2000PCS/MONTH
  Zero Set Zero Set Zero me magnetike 1. Përdoret në kompjuter mulliri makinë / torno për mjet lengh. 2. Lartësia: 50.00 + 0.01mm 3. Sipërfaqja e madhe e matjes. E lehtë për t'u përdorur 4. Pranvera e

Kinë Set Zero Zero Zero furnizuesit

Pika: Mjetet NC Vegla e parazgjedhur e aksit Z , përcaktori i lartësisë së boshtit Z, përcaktuesi zero i Z-Axis, prezantuesi Z bosht zero

Shtrirja: Ky produkt është një mjet matje precize që shpejt dhe me lehtësi mund të vënë makinerinë e gisht dhe copë wor Data pozicionin e saktë të qendrës: saktësisë dhe shpimin riprodhueshme kompetent, mulliri, i mërzitshëm dhe bluarje, dhe kështu sundimin e punës pozicionuar saktësi.

 

Masa e përcaktimit të mjetit të aksit Z lejon një ngritje të saktë të mjetit nga tabela e punës ose e makinës. Matësi ka një zonë të madhe të kontaktit në fytyrën e sipërme, për mjetin. Lartësia e mjetit rregullohet pastaj për të sjellë leximin në numëruesin në zero, duke i dhënë një lartësi mjetesh precize 50mm.   

Z-Axis zero setter

Z-Axis zero setter


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta