Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Kolona e PranverësSK Collets

SK Collets

Kategoritë e produkteve të SK Collets , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, SK Collets , furnizuesit Precize Sk Collets / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Sk Collets Customized R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • High Quality SK Collets SK10 Collets
  • High Quality SK Collets SK10 Collets
  • High Quality SK Collets SK10 Collets
  • High Quality SK Collets SK10 Collets
  • High Quality SK Collets SK10 Collets

  High Quality SK Collets SK10 Collets

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Ngjyra të Lartë Silver Color SK Collets Ngjyra e Lartë me Ngjyrë SK Collets / SK COLLET, i njohur gjithashtu si kolektori i pranverës, është montuar në një stërvitje \ mulliri, pirun dhe mulliri, funksioni i tij është të fiksohet stërvitja ose thika. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël. Performanca...
  • High Quality SK Collets Drejt Copëz
  • High Quality SK Collets Drejt Copëz
  • High Quality SK Collets Drejt Copëz
  • High Quality SK Collets Drejt Copëz
  • High Quality SK Collets Drejt Copëz

  High Quality SK Collets Drejt Copëz

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Ngjyra të Lartë Silver Color SK Collets Ngjyra e Lartë me Ngjyrë SK Collets / SK COLLET, i njohur gjithashtu si kolektori i pranverës, është montuar në një stërvitje \ mulliri, pirun dhe mulliri, funksioni i tij është të fiksohet stërvitja ose thika. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël. Performanca...
  • Ngjyra të Lartë Silver Color SK Collets
  • Ngjyra të Lartë Silver Color SK Collets
  • Ngjyra të Lartë Silver Color SK Collets
  • Ngjyra të Lartë Silver Color SK Collets

  Ngjyra të Lartë Silver Color SK Collets

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Ngjyra të Lartë Silver Color SK Collets Ngjyra e Lartë me Ngjyrë SK Collets / SK COLLET, i njohur gjithashtu si kolektori i pranverës, është montuar në një stërvitje \ mulliri, pirun dhe mulliri, funksioni i tij është të fiksohet stërvitja ose thika. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël. Performanca...
  • Ngjyra me Cilësi të Lartë Silver-Ngjyra SK
  • Ngjyra me Cilësi të Lartë Silver-Ngjyra SK
  • Ngjyra me Cilësi të Lartë Silver-Ngjyra SK
  • Ngjyra me Cilësi të Lartë Silver-Ngjyra SK

  Ngjyra me Cilësi të Lartë Silver-Ngjyra SK

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Ngjyra të Lartë Silver Color SK Collets Ngjyra e Lartë me Ngjyrë SK Collets / SK COLLET, i njohur gjithashtu si kolektori i pranverës, është montuar në një stërvitje \ mulliri, pirun dhe mulliri, funksioni i tij është të fiksohet stërvitja ose thika. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël. Performanca...
  • Pjesët e torno CNC Pjesët e pranverës SK
  • Pjesët e torno CNC Pjesët e pranverës SK
  • Pjesët e torno CNC Pjesët e pranverës SK
  • Pjesët e torno CNC Pjesët e pranverës SK
  • Pjesët e torno CNC Pjesët e pranverës SK

  Pjesët e torno CNC Pjesët e pranverës SK

  • markë: Pema e veglave
  • paketim: E mbushur me rast druri ose plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 1000000/year
  Pjesët e torno CNC Pjesët e pranverës SK Ne gjithashtu mund të furnizimit me mjete të tjera të ngjashme, të tilla si er collets, përgjimi collets, qendrat e jetojnë, çorape torno, vice makine, etj. 1 . DIN6499B sk kolet 2. 65 Mn sk collets 3. Precision nën 0.005; 0.008 ose 0.015mm 4. HRC: 44-48 sk
  • High Quality Power çeliku SK mulliri makinë Collet
  • High Quality Power çeliku SK mulliri makinë Collet
  • High Quality Power çeliku SK mulliri makinë Collet
  • High Quality Power çeliku SK mulliri makinë Collet
  • High Quality Power çeliku SK mulliri makinë Collet

  High Quality Power çeliku SK mulliri makinë Collet

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  High Quality Power çeliku SK mulliri makinë Collet SK mulliri i mulliri i makinës është me cilësi të lartë SK kollë 0.005mm, 0.01mm, 0.02mm, i njohur edhe si kolektor i pranverës, është montuar në një stërvitje \ mulliri, pirun dhe mulliri braktis, funksioni i tij është të fërkoni prerës stërvitje ose thikë....

Kinë SK Collets furnizuesit

Prezantim i shkurtër

Kolektorët e SK Kolektorët e Lartë të Sigurisë Milling Collet 0.005mm, 0.01mm, 0.02mm, i njohur gjithashtu si kolektor i pranverës, është montuar në një stërvitje \ mulliri, pirun dhe mulliri, funksioni i tij është të fiksohet stërvitja ose thika. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël. Performanca e saj e qëndrueshme, saktësia e lartë nga shumica e prodhuesve besojnë. Të gjitha produktet janë bluarje precize, në përputhje me specifikimet gjermane DIN 6499 saktësi prodhimit.


Specifikim

1. Aftësia e fiksimit të fuqisë, saktësia e lartë

2. Një goditje klasës 0.015mm, shkalla AA grade 0.008mm
3. E bërë prej çeliku të posaçëm material: 65Mn

4. Ngurtësinë: HRC 44-48

5. Përdoret për mërzitje, bluarje, shpime

Slim Chuck Collet


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta