Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > spannersSK Spanners

SK Spanners

Kategoritë e produkteve të SK Spanners , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, SK Spanners , furnizuesit Spanners High Precision SK / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Çelës Për SK Collet R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • High Quality Black Color SK çelës
  • High Quality Black Color SK çelës
  • High Quality Black Color SK çelës
  • High Quality Black Color SK çelës
  • High Quality Black Color SK çelës

  High Quality Black Color SK çelës

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  High Quality Black Color SK çelës Çelësa me Cilësi të Lartë me Ngjyrë të Gjallë SK, Çelësa është përdorimi i bulonave, vidhave, arrave dhe veglave të tjera të fiksuara me fileta. Çifti zakonisht ka bërë një ose të dy skajet e nyjeve të hapjes së dorezës ose grupeve të hapura të bulonave ose nofave të fiksimit. Kur...
  • Çelës me Cilësi të Lartë SK10
  • Çelës me Cilësi të Lartë SK10
  • Çelës me Cilësi të Lartë SK10
  • Çelës me Cilësi të Lartë SK10
  • Çelës me Cilësi të Lartë SK10

  Çelës me Cilësi të Lartë SK10

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Çelës me Cilësi të Lartë SK10 High Quality SK10 pikëllim topin, pikëllim është përdorimi i bolts wrenching levë, vida, arra dhe mjete të tjera fasteners filetuara. Çifti zakonisht ka bërë një ose të dy skajet e nyjeve të hapjes së dorezës ose grupeve të hapura të bulonave ose nofave të fiksimit. Kur zbatohet për...
  • Çelësa çelësash me çelës SK
  • Çelësa çelësash me çelës SK
  • Çelësa çelësash me çelës SK
  • Çelësa çelësash me çelës SK
  • Çelësa çelësash me çelës SK

  Çelësa çelësash me çelës SK

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Çelësa çelësash me çelës SK Çelësa me Cilësi të Lartë me Ngjyrë të Gjallë SK, Çelësa është përdorimi i bulonave, vidhave, arrave dhe veglave të tjera të fiksuara me fileta. Çifti zakonisht ka bërë një ose të dy skajet e nyjeve të hapjes së dorezës ose grupeve të hapura të bulonave ose nofave të fiksimit. Kur zbatohet...
  • sk duke çelës çelës me salcë të zezë
  • sk duke çelës çelës me salcë të zezë
  • sk duke çelës çelës me salcë të zezë
  • sk duke çelës çelës me salcë të zezë
  • sk duke çelës çelës me salcë të zezë

  sk duke çelës çelës me salcë të zezë

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  sk duke çelës çelës me salcë të zezë Çelësa me Cilësi të Lartë me Ngjyrë të Gjallë SK, Çelësa është përdorimi i bulonave, vidhave, arrave dhe veglave të tjera të fiksuara me fileta. Çifti zakonisht ka bërë një ose të dy skajet e nyjeve të hapjes së dorezës ose grupeve të hapura të bulonave ose nofave të fiksimit. Kur...

Kinë SK Spanners furnizuesit

Prezantim i shkurtër

SK çelës , pikëllim është përdorimi i bolts wrenching levave, vida, arra dhe mjete të tjera fasteners filetuara. Çifti zakonisht ka bërë një ose të dy skajet e nyjeve të hapjes së dorezës ose grupeve të hapura të bulonave ose nofave të fiksimit. Kur zbatohet për përdorimin e drejtimit të rrotullimit përgjatë forcës së boshtit të filetuar mund të shtypen bulonave ose arra.


specifikimet

1. Materiali: çelik inox
2. Ngurtësinë: HRC40-45
3. Standardi: DIN6499
4. Saktësia: poshtë 0.008mm
5. Çmimet konkurruese
6. Sipërfaqja më e butë, Ndjehen të rehatshme, Pamja e bukur


Përparësitë e produkteve
1. duke përdorur formimin e vulosjes së çelikut të karbonit me cilësi të lartë.
2. frekuencë të lartë induksion forcim, ngurtësinë 40-45.
3. plating sipërfaqe, electrophoresis.
4. çelësin e hapjes së prerjes së linjës.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta