Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Mbajtësit e veglave > Mbajtësit e mjeteve SK DIN69871 > SK40-APU13-110L Çikletat e shpuarjes së çelsit të ndërprerë

SK40-APU13-110L Çikletat e shpuarjes së çelsit të ndërprerë
SK40-APU13-110L Çikletat e shpuarjes së çelsit të ndërprerë
SK40-APU13-110L Çikletat e shpuarjes së çelsit të ndërprerë
SK40-APU13-110L Çikletat e shpuarjes së çelsit të ndërprerë
SK40-APU13-110L Çikletat e shpuarjes së çelsit të ndërprerë

SK40-APU13-110L Çikletat e shpuarjes së çelsit të ndërprerë

Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,CPT
Min. urdhër: 10 Piece/Pieces
Koha e dërgimit: 2 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: SK40-APU13-110L

Sizes: Sk40-apu12-110

Payment: TT,Paypal,westernunion

Type: Keyless Drill Chucks

Size: Sk40-apu12-110

Model: Sk40-apu12-110

Brand: Tool Tree

Sample: Acceptable

Place Of Origin: Shandong China

Additional Info

paketim: Kuti Plaxtic

prodhimtari: 5000PCS/MONTH

markë: TOOL TREE

transport: Ocean,Land,Air, or Alibaba

Vendi i origjinës: SHANDONG KINA

Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 8466100000

port: Qingdao,Shanghai,Ningbo

përshkrim i produktitSK40-APU13-110L Çikletat e shpuarjes së çelsit të ndërprerë


Specifikim:


1. materiali: 20CrMnTi
2. fortësia: 56 ± 2HRC
3. Tolerancë konike më pak se AT3
4. thellësia e karbonit> 0.8
5. Lidhje me precizion të lartë precizioni
6. Dizajni i integruar i vjedhjes dhe braktisjes mund të shmangë vjedhjen dhe shtrëngimin e shtizës, sigurinë dhe qëndrueshmërinë e enchancy


çikleta të integruara të stërvitjes pa kabllo Modeli i Produktit:

 

Model

Clamping

range

D

L

Min.

Max.

BT30-APU08-80

1-8

36.3

75

82

BT30-APU13-110

1-13

51.5

94

104.5

BT40-APU08-85

1-8

36.3

79

86.5

BT40-APU13-110

1-13

51.5

98

109

BT40-APU16-110

1-16

58

115

130

BT50-APU13-110

1-13

49

98

109

BT50-APU16-130

1-16

54

115

130


Detajet e produktit:
Intergrated Keyless Drill ChucksIntergrated Keyless Drill ChucksIntergrated Keyless Drill ChucksIntergrated Keyless Drill ChucksIntergrated Keyless Drill Chucks
Kompania jone


Fabrika Fabrika jonë:

Factory EquipmentPaketimi & Transporti


1, Paketa : kuti plastike dhe gjithashtu mund të dal në përputhje me kërkesat tuaja.

2, Kohëzgjatja : Mostra brenda 7 ditëve dhe të tjerave 35 ditë.

tool holders delivery


Shërbimet tona

Unë Përgjigja e shpejtë

I NËSE çmimi avourable

III Produktet me cilësi të lartë

IV Shpërndarje të shpejta

VI Mirë shërbimi pas shitjes

services


FAQ

1 . Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

A: Ne jemi integrimi i industrisë dhe tregtisë.

2. Pyetje: A mund të siguroni produkte jo standarde?

A: Po, mundemi. Ne gjithashtu mund të bëjmë dhe furnizojmë mallrat si mostra dorëzimi të vizatimeve.

3. Pyetje: Cilat produkte ju furnizoni?

A: Ne mund të furnizojnë mbajtëset e veglave, punimet e drurit, aksesorët e makinës, veglat e mjetit dhe mjetet e fijeveKategoritë e Produktit : Mbajtësit e veglave > Mbajtësit e mjeteve SK DIN69871

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products

Lista e produkteve të përafërta