Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Sistemi i përgjimeve të përgjimevePërgjimi

Përgjimi

Kategoritë e produkteve të Përgjimi , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Përgjimi , furnizuesit Preciziteti i përgjimit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Përgjimi Chuck Long Shank R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

Kinë Përgjimi furnizuesit

BT përgjimi Chuck Shank

Standard: MAS 403
Saktësia: ≤0.015mm
Martial: Steel Tool
Marka: Pema e Veglave
Vendi i origjinës: Shandong, Kinë (kontinent)
Specifikime Duke përgjuar Chuck Shank


Për mulliri.

Performancë më e mirë

Stabilitet më i lartë

Saktësi më e lartë

Ndërprerja e serisë mbajtëse mjetesh Chuck Shank Sunder.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta