Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Mbajtësit e veglave

Mbajtësit e veglave

Kategoritë e produkteve të Mbajtësit e veglave , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mbajtësit e veglave , furnizuesit Mbajtësit e veglave të kollodave / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të CNC me kollare R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Mbajtësit e mjeteve BT MAS403

Mbajtësit e mjeteve HSK DIN69893

Mbajtësit e mjeteve SK DIN69871

NT Mbajtësit e veglave DIN2080

Mbajtës MT Tool DIN228

Mbajtësit e mjeteve CAT MAS403

R8 Mbajtësit e veglave

Mbajtësi i mjetit ISO

C20 Arbors

  1. Kushineta me shpejtësi të lartë, pajisje të veglave të makinës Mbajtësit e veglave; mbarimi i mirë i sipërfaqes, rritja e nivelit të ushqimit
  2. Chucks Collet High Speed, Shtresat me rezistencë të lartë të nxehtësisë, mund të përpunimit me shpejtësi të lartë
  3. Sharrëza me shpejtësi të lartë, Tungsten karbonit të madhësisë së kokrrës ka rezistencë të lartë, ALTINcoating, rezistencë e lartë veshin, përdorim i veçantë për prerjen me shpejtësi të lartë të makinës CNC, alos mund të rrisë zbutjen, zvogëlimin e koeficientit të fërkimit m dhe përmirësimin e efikasitetit të treshes koha e prodhimit
  4. Chucks Collet High Speed, Rigiditeti i Veglave dhe shkarkimi i mirë i çipit, më i përshtatshmi për përpunimin e tre-dimensionale me saktësi të lartë . Tool Holders Tool HoldersTool Holders

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta