Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Pajisjet e Mbylljes së Veglave

Pajisjet e Mbylljes së Veglave

Kategoritë e produkteve të Pajisjet e Mbylljes së Veglave , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Pajisjet e Mbylljes së Veglave , furnizuesit Pajisja e Mbylljes Mbajtëse të Veglave / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Pajisja Mbyllëse e Mbajtësit të Veglave Vertikale R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Mbajtësi i veglave të veglave të veglave CNC 25 -32
  • Mbajtësi i veglave të veglave të veglave CNC 25 -32
  • Mbajtësi i veglave të veglave të veglave CNC 25 -32
  • Mbajtësi i veglave të veglave të veglave CNC 25 -32
  • Mbajtësi i veglave të veglave të veglave CNC 25 -32

  Mbajtësi i veglave të veglave të veglave CNC 25 -32

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Mbajtësi i veglave të veglave të veglave CNC 25 -32 Avantazhet e përdorimit të mbajtësit thikë dhe mëngë thikë: ● Saktësia e përpunimit të gjobës së vrimës së brendshme është më e vogël ose e barabartë me 0.02 ● Ulja e humbjes së tehut ● Pika e qendrës së mjetit është e fiksuar për të ruajtur vështirësitë e kërkimit...

Kinë Pajisjet e Mbylljes së Veglave furnizuesit

Pajisjet e Mbylljes së Veglave

Emri: Device Locking Device

Madhësia: 205 * 98.5 * 128

Modeli: BT30 / 40/50 Mbajtësja e veglave

Materiali: C45

Lloji i mbajtësit të mjetit: BT40

Wt : 3.7KG Pajisja e Mbylljes së Veglave

Marka: Pema e Veglave

Vendi i origjinës: Shandong, Kinë (kontinent)

Ngjyra: Portokalli

Avantazh: Fixed mbajtësja e veglave Mbajtja e mjeteve

Specifikimet e pajisjeve të mbylljes së veglave:  

1.Për saktësi të lartë  

2. Përdoret për mbylljen e mbajtësit të mjeteve

3. Çmimi konkurrues Pajisja e Mbërritjes së Mbajtësit të Veglave

Modelet ekzistuese të mbajtësit të mjeteve të bllokimit SK : HSK40, HSK50, HSK63, HSK100, (mbajtësja e mjetit pa çelës NBT30-46MM)

Tool Locking Devices

Tool Locking Devices


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta