Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Mbajtësit e veglave > Mbajtësit e mjeteve SK DIN69871 > High Precision SK / DAT / JT SK50 Mbërritja e Arbors Mill

High Precision SK / DAT / JT SK50 Mbërritja e Arbors Mill
High Precision SK / DAT / JT SK50 Mbërritja e Arbors Mill
High Precision SK / DAT / JT SK50 Mbërritja e Arbors Mill
High Precision SK / DAT / JT SK50 Mbërritja e Arbors Mill
High Precision SK / DAT / JT SK50 Mbërritja e Arbors Mill

High Precision SK / DAT / JT SK50 Mbërritja e Arbors Mill

Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF
Min. urdhër: 10 Piece/Pieces
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: JT50-FMB-100

Name: High Precision SK/DAT/JT SK50 End Mill Arbors

Model: JT50-FMB-100

Size: JT50-FMB-100

Type: SK/DAT/JT SK50 End Mill Arbors

Material: 20CrMnTi

Brand: Tool Tree

Sample: Acceptable

Place Of Origin: TT,PAYPAL,WESTERNUNION, Shandong China

Additional Info

paketim: kuti plastike; kuti druri;

prodhimtari: 5000PCS/MONTH

markë: TOOL TREE

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: SHANDONG KINA

Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 8466100000

port: Qingdao,SHANGHAI,NIngBo

përshkrim i produktit

High Precision SK / DAT / JT SK50 Mbërritja e Arbors Mill


Arbors SK / DAT / JT End Mill , që përdoren në prerjen e prerës me brazdë radiale, si prerësja e sipërfaqes, prerësja vertikale e diskut, mulli fundor i tipit, shpejtësia e lartë dhe përpunimi i saktë i saktë. prerja e mjeteve dhe pajisje të tjera.
Mbajtësit e mjeteve SK për gishtin mekanik dhe mjetin e prerjes dhe lidhjen e mjeteve të tjera ndihmëse. Është një standard i thjeshtë, i zakonshëm i lidhjes me bosht, kryesisht SK30 SK40 SK50 ... Etj .. Industria e mykut dhe makina me gravurë të lartë, përdoren më shumë.


specifikimet
1. Arbors SK / DAT / JT End Mill , saktësia dhe ngurtësia e lartë premtuar.
2. SK / DAT / JT Arbors fund Mill , bilanc të shkëlqyer.
3. SK / DAT / JT End Arbors Mill , produktivitet të lartë.
4. SK / DAT / JT End Arbors Mill , efektivitet me kosto të lartë.

5. SK / DAT / JT End Arbors Mill, standard përshtatës: SK DIN69871.

6 SK / DAT / JT End Arbors Mill , varg shtrëngues: 22 - 60 mm.


TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave, mbajtësit e veglave BT, mbajtësit e mjeteve CAT, mbajtësit e veglave të DAT, mbajtësit e veglave NT, mbajtësit e veglave HSK,
seri të mërzitshëm të kokës, përgjimi i kolektorëve, qendrave të gjalla, seritë e stërvitjeve të stërvitjeve dhe kështu me radhë.


Shfaqja e produktit:


High Precision SK/DAT/JT End Mill Arbors


High Precision SK/DAT/JT End Mill Arbors

High Precision SK/DAT/JT End Mill Arbors

kompania e Informacionit

SISHUI ​​TELI TOOL CO., LTD.

SISHUI ​​TELI TOOL MANUFACTURING CO, LTD ndodhet në Zonën Zhvillimore Ekonomike SISHUI. Prodhimet tona mund të ndahen në 3 lloje: e para është mekanizëm i ndryshëm i përpunimit të veglave CNC , duke përfshirë Mbajtësit e mjeteve të precizioneve, kollonat e pllakës, kokën e përafërt ose saktësinë e boringut dhe kollonat e përgjimit; E dyta është pajisje të tjera standarde të mjeteve të makinës , të tilla si të gjitha llojet e qendrave të gjalla, kollonat e stërvitjeve, etj;

E treta është pjesët e veçanta të makinës në mjetet e makinës CNC si mostra klienti apo vizatime.

Kompania jone

company

Fabrika Fabrika jonë:

Factory EquipmentPaketimi & Transporti

1, Paketa : kuti plastike dhe gjithashtu mund të dal në përputhje me kërkesat tuaja.

2, Kohëzgjatja : Mostra brenda 7 ditëve dhe të tjerave 35 ditë.

Shërbimet tona

Unë Përgjigja e shpejtë

I NËSE çmimi avourable

III Produktet me cilësi të lartë

IV Shpërndarje të shpejta

VI Mirë shërbimi pas shitjes

services

FAQ

1 . Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

A: Ne jemi integrimi i industrisë dhe tregtisë.

2. Pyetje: A mund të siguroni produkte jo standarde?

A: Po, mundemi. Ne gjithashtu mund të bëjmë dhe furnizojmë mallrat si mostra dorëzimi të vizatimeve.

3. Pyetje: Cilat produkte ju furnizoni?

A: Ne mund të furnizojnë mbajtëset e veglave, punimet e drurit, aksesorët e makinës, veglat e mjetit dhe mjetet e fijeve.Kategoritë e Produktit : Mbajtësit e veglave > Mbajtësit e mjeteve SK DIN69871

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products

Lista e produkteve të përafërta