Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Sistemi i përgjimeve të përgjimevePërgjimi i kolektorëve

Përgjimi i kolektorëve

Kategoritë e produkteve të Përgjimi i kolektorëve , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Përgjimi i kolektorëve , furnizuesit Kolektorët e përgjimit me precizion / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të CNC Tapping Collet R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Shitje të nxehtë të goditjes së grykës për makinerinë e bluarjes
  • Shitje të nxehtë të goditjes së grykës për makinerinë e bluarjes
  • Shitje të nxehtë të goditjes së grykës për makinerinë e bluarjes
  • Shitje të nxehtë të goditjes së grykës për makinerinë e bluarjes
  • Shitje të nxehtë të goditjes së grykës për makinerinë e bluarjes

  Shitje të nxehtë të goditjes së grykës për makinerinë e bluarjes

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Me Funksionin e mbrojtjes mbi ngarkimin GT Tapping Collet 1.Funksionimi i mbingarkesës 2.High quality dhe çmimi konkurrues i përgjimit Collets 3. Kapaciteti: M3-M42 grilë makine mulliri 4. Forca e mirë e shtrëngimit 5.Live e gjate 6.Të saktë saktësi 7.Siguria e shpejtë
  • BT40-GT12 Mbajtësi i Veglave Tërheqja e Çelikut të Çakmës
  • BT40-GT12 Mbajtësi i Veglave Tërheqja e Çelikut të Çakmës
  • BT40-GT12 Mbajtësi i Veglave Tërheqja e Çelikut të Çakmës
  • BT40-GT12 Mbajtësi i Veglave Tërheqja e Çelikut të Çakmës
  • BT40-GT12 Mbajtësi i Veglave Tërheqja e Çelikut të Çakmës

  BT40-GT12 Mbajtësi i Veglave Tërheqja e Çelikut të Çakmës

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Me Funksionin e mbrojtjes mbi ngarkimin GT Tapping Collet 1.Funksionimi i mbingarkesës 2.High quality dhe çmimi konkurrues i përgjimit Collets 3. Kapaciteti: M3-M42 grilë makine mulliri 4. Forca e mirë e shtrëngimit 5.Live e gjate 6.Të saktë saktësi 7.Siguria e shpejtë
  • me cilesi te larte
  • me cilesi te larte
  • me cilesi te larte
  • me cilesi te larte
  • me cilesi te larte

  me cilesi te larte

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Me Funksionin e mbrojtjes mbi ngarkimin GT Tapping Collet 1.Funksionimi i mbingarkesës 2.High quality dhe çmimi konkurrues i përgjimit Collets 3. Kapaciteti: M3-M42 grilë makine mulliri 4. Forca e mirë e shtrëngimit 5.Live e gjate 6.Të saktë
  • përgjimi i kapësit për mbajtësin e mjeteve të ndryshimit të shpejtë
  • përgjimi i kapësit për mbajtësin e mjeteve të ndryshimit të shpejtë
  • përgjimi i kapësit për mbajtësin e mjeteve të ndryshimit të shpejtë
  • përgjimi i kapësit për mbajtësin e mjeteve të ndryshimit të shpejtë
  • përgjimi i kapësit për mbajtësin e mjeteve të ndryshimit të shpejtë

  përgjimi i kapësit për mbajtësin e mjeteve të ndryshimit të shpejtë

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  përgjimi i kapësit për mbajtësin e mjeteve të ndryshimit të shpejtë 1.Funksionimi i mbingarkesës 2.High quality dhe çmimi konkurrues i përgjimit Collets 3. Kapaciteti: M3-M42 grilë makine mulliri 4. Forca e mirë e shtrëngimit 5.Live e gjate 6.Të saktë saktësi 7.Siguria e shpejtë
  • GT12 Kollonat e përgjimit me konviktin MT3 Mbështjellja e shkrirjes
  • GT12 Kollonat e përgjimit me konviktin MT3 Mbështjellja e shkrirjes
  • GT12 Kollonat e përgjimit me konviktin MT3 Mbështjellja e shkrirjes
  • GT12 Kollonat e përgjimit me konviktin MT3 Mbështjellja e shkrirjes
  • GT12 Kollonat e përgjimit me konviktin MT3 Mbështjellja e shkrirjes

  GT12 Kollonat e përgjimit me konviktin MT3 Mbështjellja e shkrirjes

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Mulliri me cilësi të lartë Duke punuar GT24 Tapping Collet 1.safety ndryshim të shpejtë 2.Protektoni përgjimin e shpimit 3.thytheni ndryshimi i kollitjes duke kapur këmbën Product Name Tapping collets with Over-loading
  • Mulliri me cilësi të lartë Duke punuar GT24 Tapping Collet
  • Mulliri me cilësi të lartë Duke punuar GT24 Tapping Collet
  • Mulliri me cilësi të lartë Duke punuar GT24 Tapping Collet
  • Mulliri me cilësi të lartë Duke punuar GT24 Tapping Collet
  • Mulliri me cilësi të lartë Duke punuar GT24 Tapping Collet

  Mulliri me cilësi të lartë Duke punuar GT24 Tapping Collet

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Mulliri me cilësi të lartë Duke punuar GT24 Tapping Collet 1.safety ndryshim të shpejtë 2.Protektoni përgjimin e shpimit 3.thytheni ndryshimi i kollitjes duke kapur këmbën TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave, mbajtësit e veglave BT, mbajtësit e mjeteve CAT, mbajtësit e veglave të...
  • Me Funksionin e mbrojtjes mbi ngarkimin GT Tapping Collet
  • Me Funksionin e mbrojtjes mbi ngarkimin GT Tapping Collet
  • Me Funksionin e mbrojtjes mbi ngarkimin GT Tapping Collet
  • Me Funksionin e mbrojtjes mbi ngarkimin GT Tapping Collet
  • Me Funksionin e mbrojtjes mbi ngarkimin GT Tapping Collet

  Me Funksionin e mbrojtjes mbi ngarkimin GT Tapping Collet

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Me Funksionin e mbrojtjes mbi ngarkimin GT Tapping Collet Pajisja e mbrojtjes me mbingarkesë 1.With brenda çift rrotullues chucks rregullueshme 2. Tregoni specifikimet në rend. 3.Siguria e shpejtë ndryshim 4.Protektoni përgjimin e shpimit 5.Qendra e ndryshimit të kollitjes përgjimi i
  • Me funksionin e mbrojtjes së ngarkesës
  • Me funksionin e mbrojtjes së ngarkesës
  • Me funksionin e mbrojtjes së ngarkesës
  • Me funksionin e mbrojtjes së ngarkesës
  • Me funksionin e mbrojtjes së ngarkesës

  Me funksionin e mbrojtjes së ngarkesës

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  GT12 M12 Mbështetëse 1.safety ndryshim të shpejtë 2.Protektoni përgjimin e shpimit 3.thytheni ndryshimi i kollitjes duke kapur këmbën TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave, mbajtësit e veglave BT, mbajtësit e mjeteve CAT, mbajtësit e veglave të DAT, mbajtësit e veglave NT, mbajtësit...
  • GT12 M12 Mbështetëse
  • GT12 M12 Mbështetëse
  • GT12 M12 Mbështetëse
  • GT12 M12 Mbështetëse
  • GT12 M12 Mbështetëse

  GT12 M12 Mbështetëse

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  GT12 M12 Mbështetëse 1.safety ndryshim të shpejtë 2.Protektoni përgjimin e shpimit 3.thytheni ndryshimi i kollitjes duke kapur këmbën TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave, mbajtësit e veglave BT, mbajtësit e mjeteve CAT, mbajtësit e veglave të DAT, mbajtësit e veglave NT, mbajtësit...
  • High Precision GT24-M18 Ndarëset e përgjimit
  • High Precision GT24-M18 Ndarëset e përgjimit
  • High Precision GT24-M18 Ndarëset e përgjimit
  • High Precision GT24-M18 Ndarëset e përgjimit

  High Precision GT24-M18 Ndarëset e përgjimit

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High Precision GT24-M18 Ndarëset e përgjimit 1.safety ndryshim të shpejtë 2.Protektoni përgjimin e shpimit 3.thytheni ndryshimi i kollitjes duke kapur këmbën TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave, mbajtësit e veglave BT, mbajtësit e mjeteve CAT, mbajtësit e veglave të DAT, mbajtësit...
  • Ndërrimi i shpejtë i mbingarkesave të tufës
  • Ndërrimi i shpejtë i mbingarkesave të tufës
  • Ndërrimi i shpejtë i mbingarkesave të tufës
  • Ndërrimi i shpejtë i mbingarkesave të tufës

  Ndërrimi i shpejtë i mbingarkesave të tufës

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Ndërprerja e shpejtë e tufës së mbingarkesës GT24 Tufa e kapësit 1.safety ndryshim të shpejtë 2.Protektoni përgjimin e shpimit 3.thytheni ndryshimi i kollitjes duke kapur këmbën TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve CAT...
  • Ndërprerja e shpejtë e tufës së mbingarkesës GT24 Tufa e kapësit
  • Ndërprerja e shpejtë e tufës së mbingarkesës GT24 Tufa e kapësit
  • Ndërprerja e shpejtë e tufës së mbingarkesës GT24 Tufa e kapësit
  • Ndërprerja e shpejtë e tufës së mbingarkesës GT24 Tufa e kapësit
  • Ndërprerja e shpejtë e tufës së mbingarkesës GT24 Tufa e kapësit

  Ndërprerja e shpejtë e tufës së mbingarkesës GT24 Tufa e kapësit

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Ndërprerja e shpejtë e tufës së mbingarkesës GT24 Tufa e kapësit Pajisja e mbrojtjes me mbingarkesë 1.With brenda çift rrotullues chucks rregullueshme 2. Tregoni specifikimet në rend. 3.Siguria e shpejtë ndryshim 4.Protektoni përgjimin e shpimit 5.Qendra e ndryshimit të kollitjes përgjimi i
  • ISO GT12 Gryka e përgjimit
  • ISO GT12 Gryka e përgjimit
  • ISO GT12 Gryka e përgjimit
  • ISO GT12 Gryka e përgjimit
  • ISO GT12 Gryka e përgjimit

  ISO GT12 Gryka e përgjimit

  • markë: Pema e veglave
  • paketim: E mbushur me rast druri ose plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 1000000/year
  ISO GT12 Gryka e përgjimit GT12 GT 24 GT42 kanë 3 standarde: ISO DIN2080 dhe MAS 403, ju lutemi sigurohuni që të keni nevojë, nëse jeni konfuz në atë që po gjeni dhe logjistikën, ju lutemi të kontaktoni me ne, ne do t'ju japim shërbimin më të mirë për ju. Ne gjithashtu mund të furnizimit me mjete të tjera të...
  • Kolona Universale Tapping TC13-B16
  • Kolona Universale Tapping TC13-B16
  • Kolona Universale Tapping TC13-B16
  • Kolona Universale Tapping TC13-B16
  • Kolona Universale Tapping TC13-B16

  Kolona Universale Tapping TC13-B16

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Kolona Universale Tapping TC13-B16 Kolona Universale Tapping , Braktisja gjithashtu mund të mbajë operacionin e shpimit të shpimit. Kolona Universale Tapping Para se të jetë ngulur bit, fundi i stërvitjes duhet të jetë i lëmuar në aeroplan me çdo gur gëlqeror në të dyja anët e bishtit (të ngjashme me dy anët e...
  • Standardi i ISO Standardit GT24 i përgjimit
  • Standardi i ISO Standardit GT24 i përgjimit
  • Standardi i ISO Standardit GT24 i përgjimit
  • Standardi i ISO Standardit GT24 i përgjimit
  • Standardi i ISO Standardit GT24 i përgjimit

  Standardi i ISO Standardit GT24 i përgjimit

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Standardi i ISO Standardit GT24 i përgjimit Rreth Collet Një kolektor i jashtëm është një mëngë me një sipërfaqe të brendshme (normalisht) cilindrike dhe një sipërfaqe të jashtme konike. Kolektorët mund të jenë të shtrydhur kundër një konike që përputhet me atë që sipërfaqja e brendshme e saj të kontraktohet në një...

Kinë Përgjimi i kolektorëve furnizuesit

Përgjimi i kolektorëve

Mbrojtja 1.Overloadload, saktësi të lartë , ndjeshmëri të lartë

2. Çift rrotullues i rregullueshëm, i përgjegjshëm

3. Aplikohet për të gjitha llojet e makinave elektrike të përgjimit dhe llojeve të ndryshme të mjeteve të makinës


Emri i Produktit: Ndërprerja e sustës s

Modeli: GT12 / GT16 / GT24 / GT42

Materiali: 40Kr

Perdorimi:   Me funksionin e mbingarkesës

Madhësia: Madhësia e plotë

Gjatësia: vrima e përgjimit 54mm
Lloji: Kollitja e përgjimit

Funksioni: Mbrojtja e tepërt

Aplikimi: makinë përgjimi
Marka: Pema e Veglave

Vendi i origjinës: Shandong, Kinë (kontinent)


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta