Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > spanners

spanners

Kategoritë e produkteve të spanners , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, ER pikëllim , furnizuesit ER pikëllim / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të ER Spanner R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

ER Spanners

SK Spanners

spanners

Prezantim i shkurtër

ER shiritat , veglat e dorës, çelësin e çelësit ER , çelësin CNC , pikëllim është përdorimi i bolts wrenching leverage, vida, arra dhe mjete të tjera fasteners filetuara. Çifti zakonisht ka bërë një ose të dy skajet e nyjeve të hapjes së dorezës ose grupeve të hapura të bulonave ose nofave të fiksimit. Kur zbatohet për përdorimin e drejtimit të rrotullimit përgjatë forcës së boshtit të filetuar mund të shtypen bulonave ose arra.

specifikimet

1. Materiali: çelik inox

2. Ngurtësinë: HRC40-45
3. Standardi: DIN6499
4. Saktësia: poshtë 0.008mm
5. Çmimet konkurruese
6. Sipërfaqja më e butë, Ndjehen të rehatshme, Pamja e bukur


ER Wrenches

ER Wrenches


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta