Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Mjetet mbajtëse të mjetit

Mjetet mbajtëse të mjetit

Kategoritë e produkteve të Mjetet mbajtëse të mjetit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mjetet mbajtëse të mjetit , furnizuesit Mjetet e mbajtësit të veglave të veglave të makinerisë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mbajtës i mëngës së mjetit CNC për çekan R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Cilësi e lartë Ngjyrë argjendi D32 Mbajtës i mjeteve Sleeves
  • Cilësi e lartë Ngjyrë argjendi D32 Mbajtës i mjeteve Sleeves
  • Cilësi e lartë Ngjyrë argjendi D32 Mbajtës i mjeteve Sleeves
  • Cilësi e lartë Ngjyrë argjendi D32 Mbajtës i mjeteve Sleeves
  • Cilësi e lartë Ngjyrë argjendi D32 Mbajtës i mjeteve Sleeves

  Cilësi e lartë Ngjyrë argjendi D32 Mbajtës i mjeteve Sleeves

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Cilësi e lartë Ngjyrë argjendi D32 Mbajtës i mjeteve Sleeves TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve CAT , Mbajtësit e mjeteve DAT , Mbajtësit e mjeteve NT , Mbajtësit e veglave HSK seri, seri të mërzitshëm kokë, përgjimi kolektive,...
  • Cilësia e lartë D32 Mjetet mbajtëse të mjetit
  • Cilësia e lartë D32 Mjetet mbajtëse të mjetit
  • Cilësia e lartë D32 Mjetet mbajtëse të mjetit
  • Cilësia e lartë D32 Mjetet mbajtëse të mjetit
  • Cilësia e lartë D32 Mjetet mbajtëse të mjetit

  Cilësia e lartë D32 Mjetet mbajtëse të mjetit

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Cilësia e lartë D32 Mjetet mbajtëse të mjetit Funksioni: I pershtatshem per te mbajtur veglat cilindrike te boshteve ne toren ne torno CNC. TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve CAT , Mbajtësit e mjeteve DAT , Mbajtësit e mjeteve NT ,...
  • Mbajtës thikë torno CNC me cilësi të lartë
  • Mbajtës thikë torno CNC me cilësi të lartë
  • Mbajtës thikë torno CNC me cilësi të lartë
  • Mbajtës thikë torno CNC me cilësi të lartë
  • Mbajtës thikë torno CNC me cilësi të lartë

  Mbajtës thikë torno CNC me cilësi të lartë

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Mbajtës thikë torno CNC me cilësi të lartë Mbajtësi i revistës së mjeteve, lartësia e zakonshme e qendrës 20,25,32 . I përshtatshëm për lloje të ndryshme të frëngjisë Mund të përdoret për fiksim; stërvitjet, mjetet e kthimit, mjetet e mërzitshme, stërvitjet qendrore dhe shufrat e zgjerimit Ne mbështesim jo standarde...
  • Mbajtësi i veglës së mjetit torno CNC 25-25 32
  • Mbajtësi i veglës së mjetit torno CNC 25-25 32
  • Mbajtësi i veglës së mjetit torno CNC 25-25 32
  • Mbajtësi i veglës së mjetit torno CNC 25-25 32
  • Mbajtësi i veglës së mjetit torno CNC 25-25 32

  Mbajtësi i veglës së mjetit torno CNC 25-25 32

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Mbajtësi i veglës së mjetit torno CNC 25-25 32 Avantazhet e përdorimit të mbajtësit thikë dhe mëngë thikë: ● Saktësia e përpunimit të gjobës së vrimës së brendshme është më e vogël ose e barabartë me 0.02 ● Ulja e humbjes së tehut ● Pika e qendrës së mjetit është e fiksuar për të ruajtur vështirësitë e kërkimit...

Kinë Mjetet mbajtëse të mjetit furnizuesit

Mjetet mbajtëse të mjetit


I pershtatshem per te mbajtur veglat cilindrike te boshteve ne toren ne torno CNC.

D16 (2 copë) 8, 10

D20 (3pcs) 8, 10, 12

D25 (4 copë) 8, 10, 12, 16

D32 (6 copë) 8, 10, 12, 16, 20, 25

D40 (7 copë) 8, 10, 12, 16, 20, 25, 32

TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve CAT , Mbajtësit e mjeteve DAT , Mbajtësit e mjeteve NT , Mbajtësit e veglave HSK seri, seri të mërzitshëm kokë, përgjimi kolektive, qendra të gjalla, stërvitje chucks seri, dhe kështu me radhë.

Funksioni: I pershtatshem per te mbajtur veglat cilindrike te boshteve ne toren ne torno CNC.

SISHUI ​​TELI TOOL CO., LTD.

SISHUI ​​TELI TOOL MANUFACTURING CO, LTD ndodhet në Zonën Zhvillimore Ekonomike SISHUI. Prodhimet tona mund të ndahen në 3 lloje: e para është mekanizëm i ndryshëm i përpunimit të veglave CNC , duke përfshirë Mbajtësit e mjeteve të precizioneve, kollonat e pllakës, kokën e përafërt ose saktësinë e boringut dhe kollonat e përgjimit; E dyta është pajisje të tjera standarde të mjeteve të makinës , të tilla si të gjitha llojet e qendrave të gjalla, kollonat e stërvitjeve, etj;

E treta është pjesët e veçanta të makinës në mjetet e makinës CNC si klientë mostra ose vizatime.

tool holder sleeves

tool holder sleeves

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta