Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Mbajtësit e veglave > Mbajtësit e mjeteve SK DIN69871 > pjesë torno SK er mbajtëse mjetesh

pjesë torno SK er mbajtëse mjetesh
pjesë torno SK er mbajtëse mjetesh
pjesë torno SK er mbajtëse mjetesh
pjesë torno SK er mbajtëse mjetesh
pjesë torno SK er mbajtëse mjetesh

pjesë torno SK er mbajtëse mjetesh

Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Min. urdhër: 5 Piece/Pieces
Koha e dërgimit: 20 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: SK30-ER

Product Name: Lathe Parts SK Er Tool Holder

Material: 40Cr

HRC: 44-48

Usage: Lathe

Model: Standard

Accuracy: ≥0.005mm

Package: Wooden Case Or Plastic

Brand: Tool Tree

Payment: Paypal TT Or Others

RPM: 12000

Additional Info

paketim: E mbushur me rast druri ose plastike

prodhimtari: 100000piece/year

markë: Pema e veglave

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1000000/year

certifikatë: iso9001

Kodi HS: 8466100000

port: Qingdao,Tianjin,Shanghai

përshkrim i produktit

pjesë torno SK er mbajtëse mjetesh

pjesë torno SK er mbajtëse mjetesh

Shkoni jashtë: 0.005mm

material: 40Cr

Dorëzimi: HRC56-58

Toleranca e Tensionit: AT3

Ftohja: Ftohës qendror / AD.

Përdorimi: për përgjimin preferohet. Kompensimi i gjatesise aksiale ne tension dhe presion.

Plotësisht efektive parandaluar dhe absorbuar përsëri prodhuar gjatë prerjes vibrimit dhe rezistencës, por gjithashtu të bëjë prerjen prestar rezistencë e secilës pjesë është nënshtruar uniforme, në mënyrë që të arrihet në kushtet e shpejtësisë së lartë dhe përpunimit të saktë të lartë, të përmirësuar në masë të madhe jetën e makinës gishtin e mjetit dhe mjetin e prerjes, dhe në masë të madhe të përmirësojë ashpërsinë sipërfaqësore të workpiece.

Size Collet Size D d L T C
SK30-TC312-65 1 36 19 65 7.5 7.5
SK30-TC820-99 2 54 31 99 12.5 12.5
             
SK40-TC312-59 1 36 19 59 7.5 7.5
SK40-TC820-97 2 54 31 97 12.5 12.5
SK40-TC1433-156 3 78 48 156 22 22
             
SK50-TC312-63 1 36 19 63 7.5 7.5
SK50-TC820-97 2 54 31 97 12.5 12.5
SK50-TC1433-140 3 78 48 140 22 22
             
sk tool holderlathe parts SK er tool holderlathe parts SK er tool holderlathe parts SK er tool holder

Sitë gjysëm-të gatshme: Ne jemi të rafinuar si kjo.

ER SPRING COLLETS

er collets cold process

Paketimi & Transporti

1, Paketa : kuti plastike dhe gjithashtu mund të dal në përputhje me kërkesat tuaja.

2, Kohëzgjatja : Mostra brenda 7 ditëve dhe të tjerave 35 ditë.

company

kompania e Informacionit


SISHUI ​​TELI TOOL CO., LTD.

SISHUI ​​TELI TOOL MANUFACTURING CO, LTD ndodhet në Zonën Zhvillimore Ekonomike SISHUI. Prodhimet tona mund të ndahen në 3 lloje: e para është mekanizëm i ndryshëm i përpunimit të veglave CNC , duke përfshirë Mbajtësit e mjeteve të precizioneve, kollonat e pllakës, kokën e përafërt ose saktësinë e boringut dhe kollonat e përgjimit; E dyta është pajisje të tjera standarde të mjeteve të makinës , të tilla si të gjitha llojet e qendrave të gjalla, kollonat e stërvitjeve, etj;

E treta është pjesët e veçanta të makinës në mjetet e makinës CNC si mostra klienti apo vizatime.


Fabrika Fabrika jonë:Factory Equipment


Shërbimet tona

Unë Përgjigja e shpejtë

I NËSE çmimi avourable

III Produktet me cilësi të lartë

IV Shpërndarje të shpejta

VI Mirë shërbimi pas shitjes

servceFAQ

1 . Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

A: Ne jemi integrimi i industrisë dhe tregtisë.

2. Pyetje: A mund të siguroni produkte jo standarde?

A: Po, mundemi. Ne gjithashtu mund të bëjmë dhe furnizojmë mallrat si mostra dorëzimi të vizatimeve.

3. Pyetje: Cilat produkte ju furnizoni?

A: Ne mund të furnizojnë mbajtëset e veglave, punimet e drurit, aksesorët e makinerive, veglat e mjetit dhe mjetet e fijeve
Kategoritë e Produktit : Mbajtësit e veglave > Mbajtësit e mjeteve SK DIN69871

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products

Lista e produkteve të përafërta