Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

sitemap

Home > sitemap

Rreth nesh

TOOL TREE . u regjistrua ligjërisht në prill 2014 dhe ndodhet në Zonën e Zhvillimit Ekonomik Sishui, i njohur në Kinë si "Vendlindja e Aksesorëve të Makinerisë". TOOL TREE Me avantazhet e prodhimit vendor, operacion të kualifikuar, menaxhim të mirëorganizuar dhe intelektual në këtë linjë, kryesisht prodhon serinë e nevojshme të mbajtësve të veglave në vegla makinerish të zakonshme dhe CNC. TOOL TREE produktet kryesore janë 3 lloje. E para është e ndryshme Tooling System për CNC Machine Tools, duke përfshirë precision Tool Mbajtësit, Pranvera Collets, Përafërt ose Precision Boring Heads dhe përgjimi Collets; E dyta është pajisje të tjera standarde të mjeteve të makinës, të tilla si...

Kategoritë dhe Produktet

Mbajtësit e veglave

Kolona e Pranverës

arra

spanners

Pull Studs

Sistemi i kokës mërzitshëm

Mills fytyrë

Pajisjet e Mbylljes së Veglave

Sistemi i përgjimeve të përgjimeve

Qendrat Live

Sistemi i stërvitjes së stërvitjeve

Sleeves të stërvitjes

Kits për fiksim

Edge Finder

Set Zero Zero Zero

Mjetet mbajtëse të mjetit

Mjetet matëse

Mulliri i prerjes

Bare zgjatimi

Products Keywords

Lista e produkteve të përafërta