Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Mbajtësit e veglave > Mbajtësit e mjeteve SK DIN69871 > High precision DAT-ER me shpejtësi të lartë dhe mbajtëse të balancuar gjobë mjetesh

High precision DAT-ER me shpejtësi të lartë dhe mbajtëse të balancuar gjobë mjetesh
High precision DAT-ER me shpejtësi të lartë dhe mbajtëse të balancuar gjobë mjetesh
High precision DAT-ER me shpejtësi të lartë dhe mbajtëse të balancuar gjobë mjetesh

High precision DAT-ER me shpejtësi të lartë dhe mbajtëse të balancuar gjobë mjetesh

Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF
Min. urdhër: 50 Piece/Pieces
Koha e dërgimit: 7 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: DAT50-er32-100

Name: High Precision DAT-ER High Speed&fine Balanced Tool Holder

Model: DAT-ER High Speed&fine Balanced Tool Holder

Size: DAT50-er32-100

Material: 20CrMnTi

Brand: Tool Tree

Sample: Acceptable

Payment: TT,Paypal,westernunion

Place Of Origin: Shandong China

Additional Info

paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni

prodhimtari: 5000PCS/MONTH

markë: TOOL TREE

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: SHANDONG KINA

Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 8466100000

port: QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO

përshkrim i produktit

High precision DAT-ER me shpejtësi të lartë dhe mbajtëse të balancuar gjobë mjetesh


DAT-ER me shpejtësi të lartë dhe mbajtëse mjetesh të balancuara gjerësisht DAT30 / DAT40 / DAT50 ER Seria , mbajtësja e mjeteve të mbajtjes së bashkues DIN6499 me madhësi të ndryshme, me shpejtësi të lartë dhe machining me precizion të lartë.Mirrëzimi mekanik dhe mjetet prerëse dhe pajisje të tjera. .3 ose G2.5 Për zgjedhje.
Mbajtësit e mjeteve SK për gishtin mekanik dhe mjetin e prerjes dhe lidhjen e mjeteve të tjera ndihmëse. Është një standard i thjeshtë, i zakonshëm i lidhjes me bosht, kryesisht SK30 SK40 SK50 ... Etj .. Industria e mykut dhe makina me gravurë të lartë, përdoren më shumë.


Materiali: Allyed çeliku i ngurtë, i zi-përfunduar dhe saktësisht i grinded
Saktësia: 0.005mm
Toleranca e tharjes: AT3
Ngurtësinë: 45-50HRC
Ftohja: AD, AD + B, tipi B
Shkalla e balancimit: G6.3 / 12000rpm, G2.5 / 25000rpm
Sipërfaqja: Trajtimi i zi, prishja e rërës, platingTeli tonë kryesisht në llojet e collets, llojet e mbajtësit mjet, mbajtësit mjet BT, mbajtësit mjet CAT, mbajtësit mjet DTA, mbajtësit mjet NT, HSK mbajtësit mjet seri,

seri të mërzitshëm të kokës, përgjimi i kolektorëve, qendrave të gjalla, seritë e stërvitjeve të stërvitjeve dhe kështu me radhë.

Shfaqja e produktit:

High Precision DAT-ER tool holderHigh Precision DAT-ER tool holderkompania e Informacionit

SISHUI ​​TELI TOOL CO., LTD.

SISHUI ​​TELI TOOL MANUFACTURING CO, LTD ndodhet në Zonën Zhvillimore Ekonomike SISHUI. Prodhimet tona mund të ndahen në 3 lloje: e para është mekanizëm i ndryshëm i përpunimit të veglave CNC , duke përfshirë Mbajtësit e mjeteve të precizioneve, kollonat e pllakës, kokën e përafërt ose saktësinë e boringut dhe kollonat e përgjimit; E dyta është pajisje të tjera standarde të mjeteve të makinës , të tilla si të gjitha llojet e qendrave të gjalla, kollonat e stërvitjeve, etj;

E treta është pjesë e veçantë e makinës në mjetet e makinës CNC si mostra të klientëve ose vizatime.

Kompania jone

our company

Fabrika Fabrika jonë:

Factory EquipmentPaketimi & Transporti

1, Paketa : kuti plastike dhe gjithashtu mund të dal në përputhje me kërkesat tuaja.

2, Kohëzgjatja : Mostra brenda 7 ditëve dhe të tjerave 35 ditë.

Shërbimet tona

Unë Përgjigja e shpejtë

I IF çmim i çmuar

III Produktet me cilësi të lartë

IV Shpërndarje të shpejta

VI Mirë shërbimi pas shitjes

services

FAQ

1 . Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

A: Ne jemi integrimi i industrisë dhe tregtisë.

2. Pyetje: A mund të siguroni produkte jo standarde?

A: Po, mundemi. Ne gjithashtu mund të bëjmë dhe furnizojmë mallrat si mostra dorëzimi të vizatimeve.

3. Pyetje: Cilat produkte ju furnizoni?

A: Ne mund të furnizojë mbajtësit mjet, mantel punuar me dru, pajisje makine, bit mjet dhe mjetet thread.Kategoritë e Produktit : Mbajtësit e veglave > Mbajtësit e mjeteve SK DIN69871

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products

Lista e produkteve të përafërta