Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Kolona e Pranverës

Kolona e Pranverës

Kategoritë e produkteve të Kolona e Pranverës , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kollonat e drejta , furnizuesit ER Collets / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të OZ Collets R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

ER Collets

OZ Collets

R8 kollonat

5C Collets

Kollonat e drejta

SK Collets

SDC Collets

ER Collets Set

Kollonat tjera

ER COLLETS:

Kolona ER standarde është mjeti më i përdorur gjerësisht në botë. Nga çeliku i pranverës së Alloy dhe i ngurtësuar plotësisht, kolonat ER janë ideale për shumë machining, duke përfshirë mërzitjen, bluarjen, reaming, përgjimin dhe bluarje.

Specifikimet kryesore: ER8, 11, 16, 20, 25, 32, 40, 50, etj

2. Erë elastike, forcë e madhe e shtrëngimit, gamë e gjerë e shtrëngimit, saktësi e mirë, cilësi e shkëlqyeshme.

3. Përdoret për mërzitje, bluarje, shpime, përgjime, bluarje gdhendëse dhe përpunime të tjera .

ER Collets

ER collet


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta