Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Sistemi i përgjimeve të përgjimevePërgjimi i kolektorëve

Përgjimi i kolektorëve

Kategoritë e produkteve të Përgjimi i kolektorëve , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Përgjimi i kolektorëve , furnizuesit Mbështetësja e Taperës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Prerja e presionit të saktë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

Kinë Përgjimi i kolektorëve furnizuesit

Përgjimi i kolektorëve

Vendi i origjinës: Shandong, Kinë (kontinent)

Emri i markës: Pema e veglave

Lloji: Kokëzimi i kollës së vendosjes

Funksioni: Funksioni i Mbingarkesës

Tipar: Kthimi i stërvitjes së Antirustit
Madhësia: Madhësia e plotë1.safety ndryshim të shpejtë

2.Protektoni përgjimin e shpimit  

3.thytheni ndryshimi i kollitjes duke kapur këmbën

4. R ich në rezerva


Ju lutem specifikoni madhësinë e detajuar kur urdhëroni. për shembull: BT40-GT24-7pcsProdukte të reja

Lista e produkteve të përafërta