Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Mbajtësit e veglave > Mbajtësit e mjeteve SK DIN69871 > JT / SK / DAT ER Mbajtësit e veglave të vegjël me shpejtësi të lartë

JT / SK / DAT ER Mbajtësit e veglave të vegjël me shpejtësi të lartë
JT / SK / DAT ER Mbajtësit e veglave të vegjël me shpejtësi të lartë
JT / SK / DAT ER Mbajtësit e veglave të vegjël me shpejtësi të lartë
JT / SK / DAT ER Mbajtësit e veglave të vegjël me shpejtësi të lartë

JT / SK / DAT ER Mbajtësit e veglave të vegjël me shpejtësi të lartë

Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF
Min. urdhër: 10 Bag/Bags
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: JT50-ER32-100

Name: JT/SK/DAT ER High Speed Fine Balances Tool Holders

Model: JT50-ER32-100

Size: JT50-ER32-100

Material: 20CrMnTi

Standard: DIN69871-A

Type: JT/SK/DAT ER Tool Holders

Brand: Tool Tree

Sample: Acceptable

Payment: TT,Paypal,westernunion

Additional Info

paketim: kuti plastike; kuti druri;

prodhimtari: 5000PCS/MONTH

markë: TOOL TREE

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: SHANDONG KINA

Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 8466100000

port: QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO

përshkrim i produktit

JT / SK / DAT Mbajtësit e Veglave të Bilancirave me shpejtësi të lartë


Precision JT / SK / DAT ER Collet Chuck, DIN69871 mbajtës i mbajtësve të mbajtësve të mbajtësve të bashkangjitur me madhësi të ndryshme, me shpejtësi të lartë dhe machining me saktësi të lartë. Gishtin mekanik dhe mjetet e prerjes dhe pajisje të tjera. High Precision SK bosht Mbajtësja e mjetit, e balancuar G 6.3 ose G 2.5 Për të zgjedhur.
Mbajtësit e mjeteve JT / SK / DAT për gishtin mekanik dhe mjetin e prerjes dhe lidhjen e mjeteve të tjera ndihmëse. Është një standard i thjeshtë, i zakonshëm i lidhjes me bosht, kryesisht SK30 SK40 SK50 ... Etj .. Industria e mykut dhe makina me gravurë të lartë, përdoren më shumë.


Përparësitë e produkteve


1. JT / SK / DAT Mbajtësit e mjeteve ER , një pplication: makinë makinë qendër machining kompjuter gongs gdhendur makineri makineri Njoftime etj
2. JT / SK / DTA ERTool Mbajtësit, në përgjithësi përmes vrimës, ujit dhe tërmetit, me vidat e fiksimit, përdorimin e qendrës së ftohjes, nevojën për të zëvendësuar vidën e shtrëngimit të rripit
3. JT / SK / DAT ERTool Mbajtësit, fundi i mullirit me një tokë të posaçme, prerësi i instaluar pas kutisë është i bashkangjitur në dorezën e ngushtë, bëni pjatën me thikë me prerje të qëndrueshme, madje edhe për efektin më të mirë të mullimit.
4. JT / SK / DAT ERTool Mbajtësit, saktësi më të lartë të sistemit.
5. JT / SK / DAT ERTool Mbajtësit, ngurtësi e sistemit të lartë.
6. JT / SK / DAT ERTool Mbajtësit, bilanc më të mirë dinamik.TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve CAT , Mbajtësit e mjeteve DAT , Mbajtësit e mjeteve NT , Mbajtësit e veglave HSK seri, seri të mërzitshëm kokë, përgjimi kolektive, qendra të gjalla, stërvitje chucks seri, dhe kështu me radhë.

Shfaqja e produktit:


JT/SK/DAT ER Tool HoldersJT/SK/DAT ER Tool Holders

JT/SK/DAT ER Tool Holders


kompania e Informacionit

SISHUI ​​TELI TOOL CO., LTD.

SISHUI ​​TELI TOOL MANUFACTURING CO, LTD ndodhet në Zonën Zhvillimore Ekonomike SISHUI. Prodhimet tona mund të ndahen në 3 lloje: e para është mekanizëm i ndryshëm i përpunimit të veglave CNC , duke përfshirë Mbajtësit e mjeteve të precizioneve, kollonat e pllakës, kokën e përafërt ose saktësinë e boringut dhe kollonat e përgjimit; E dyta është pajisje të tjera standarde të mjeteve të makinës , të tilla si të gjitha llojet e qendrave të gjalla, kollonat e stërvitjeve, etj;

E treta është pjesët e veçanta të makinës në mjetet e makinës CNC si mostra klienti apo vizatime.

Kompania jone

company

Fabrika Fabrika jonë:

Factory Equipment


Paketimi & Transporti

1, Paketa : kuti plastike dhe gjithashtu mund të dal në përputhje me kërkesat tuaja.

2, Kohëzgjatja : Mostra brenda 7 ditëve dhe të tjerave 35 ditë.

Shërbimet tona

Unë Përgjigja e shpejtë

I NËSE çmimi avourable

III Produktet me cilësi të lartë

IV Shpërndarje të shpejta

VI Mirë shërbimi pas shitjes

services

FAQ

1 . Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

A: Ne jemi integrimi i industrisë dhe tregtisë.

2. Pyetje: A mund të siguroni produkte jo standarde?

A: Po, mundemi. Ne gjithashtu mund të bëjmë dhe furnizojmë mallrat si mostra dorëzimi të vizatimeve.

3. Pyetje: Cilat produkte ju furnizoni?

A: Ne mund të furnizojnë mbajtëset e veglave, punimet e drurit, aksesorët e makinës, veglat e mjetit dhe mjetet e fijeve.


Kategoritë e Produktit : Mbajtësit e veglave > Mbajtësit e mjeteve SK DIN69871

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products

Lista e produkteve të përafërta