Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Kolona e PranverësKollonat e drejta

Kollonat e drejta

Kategoritë e produkteve të Kollonat e drejta , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kollonat e drejta , furnizuesit Kollonat e Drejtësisë Precision / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Collets Drejt Customized R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Cilësia e Lartë Madhësia e Plotë C42 Kolona e Drejtë
  • Cilësia e Lartë Madhësia e Plotë C42 Kolona e Drejtë
  • Cilësia e Lartë Madhësia e Plotë C42 Kolona e Drejtë
  • Cilësia e Lartë Madhësia e Plotë C42 Kolona e Drejtë
  • Cilësia e Lartë Madhësia e Plotë C42 Kolona e Drejtë

  Cilësia e Lartë Madhësia e Plotë C42 Kolona e Drejtë

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Cilësia e Lartë Madhësia e Plotë C42 Kolona e Drejtë Këmba e drejtë e kollës, e njohur edhe si kolona e pranverës, është e montuar në një stërvitje \ mulliri, pirun dhe mulliri, funksioni i tij është të fiksohet stërvitja ose thika. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël. Performanca e saj e...
  • Lartë Precision 65Mn C25 Drejt Copets
  • Lartë Precision 65Mn C25 Drejt Copets
  • Lartë Precision 65Mn C25 Drejt Copets
  • Lartë Precision 65Mn C25 Drejt Copets
  • Lartë Precision 65Mn C25 Drejt Copets

  Lartë Precision 65Mn C25 Drejt Copets

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Lartë Precision 65Mn C25 Drejt Copets C25 Kolona e Drejtë , e njohur gjithashtu si kolona e pranverës, është montuar në një stërvitje \ mulliri, pirun dhe mulliri braktis, funksioni i tij është të mbërthen prerës stërvitje ose thikë. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël. Performanca e saj e...
  • Lartë precision 65Mn C32 Collets Drejt
  • Lartë precision 65Mn C32 Collets Drejt
  • Lartë precision 65Mn C32 Collets Drejt
  • Lartë precision 65Mn C32 Collets Drejt
  • Lartë precision 65Mn C32 Collets Drejt

  Lartë precision 65Mn C32 Collets Drejt

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Lartë precision C32 Collets Drejt Këmba e drejtë e kollës , e njohur edhe si kolona e pranverës , është e montuar në një stërvitje \ mulliri, pirun dhe mulliri, funksioni i tij është të fiksohet stërvitja ose thika. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël. Performanca e saj e qëndrueshme, saktësia e...

Kinë Kollonat e drejta furnizuesit

Kollonat e drejta


Prezantim i shkurtër

MLC Drejt çakëll Chuck , i njohur gjithashtu si kolektor pranverë, është montuar në një stërvitje \ mulliri makine, shpimit dhe mulliri braktis, funksioni i tij është të pirg prerës stërvitje ose thikë. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël. Performanca e saj e qëndrueshme, saktësia e lartë nga shumica e prodhuesve besojnë. Të gjitha produktet janë bluarje precize.

Specifikim

1. Materiali: 65Mn

2. Ngurtësinë: HRC44-48  
3. Hapat e përparimit 1mm ose 1/64 "  
4. Janë gjashtë rrugë hendeku para dhe prapa

5. Sinqerisht shërbim


Përparësitë e produkteve:

1. trajtim me temperaturë të lartë, uniformitetin e ngurtësisë.
2. pamjen e plotë të ndritshme, elasticitet të mirë
Stabiliteti i saktësisë, i qëndrueshëm dhe jo i lehtë
4. Saktësia: e bërë në trajtimin numerik të kontrollit 65 mn, kanë jetëgjatësi më të lartë.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta