Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Mbajtësit e veglaveMbajtësit e mjeteve SK DIN69871

Mbajtësit e mjeteve SK DIN69871

Kategoritë e produkteve të Mbajtësit e mjeteve SK DIN69871 , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mbajtësi i SK40 Collet Chuck , furnizuesit Mbajtësi i SK Chuck Holder / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Çelësat e Çelësave të Çelës R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Mbajtësit e mjeteve me shpejtësi të lartë DIN69871 SK40-ER32-160
  • Mbajtësit e mjeteve me shpejtësi të lartë DIN69871 SK40-ER32-160
  • Mbajtësit e mjeteve me shpejtësi të lartë DIN69871 SK40-ER32-160
  • Mbajtësit e mjeteve me shpejtësi të lartë DIN69871 SK40-ER32-160
  • Mbajtësit e mjeteve me shpejtësi të lartë DIN69871 SK40-ER32-160

  Mbajtësit e mjeteve me shpejtësi të lartë DIN69871 SK40-ER32-160

  • Çmimi i njësisë: USD 12.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  SK40-ER32-100 Mbajtësi i mbajtësit të kokës Precision SK ER Collet Chuck, DIN6499 mbajtës i mbajtësve të mbajtësve të mbërthimit të madhësive të ndryshme, shpejtësi të lartë dhe përpunim me saktësi të lartë. Gishtin mekanik dhe mjetet e prerjes dhe aksesorë të tjerë. High Precision SK bosht Tool Holder, balancuar G6.3...
  • Mbajtësja e veglave të groovingut SK Shell End Mill Arbors
  • Mbajtësja e veglave të groovingut SK Shell End Mill Arbors
  • Mbajtësja e veglave të groovingut SK Shell End Mill Arbors
  • Mbajtësja e veglave të groovingut SK Shell End Mill Arbors
  • Mbajtësja e veglave të groovingut SK Shell End Mill Arbors

  Mbajtësja e veglave të groovingut SK Shell End Mill Arbors

  • Çmimi i njësisë: USD 12.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Mbajtësja e veglave të groovingut SK Shell End Mill Arbors specifikimet 1. Saktësia e lartë dhe ngurtësia e premtuar; 2. Bilanc i shkëlqyeshëm; 3. Produktiviteti i lartë; 4. Efektiviteti i lartë i kostos. 5. Standardi i përshtatësit: SK DIN69871; 6 Sfera e fiksimit: 22 - 60 mm. Aplikacion: Ky mbajtës mjetesh seri...
  • Mbajtësja e mjeteve SK40 mbajtëse mjetesh CNC kthese
  • Mbajtësja e mjeteve SK40 mbajtëse mjetesh CNC kthese
  • Mbajtësja e mjeteve SK40 mbajtëse mjetesh CNC kthese
  • Mbajtësja e mjeteve SK40 mbajtëse mjetesh CNC kthese
  • Mbajtësja e mjeteve SK40 mbajtëse mjetesh CNC kthese

  Mbajtësja e mjeteve SK40 mbajtëse mjetesh CNC kthese

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Mbajtësja e mjeteve SK40 mbajtëse mjetesh CNC kthese Përparësitë e produkteve TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve CAT , Mbajtësit e mjeteve DAT , Mbajtësit e mjeteve NT , Mbajtësit e veglave
  • SK Shpejtësi të lartë dhe Vegla të balancuara Fine Mbajtësit
  • SK Shpejtësi të lartë dhe Vegla të balancuara Fine Mbajtësit
  • SK Shpejtësi të lartë dhe Vegla të balancuara Fine Mbajtësit
  • SK Shpejtësi të lartë dhe Vegla të balancuara Fine Mbajtësit
  • SK Shpejtësi të lartë dhe Vegla të balancuara Fine Mbajtësit

  SK Shpejtësi të lartë dhe Vegla të balancuara Fine Mbajtësit

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  SK Shpejtësi të lartë dhe Vegla të balancuara Fine Mbajtësit Përparësitë e produkteve TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e
  • High precision DAT-ER me shpejtësi të lartë dhe mbajtëse të balancuar gjobë mjetesh
  • High precision DAT-ER me shpejtësi të lartë dhe mbajtëse të balancuar gjobë mjetesh
  • High precision DAT-ER me shpejtësi të lartë dhe mbajtëse të balancuar gjobë mjetesh

  High precision DAT-ER me shpejtësi të lartë dhe mbajtëse të balancuar gjobë mjetesh

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High precision DAT-ER me shpejtësi të lartë dhe mbajtëse të balancuar gjobë mjetesh DAT-ER me shpejtësi të lartë dhe mbajtëse mjetesh të balancuara gjerësisht DAT30 / DAT40 / DAT50 ER Seria , mbajtësja e mjeteve të mbajtjes së bashkues DIN6499 me madhësi të ndryshme, me shpejtësi të lartë dhe machining me precizion të...
  • Mbajtësja e DAT-ER Tool High Speed ​​& Fine Balanced
  • Mbajtësja e DAT-ER Tool High Speed ​​& Fine Balanced
  • Mbajtësja e DAT-ER Tool High Speed ​​& Fine Balanced

  Mbajtësja e DAT-ER Tool High Speed ​​& Fine Balanced

  • Çmimi i njësisë: USD 10.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Mbajtësja e DAT-ER Tool High Speed ​​& Fine Balanced Mbajtësja e DAT-ER Tool DAT-ER, DAT30 , DAT30 / DAT50 ER Seria , Mbajtësi i mbajtësit të mjeteve të mbajtjes së bashkues DIN6499 me madhësi të ndryshme, shpejtësi të lartë dhe machining me precizion të lartë.Mirror mekanik dhe mjete prerëse dhe pajisje të tjera....
  • High Precision SK / DAT / JT SK50 Mbërritja e Arbors Mill
  • High Precision SK / DAT / JT SK50 Mbërritja e Arbors Mill
  • High Precision SK / DAT / JT SK50 Mbërritja e Arbors Mill
  • High Precision SK / DAT / JT SK50 Mbërritja e Arbors Mill
  • High Precision SK / DAT / JT SK50 Mbërritja e Arbors Mill

  High Precision SK / DAT / JT SK50 Mbërritja e Arbors Mill

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High Precision SK / DAT / JT SK50 Mbërritja e Arbors Mill Arbors SK / DAT / JT End Mill , që përdoren në prerjen e prerës me brazdë radiale, si prerësja e sipërfaqes, prerësja vertikale e diskut, mulli fundor i tipit, shpejtësia e lartë dhe përpunimi i saktë i saktë. prerja e mjeteve dhe pajisje të tjera. Mbajtësit e...
  • High Precision SK50 End Arbors Mill
  • High Precision SK50 End Arbors Mill
  • High Precision SK50 End Arbors Mill
  • High Precision SK50 End Arbors Mill

  High Precision SK50 End Arbors Mill

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High Precision SK50 End Arbors Mill Arbors Fine Mill SK50 End Mill , të përdorura në prerjen e prerës me brazdë radiale, si prerësja e mullirit, prerja vertikale e diskut, mulli fundor i tipit, shpejtësia e lartë dhe përpunimi i saktë i saktë. Gishti mekanik dhe mjetet e prerjes dhe aksesorë të tjerë. High Precision...
  • JT / SK / DAT ER Mbajtësit e veglave të vegjël me shpejtësi të lartë
  • JT / SK / DAT ER Mbajtësit e veglave të vegjël me shpejtësi të lartë
  • JT / SK / DAT ER Mbajtësit e veglave të vegjël me shpejtësi të lartë
  • JT / SK / DAT ER Mbajtësit e veglave të vegjël me shpejtësi të lartë

  JT / SK / DAT ER Mbajtësit e veglave të vegjël me shpejtësi të lartë

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  JT / SK / DAT Mbajtësit e Veglave të Bilancirave me shpejtësi të lartë Precision JT / SK / DAT ER Collet Chuck, DIN69871 mbajtës i mbajtësve të mbajtësve të mbajtësve të bashkangjitur me madhësi të ndryshme, me shpejtësi të lartë dhe machining me saktësi të lartë. Gishtin mekanik dhe mjetet e prerjes dhe pajisje të...
  • SK / DAT / JT Side Mbylle Arboret e Fundit te Millit
  • SK / DAT / JT Side Mbylle Arboret e Fundit te Millit
  • SK / DAT / JT Side Mbylle Arboret e Fundit te Millit
  • SK / DAT / JT Side Mbylle Arboret e Fundit te Millit
  • SK / DAT / JT Side Mbylle Arboret e Fundit te Millit

  SK / DAT / JT Side Mbylle Arboret e Fundit te Millit

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  SK / DAT / JT Side Mbylle Arboret e Fundit te Millit SK / DAT / JT Side Lock Fundi Mill Arbors, SK side bllokohet mbajtës mulli fund, zbatohen për mbajtësit e një DIN1835-B me një sipërfaqe solide e mjet prerjes, shpejtësi të lartë dhe machining saktësi të lartë gisht .Mechanical dhe mjetet e prerjes dhe të tjera...
  • SK40-FMB22-100 arbors mulliri fund shell
  • SK40-FMB22-100 arbors mulliri fund shell
  • SK40-FMB22-100 arbors mulliri fund shell
  • SK40-FMB22-100 arbors mulliri fund shell
  • SK40-FMB22-100 arbors mulliri fund shell

  SK40-FMB22-100 arbors mulliri fund shell

  • Çmimi i njësisë: USD 12.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  SK40-FMB22-100 arbors mulliri fund shell specifikimet 1. Saktësia e lartë dhe ngurtësia e premtuar; 2. Bilanc i shkëlqyeshëm; 3. Produktiviteti i lartë; 4. Efektiviteti i lartë i kostos. 5. Standardi i përshtatësit: SK DIN69871; 6 Sfera e fiksimit: 22 - 60 mm. Aplikacion: Ky mbajtës mjetesh seri SK-FMB është për...
  • SK40-ER32-100 Mbajtësi i mbajtësit të kokës
  • SK40-ER32-100 Mbajtësi i mbajtësit të kokës
  • SK40-ER32-100 Mbajtësi i mbajtësit të kokës
  • SK40-ER32-100 Mbajtësi i mbajtësit të kokës
  • SK40-ER32-100 Mbajtësi i mbajtësit të kokës

  SK40-ER32-100 Mbajtësi i mbajtësit të kokës

  • Çmimi i njësisë: USD 12.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  SK40-ER32-100 Mbajtësi i mbajtësit të kokës Precision SK ER Collet Chuck, DIN6499 mbajtës i mbajtësve të mbajtësve të mbërthimit të madhësive të ndryshme, shpejtësi të lartë dhe përpunim me saktësi të lartë. Gishtin mekanik dhe mjetet e prerjes dhe aksesorë të tjerë. High Precision SK bosht Tool Holder, balancuar G6.3...
  • SK40-APU13-110L Çikletat e shpuarjes së çelsit të ndërprerë
  • SK40-APU13-110L Çikletat e shpuarjes së çelsit të ndërprerë
  • SK40-APU13-110L Çikletat e shpuarjes së çelsit të ndërprerë
  • SK40-APU13-110L Çikletat e shpuarjes së çelsit të ndërprerë
  • SK40-APU13-110L Çikletat e shpuarjes së çelsit të ndërprerë

  SK40-APU13-110L Çikletat e shpuarjes së çelsit të ndërprerë

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plaxtic
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  SK40-APU13-110L Çikletat e shpuarjes së çelsit të ndërprerë Specifikim: 1. materiali: 20CrMnTi 2. fortësia: 56 ± 2HRC 3. Tolerancë konike më pak se AT3 4. thellësia e karbonit> 0.8 5. Lidhje me precizion të lartë precizioni 6. Dizajni i integruar i vjedhjes dhe braktisjes mund të shmangë vjedhjen dhe shtrëngimin e...
  • Mbajtësit SK40-ER32 CNC BT Kolektorët
  • Mbajtësit SK40-ER32 CNC BT Kolektorët
  • Mbajtësit SK40-ER32 CNC BT Kolektorët
  • Mbajtësit SK40-ER32 CNC BT Kolektorët
  • Mbajtësit SK40-ER32 CNC BT Kolektorët

  Mbajtësit SK40-ER32 CNC BT Kolektorët

  • Çmimi i njësisë: USD 13.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOLTREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Mbajtësit SK40-ER32 CNC BT Kolektorët SK Shank ER Mbajtësi i veglave SK40-ER32, mbajtës i mbajtësve të mjeteve të mbajtjes së bashkues DIN6499 me madhësi të ndryshme, me shpejtësi të lartë dhe machining me saktësi të lartë. Gishtin mekanik dhe mjetet e prerjes dhe aksesorë të tjerë. High Precision SK bosht Mbajtës i...
  • pjesë torno SK er mbajtëse mjetesh
  • pjesë torno SK er mbajtëse mjetesh
  • pjesë torno SK er mbajtëse mjetesh
  • pjesë torno SK er mbajtëse mjetesh
  • pjesë torno SK er mbajtëse mjetesh

  pjesë torno SK er mbajtëse mjetesh

  • markë: Pema e veglave
  • paketim: E mbushur me rast druri ose plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 1000000/year
  pjesë torno SK er mbajtëse mjetesh pjesë torno SK er mbajtëse mjetesh Shkoni jashtë: 0.005mm material: 40Cr Dorëzimi: HRC56-58 Toleranca e Tensionit:
  • Mekanizmi përfundimtar i bllokimit SK skaj SLN
  • Mekanizmi përfundimtar i bllokimit SK skaj SLN
  • Mekanizmi përfundimtar i bllokimit SK skaj SLN
  • Mekanizmi përfundimtar i bllokimit SK skaj SLN
  • Mekanizmi përfundimtar i bllokimit SK skaj SLN

  Mekanizmi përfundimtar i bllokimit SK skaj SLN

  • markë: Pema e veglave
  • paketim: E mbushur me rast druri ose plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 1000000/year
  Mekanizmi përfundimtar i bllokimit SK skaj SLN Product Name SK 40 ER 32 Tool Holder Main
  • pjesët e torno CNC sk mbrapa mbajtësit braktisur
  • pjesët e torno CNC sk mbrapa mbajtësit braktisur
  • pjesët e torno CNC sk mbrapa mbajtësit braktisur
  • pjesët e torno CNC sk mbrapa mbajtësit braktisur
  • pjesët e torno CNC sk mbrapa mbajtësit braktisur

  pjesët e torno CNC sk mbrapa mbajtësit braktisur

  • markë: Pema e veglave
  • paketim: E mbushur me rast druri ose plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 1000000/year
  pjesët e torno CNC sk mbrapa mbajtësit braktisur Product Name SK 40 ER 32 Tool Holder Main
  • SK Mbajtësit e veglës ER të balancuar me shpejtësi të lartë
  • SK Mbajtësit e veglës ER të balancuar me shpejtësi të lartë
  • SK Mbajtësit e veglës ER të balancuar me shpejtësi të lartë
  • SK Mbajtësit e veglës ER të balancuar me shpejtësi të lartë
  • SK Mbajtësit e veglës ER të balancuar me shpejtësi të lartë

  SK Mbajtësit e veglës ER të balancuar me shpejtësi të lartë

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  SK Mbajtësit e veglës ER të balancuar me shpejtësi të lartë 1. Materiali: 20CrMnTi 2. Ngurtësinë: HRC48-52 3. Shkoni jashtë: 0.005mm 4. Taper Precision: <AT3 5. Standardi: DIN69871
  • JT ER mbajtësja e veglës së torno CNC
  • JT ER mbajtësja e veglës së torno CNC
  • JT ER mbajtësja e veglës së torno CNC
  • JT ER mbajtësja e veglës së torno CNC
  • JT ER mbajtësja e veglës së torno CNC

  JT ER mbajtësja e veglës së torno CNC

  • Çmimi i njësisë: USD 12.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  JT ER mbajtësja e veglës së torno CNC Precision SK ER Collet Chuck, DIN6499 mbajtës i mbajtësve të mbajtësve të mbërthimit të madhësive të ndryshme, shpejtësi të lartë dhe përpunim me saktësi të lartë. Gishtin mekanik dhe mjetet e prerjes dhe aksesorë të tjerë. High Precision SK bosht Tool Holder, balancuar G6.3 ose...

Kinë Mbajtësit e mjeteve SK DIN69871 furnizuesit

Mbajtësit e mjeteve DIN69871 DAT SK40


1. Standardi i konicitetit i gishtit: DIN69871A

2. Mandrinë e kolektorit ER vendosur me kolonë ER me fleksibilitet të përdorur për prerjen e veglave të prerjes, stërvitja, tërheqja e rrufesë dhe kështu me radhë.

3. Kur përdorni, arrë duhet të jetë i fiksuar fillimisht me dhëmbëzuar me mjete prerjeje të mbyllura pastaj në trupin kryesor.

4. Gjithmonë përdorni çelësin ose çelësin e rekomanduar, nëse nuk mund të shkaktojë dëmtime të mjeteve të prerjes.

5. Çelës, tërheq mbërthyer kërthizë duhet të blini vetëm.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta