Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Mbajtësit e veglave > Mbajtësit e mjeteve SK DIN69871 > Mbajtësit SK40-ER32 CNC BT Kolektorët

Mbajtësit SK40-ER32 CNC BT Kolektorët
Mbajtësit SK40-ER32 CNC BT Kolektorët
Mbajtësit SK40-ER32 CNC BT Kolektorët
Mbajtësit SK40-ER32 CNC BT Kolektorët
Mbajtësit SK40-ER32 CNC BT Kolektorët

Mbajtësit SK40-ER32 CNC BT Kolektorët

Çmimi i njësisë: USD 13.5 / Piece/Pieces
Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Money Gram
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Min. urdhër: 10 Piece/Pieces
Koha e dërgimit: 35 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: SK40-ER32-2.76"

Material: 20CrMnTi

Accuracy: 0.005mm

HARDNESS: HRC55-60

Package: Plastic Box

Shipment: 7-35days

Payment: T/T,Paypal,western Union

Standard: DIN69871

Size: SK40-ER32-100

Brand: Tool Tree

Sample: Acceptable

Additional Info

paketim: Kuti plastike

prodhimtari: 10000pcs /month

markë: TOOLTREE

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: SHANDONG

Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 8466100000

port: QINGDAO,SHNAGHAI,NINGBO

përshkrim i produktit

Mbajtësit SK40-ER32 CNC BT Kolektorët


SK Shank ER Mbajtësi i veglave SK40-ER32, mbajtës i mbajtësve të mjeteve të mbajtjes së bashkues DIN6499 me madhësi të ndryshme, me shpejtësi të lartë dhe machining me saktësi të lartë. Gishtin mekanik dhe mjetet e prerjes dhe aksesorë të tjerë. High Precision SK bosht Mbajtës i mjetit, i balancuar G6.3 ose G2.5 Për zgjidhni.


Mbajtësit e mjeteve SK për gishtin mekanik dhe mjetin e prerjes dhe lidhjen e mjeteve të tjera ndihmëse. Është një standard i thjeshtë, i zakonshëm i lidhjes me bosht, kryesisht SK30 SK40 SK50 ... Etj .. Industria e mykut dhe makina me gravurë të lartë, përdoren më shumë.


1, M aterial: 20CrMnTi

2, Prodhimi standard: DIN69871

3, Vendi i origjinës: Made in China

4 SK40 = Shtylla e konstruktorit 7:24; ER = specifikimet e specifikimeve; 100L = Gjatësia e punës.collets chuckModeli i Produktit:
Sk ErSk40 5Sk40 2Sk40 1Sk40 4
Detajet e produktit:

BT40 tool holders

tool holder process


related


Ne gjithashtu mund të ofrojmë produkte të tjera, si më poshtë


kinds

kompania e Informacionit

SISHUI ​​TELI TOOL CO., LTD.

SISHUI ​​TELI TOOL MANUFACTURING CO, LTD ndodhet në Zonën Zhvillimore Ekonomike SISHUI. Prodhimet tona mund të ndahen në 3 lloje: e para është mekanizëm i ndryshëm i përpunimit të veglave CNC , duke përfshirë Mbajtësit e mjeteve të precizioneve, kollonat e pllakës, kokën e përafërt ose saktësinë e boringut dhe kollonat e përgjimit; E dyta është pajisje të tjera standarde të mjeteve të makinës , të tilla si të gjitha llojet e qendrave të gjalla, kollonat e stërvitjeve, etj;

E treta është pjesët e veçanta të makinës në mjetet e makinës CNC si mostra klienti apo vizatime.

Kompania jone

company

Fabrika Fabrika jonë:

Factory Equipment
Paketimi & Transporti

1, Paketa : kuti plastike dhe gjithashtu mund të dal në përputhje me kërkesat tuaja.

2, Kohëzgjatja : Mostra brenda 7 ditëve dhe të tjerave 35 ditë.

tool holders delivery

Shërbimet tona

Unë Përgjigja e shpejtë

I NËSE çmimi avourable

III Produktet me cilësi të lartë

IV Shpërndarje të shpejta

VI Mirë shërbimi pas shitjes

services

FAQ

1 . Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

A: Ne jemi integrimi i industrisë dhe tregtisë.

2. Pyetje: A mund të siguroni produkte jo standarde?

A: Po, mundemi. Ne gjithashtu mund të bëjmë dhe furnizojmë mallrat si mostra dorëzimi të vizatimeve.

3. Pyetje: Cilat produkte ju furnizoni?

A: Ne mund të furnizojnë mbajtëset e veglave, punimet e drurit, aksesorët e makinës, veglat e mjetit dhe mjetet e fijeve.

Kategoritë e Produktit : Mbajtësit e veglave > Mbajtësit e mjeteve SK DIN69871

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products

Lista e produkteve të përafërta