Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Mbajtësit e veglave > Mbajtësit e mjeteve SK DIN69871 > SK / DAT / JT Side Mbylle Arboret e Fundit te Millit

SK / DAT / JT Side Mbylle Arboret e Fundit te Millit
SK / DAT / JT Side Mbylle Arboret e Fundit te Millit
SK / DAT / JT Side Mbylle Arboret e Fundit te Millit
SK / DAT / JT Side Mbylle Arboret e Fundit te Millit
SK / DAT / JT Side Mbylle Arboret e Fundit te Millit

SK / DAT / JT Side Mbylle Arboret e Fundit te Millit

Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF
Min. urdhër: 10 Bag/Bags
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: JT50-SLN32-100

Name: SK/DAT/JT Side Lock End Mill Arbors

Type: End Mill Arbors

Model: JT50-SLN32-100

Standard: DIN69871-A

Material: 20CrMnTi

Brand: Tool Tree

Sample: Acceptable

Payment: TT,Paypal,westernunion

Place Of Origin: Shandong China

Additional Info

paketim: kuti plastike; kuti druri;

prodhimtari: 5000PCS/MONTH

markë: TOOL TREE

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: SHANDONG KINA

Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 8466100000

port: Qingdao,SHANGHAI,NingBo

përshkrim i produktit

SK / DAT / JT Side Mbylle Arboret e Fundit te Millit


SK / DAT / JT Side Lock Fundi Mill Arbors, SK side bllokohet mbajtës mulli fund, zbatohen për mbajtësit e një DIN1835-B me një sipërfaqe solide e mjet prerjes, shpejtësi të lartë dhe machining saktësi të lartë gisht .Mechanical dhe mjetet e prerjes dhe të tjera pajisje.High Precision SK bosht Mbajtësja e veglave, e balancuar G 6.3 ose G 2.5 Për të zgjedhur.
Mbajtësit e mjeteve SK për gishtin mekanik dhe mjetin e prerjes dhe lidhjen e mjeteve të tjera ndihmëse. Është një standard i thjeshtë, i zakonshëm i lidhjes me bosht, kryesisht SK30 SK40 SK50 ... Etj .. Industria e mykut dhe makina me gravurë të lartë, përdoren më shumë.


Preciza e integruar e shtresës: 0.005mm / 0.008mm / 0.01mm
Materiali: 20CrMnTi
Ekuilibruar: G 6.3-12000rpm, G 2.5 18000rpm

Standard: DIN69871-ATeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve CAT , Mbajtësit e mjeteve DAT , Mbajtësit e mjeteve NT , Mbajtësit e veglave HSK seri,

seri të mërzitshëm të kokës, përgjimi i kolektorëve, qendrave të gjalla, seritë e stërvitjeve të stërvitjeve dhe kështu me radhë.


Shfaqja e Produktit

Dat Sln 4DAT/SK/JT END MILL ARBORS

DAT/SK/JT END MILL ARBORS


Dat SK JT END MILL ARBORS


kompania e Informacionit

SISHUI ​​TELI TOOL CO., LTD.

SISHUI ​​TELI TOOL MANUFACTURING CO, LTD ndodhet në Zonën Zhvillimore Ekonomike SISHUI. Prodhimet tona mund të ndahen në 3 lloje: e para është mekanizëm i ndryshëm i përpunimit të veglave CNC , duke përfshirë Mbajtësit e mjeteve të precizioneve, kollonat e pllakës, kokën e përafërt ose saktësinë e boringut dhe kollonat e përgjimit; E dyta është pajisje të tjera standarde të mjeteve të makinës , të tilla si të gjitha llojet e qendrave të gjalla, kollonat e stërvitjeve, etj;

E treta është pjesët e veçanta të makinës në mjetet e makinës CNC si mostra klienti apo vizatime.

Kompania jone

company

Fabrika Fabrika jonë:

Factory EquipmentPaketimi & Transporti

1, Paketa : kuti plastike dhe gjithashtu mund të dal në përputhje me kërkesat tuaja.

2, Kohëzgjatja : Mostra brenda 7 ditëve dhe të tjerave 35 ditë.

Shërbimet tona

Unë Përgjigja e shpejtë

I NËSE çmimi avourable

III Produktet me cilësi të lartë

IV Shpërndarje të shpejta

VI Mirë shërbimi pas shitjes

services

FAQ

1 . Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

A: Ne jemi integrimi i industrisë dhe tregtisë.

2. Pyetje: A mund të siguroni produkte jo standarde?

A: Po, mundemi. Ne gjithashtu mund të bëjmë dhe furnizojmë mallrat si mostra dorëzimi të vizatimeve.

3. Pyetje: Cilat produkte ju furnizoni?

A: Ne mund të furnizojnë mbajtëset e veglave, punimet e drurit, aksesorët e makinës, veglat e mjetit dhe mjetet e fijeve.


Kategoritë e Produktit : Mbajtësit e veglave > Mbajtësit e mjeteve SK DIN69871

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products

Lista e produkteve të përafërta