Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Mbajtësit e veglave > Mbajtësit e mjeteve SK DIN69871 > pjesët e torno CNC sk mbrapa mbajtësit braktisur

pjesët e torno CNC sk mbrapa mbajtësit braktisur
pjesët e torno CNC sk mbrapa mbajtësit braktisur
pjesët e torno CNC sk mbrapa mbajtësit braktisur
pjesët e torno CNC sk mbrapa mbajtësit braktisur
pjesët e torno CNC sk mbrapa mbajtësit braktisur

pjesët e torno CNC sk mbrapa mbajtësit braktisur

Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Min. urdhër: 5 Piece/Pieces
Koha e dërgimit: 20 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: SK30-ER11-100

Usage: CNC Mill Machine

Model: Standard

Brand: Tool Tree

Payment: Paypal TT Or Others

Package: Wooden Case Or Plastic Case

Accuracy: 0.005mm

Material: 40Cr

HRC: 44-48

RPM: 12000

Product Name: Cnc Lathe Parts Sk Collets Chuck Holders

Additional Info

paketim: E mbushur me rast druri ose plastike

prodhimtari: 100000piece/year

markë: Pema e veglave

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1000000/year

certifikatë: iso9001

Kodi HS: 82090000

port: Qingdao,Tianjin,Shanghai

përshkrim i produktit

pjesët e torno CNC sk mbrapa mbajtësit braktisur


Product Name SK 40 ER 32 Tool Holder
Main Application
Milling Machines
Material 40CrMn
Hardness HRC48-52
Precision 0.005

specifikimet

1. Furnizim me SHBA, Gjermani, Poloni, Rusi etj
2.11 vjet prodhojnë përvojë
3.Profesionale makine mjetet e furnizuesit
4. Koha e shpejtë e dilivery


SKxER TOOL holderSKxER tool holderSKxER TOOL holderSaktësia e kokës rbh mërzitshëm mund të arrijë 0.01mm.And ajo është bërë nga aliazh me cilësi të lartë.


Ne gjithashtu mund të furnizimit me mjete të tjera të ngjashme, të tilla si er collets, përgjimi collets, qendrat e jetojnë, çorape torno, vice makine, etj.

kompania e Informacionit

Pjesët CNC kanë koka të mërzitshme F1

SISHUI ​​TELI TOOL CO., LTD.

SISHUI ​​TELI TOOL MANUFACTURING CO, LTD ndodhet në SISHUI ​​Ekonomik Zhvillimi i Zones. Prodhimet tona mund të ndahen në 3 lloje: e para është mekanizëm i ndryshëm i përpunimit të veglave CNC , duke përfshirë Mbajtësit e mjeteve të precizioneve, kollonat e pllakës, kokën e përafërt ose saktësinë e boringut dhe kollonat e përgjimit; E dyta është pajisje të tjera standarde të mjeteve të makinës , të tilla si të gjitha llojet e qendrave të gjalla, kollonat e stërvitjeve, etj;

E treta është pjesë e veçantë e makinës në mjetet e makinës CNC si mostra të klientëve ose vizatime.

Kompania jone

our company

Fabrika Fabrika jonë:

Factory EquipmentPaketimi & Transporti

1, Paketa : kuti plastike dhe gjithashtu mund të dal në përputhje me kërkesat tuaja.

2, Kohëzgjatja : Mostra brenda 7 ditëve dhe të tjerave 35 ditë.

Shërbimet tona

Unë Përgjigja e shpejtë

I IF çmim i çmuar

III Produktet me cilësi të lartë

IV Shpërndarje të shpejta

VI Mirë shërbimi pas shitjes

services

FAQ

1 . Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

A: Ne jemi integrimi i industrisë dhe tregtisë.

2. Pyetje: A mund të siguroni produkte jo standarde?

A: Po, mundemi. Ne gjithashtu mund të bëjmë dhe furnizojmë mallrat si mostra dorëzimi të vizatimeve.

3. Pyetje: Cilat produkte ju furnizoni?

A: Ne mund të furnizojë mbajtësit mjet, mantel punuar me dru, pajisje makine, bit mjet dhe mjetet thread.
Kategoritë e Produktit : Mbajtësit e veglave > Mbajtësit e mjeteve SK DIN69871

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products

Lista e produkteve të përafërta