Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Sistemi i stërvitjes së stërvitjeveÇorape të stërvitjeve prej çeliku inox

Çorape të stërvitjeve prej çeliku inox

Kategoritë e produkteve të Çorape të stërvitjeve prej çeliku inox , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Çelësi kryesor i stërvitjes së kasetës , furnizuesit Çelës i Çelës së Çelës Stainless Steel Keytape / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Çelësi i shpinës së stërvitjes R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Çelësi mjekësor kyç i stërvitjes së çelikut inox
  • Çelësi mjekësor kyç i stërvitjes së çelikut inox
  • Çelësi mjekësor kyç i stërvitjes së çelikut inox
  • Çelësi mjekësor kyç i stërvitjes së çelikut inox
  • Çelësi mjekësor kyç i stërvitjes së çelikut inox

  Çelësi mjekësor kyç i stërvitjes së çelikut inox

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Çorape të stërvitjeve prej çeliku inox Precizitet i lartë i ndërprerë ose i lidhur ngushtë rritet në vegla. Jaw janë projektuar posaçërisht për tolerancë të ngushtë në shpimin. I përshtatshëm për grinders super elektrike, makina gdhendje, torno makine precize dhe pajisje mjekësore. Vërejtje: 4mm-JT10 mund të bëhet nga...
  • Precision të lartë Stainless Steel stërvitja chucks
  • Precision të lartë Stainless Steel stërvitja chucks
  • Precision të lartë Stainless Steel stërvitja chucks
  • Precision të lartë Stainless Steel stërvitja chucks
  • Precision të lartë Stainless Steel stërvitja chucks

  Precision të lartë Stainless Steel stërvitja chucks

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Precision të lartë Stainless Steel stërvitja chucks Precizitet i lartë i ndërprerë ose i lidhur ngushtë rritet në vegla. Jaw janë projektuar posaçërisht për tolerancë të ngushtë në shpimin. I përshtatshëm për grinders super elektrike, makina gdhendje, torno makine precize dhe pajisje mjekësore. Vërejtje: 4mm-JT10 mund...
  • Çorape të stërvitjeve prej çeliku inox
  • Çorape të stërvitjeve prej çeliku inox
  • Çorape të stërvitjeve prej çeliku inox
  • Çorape të stërvitjeve prej çeliku inox
  • Çorape të stërvitjeve prej çeliku inox

  Çorape të stërvitjeve prej çeliku inox

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Çorape të stërvitjeve prej çeliku inox Precizitet i lartë i ndërprerë ose i lidhur ngushtë rritet në vegla. Jaw janë projektuar posaçërisht për tolerancë të ngushtë në shpimin. I përshtatshëm për grinders super elektrike, makina gdhendje, torno makine precize dhe pajisje mjekësore. Vërejtje: 4mm-JT10 mund të bëhet nga...
  • High Quality 3/8 '' - 24UNF çakëll çelik inox
  • High Quality 3/8 '' - 24UNF çakëll çelik inox
  • High Quality 3/8 '' - 24UNF çakëll çelik inox
  • High Quality 3/8 '' - 24UNF çakëll çelik inox
  • High Quality 3/8 '' - 24UNF çakëll çelik inox

  High Quality 3/8 '' - 24UNF çakëll çelik inox

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High Quality 3/8 '' - 24UNF çakëll çelik inox Precizitet i lartë i ndërprerë ose i lidhur ngushtë rritet në vegla. Jaw janë projektuar posaçërisht për tolerancë të ngushtë në shpimin. I përshtatshëm për grinders super elektrike, makina gdhendje, torno makine precize dhe pajisje mjekësore. Vërejtje: 4mm-JT10...
  • High Quality JT1 Chucks stërvitja çelik inox
  • High Quality JT1 Chucks stërvitja çelik inox
  • High Quality JT1 Chucks stërvitja çelik inox
  • High Quality JT1 Chucks stërvitja çelik inox
  • High Quality JT1 Chucks stërvitja çelik inox

  High Quality JT1 Chucks stërvitja çelik inox

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High Quality JT1 Chucks stërvitja çelik inox Precizitet i lartë i ndërprerë ose i lidhur ngushtë rritet në vegla. Jaw janë projektuar posaçërisht për tolerancë të ngushtë në shpimin. I përshtatshëm për grinders super elektrike, makina gdhendje, torno makine precize dhe pajisje mjekësore. Vërejtje: 4mm-JT10 mund të...
  • lloj kyç çelës me cilësi të lartë çelik inox
  • lloj kyç çelës me cilësi të lartë çelik inox
  • lloj kyç çelës me cilësi të lartë çelik inox
  • lloj kyç çelës me cilësi të lartë çelik inox
  • lloj kyç çelës me cilësi të lartë çelik inox

  lloj kyç çelës me cilësi të lartë çelik inox

  • markë: Pema e veglave
  • paketim: E mbushur me rast druri ose plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 1000000/year
  lloj kyç çelës me cilësi të lartë çelik inox Përparësitë: 1. Brand famshme : markë BENTENG është prodhuesi VETEM dhe furnizuesi më i madh i chucks stërvitje çelik inox në
  • Pajisje Mjekësore B10 Stërvitje Chuck çelik inox
  • Pajisje Mjekësore B10 Stërvitje Chuck çelik inox
  • Pajisje Mjekësore B10 Stërvitje Chuck çelik inox
  • Pajisje Mjekësore B10 Stërvitje Chuck çelik inox
  • Pajisje Mjekësore B10 Stërvitje Chuck çelik inox

  Pajisje Mjekësore B10 Stërvitje Chuck çelik inox

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Pajisje Mjekësore B10 Stërvitje Chuck çelik inox 1. Materiali: 3Cr13 2. kon montuar ose fije montuar. 3. Oferta Rang nga 1mm-16mm 4. Maksimumi 10.000 RPM pa bilanc të mëtejshëm 5. Precizioni arrijnë 0.02mm në 0.03mm 6. Braktisja e veçantë e stërvitjes ose braktisja e stërvitjes së integruar TeLi ynë kryesisht në...
  • Çeliku i Çelikut Stainless Steel B10 6mm
  • Çeliku i Çelikut Stainless Steel B10 6mm
  • Çeliku i Çelikut Stainless Steel B10 6mm
  • Çeliku i Çelikut Stainless Steel B10 6mm
  • Çeliku i Çelikut Stainless Steel B10 6mm

  Çeliku i Çelikut Stainless Steel B10 6mm

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Çorape të stërvitjeve prej çeliku inox Precizitet i lartë i ndërprerë ose i lidhur ngushtë rritet në vegla. Jaw janë projektuar posaçërisht për tolerancë të ngushtë në shpimin. I përshtatshëm për grinders super elektrike, makina gdhendje, torno makine precize dhe pajisje mjekësore. Main
  • 10mm 13mm Keyless Shtrëngimi i dorës braktisje
  • 10mm 13mm Keyless Shtrëngimi i dorës braktisje
  • 10mm 13mm Keyless Shtrëngimi i dorës braktisje
  • 10mm 13mm Keyless Shtrëngimi i dorës braktisje
  • 10mm 13mm Keyless Shtrëngimi i dorës braktisje

  10mm 13mm Keyless Shtrëngimi i dorës braktisje

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  10mm 13mm Keyless Shtrëngimi i dorës braktisje Mali: 1 / 2-20UNF 3 / 8-24UNF Precision: 0.35 Aplikimi: Rekomandohet për stërvitjet elektrike të goditjes dhe llojet e stërvitjes elektrike AC & DC .. Features: 1.Përshkrimi i saktë i përparmë dhe tapered mbështetet fort në vegla. 2. Ai mund të mbrohet nga ndryshkja...

Kinë Çorape të stërvitjeve prej çeliku inox furnizuesit

Çorape të stërvitjeve prej çeliku inox


Prezantim i shkurtër

Çikrik me çelës me çelës me çelës, Çelësi i çelësit të çelësit duhet të tërheqë rrota për të shtrënguar, kryesisht për industrinë e veglave të makinës, siç është stërvitja e stolit dhe stërvitja elektrike dhe braktisja e shpinës duke tërhequr timonin për të shtrënguar grumbullin dhe tërheqja e rrotave është me një krah zgjatues i ingranazhit të pjerrët, kështu që në procesin e vidhosjes, mund të luajë një rol në rritjen e hyrjes së rrotullimit, kështu që forca e shtrëngimit të kapëseve të kapëseve është shumë e madhe. Për shkak të pikëllim pikëllim ka avantazhet e strukturës së thjeshtë, pjesët janë të lehtë për të përpunimit, çmimi është i lirë, avantazhe të besueshme të performancës, kështu që përdorimi i saj të gjerë. Chuck pikëllim sipas përdorimit të tyre mund të ndahet në dritë, të mesme dhe të rënda. Struktura e peshës së lehtë dhe të rëndë të komponentëve kryesorë. Nënën e shtrënguar me tela të lehta për formimin e vulosjes, të rëndë për formimin e ftohtë të nxjerrjes, forcë të lartë. Stërvitja e lehtë e shpinës është përdorur kryesisht për vegla shtëpiake, të përshtatshme për fuqi të ndryshme të stërvitjes elektrike DC dhe AC. Fërkimi i mesëm dhe i rëndë përdoret kryesisht për makinat e përpunimit të drurit, stërvitja e stolit, qendrat e përpunimit dhe pajisjet e tjera të ngarkesës janë të mëdha. Ingranazhet e pjerrët që përdoren për futjen e çift rrotullues janë dhëmbë çeliku, të cilat mund të mbajnë çift rrotullues të madh.


specifikimet

Detyrë e rëndë ose e rëndë.

2. kon montuar ose fije montuar.
3. Oferta Rang nga 1mm-16mm
4. Maksimumi 10.000 RPM pa bilanc të mëtejshëm
5. Precizioni arrijnë 0.02mm në 0.03mm

6. Braktisja e veçantë e stërvitjes ose braktisja e stërvitjes së integruar

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta