Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Sistemi i përgjimeve të përgjimeve

Sistemi i përgjimeve të përgjimeve

Kategoritë e produkteve të Sistemi i përgjimeve të përgjimeve , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Sistemi i përgjimeve të përgjimeve , furnizuesit Makinë automatike përgjimi / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Përgjimi i kolektorëve R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Përgjimi i kolektorëve

Përgjimi i kolektorëve

Përgjimi

Përgjimi i kolektorëve

Tapping Collets System përdoret për pirunin e goditjes për përpunimin e vrimës së brendshme të fijeve në mjetin e makinës. Sistemi i copëzimit të kapakut përbëhet kryesisht nga kapuçja e tapit, xhaketa e jakës, pranvera e shtypjes, topi i çelikut dhe mëngja e tapit. Tipari është: fytyra e sipërme e xhaketës së kolektorit Ekziston një thua që ngjitet me gishtin e veglës së makinës dhe mëngëza e xhaketës së zhveshjes është e pajisur me një top çeliku, një pranverë dhe një vidhosje të ngutshme që mund të transmetojë energji për braktisja e goditjes dhe gjithashtu mund të mbrohet nga mbingarkesa.


Sistemi i përgjimeve të përgjimeve

1.safety ndryshim të shpejtë

2.Protektoni përgjimin e shpimit  

3.thytheni ndryshimi i kollitjes duke kapur këmbën

4. R ich në rezerva

Tapping Collets System

Tapping Collets System


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta