Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Kolona e PranverësSDC Collets

SDC Collets

Kategoritë e produkteve të SDC Collets , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, SDC Collets , furnizuesit Precision SDC Collets / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Collets SDC të personalizuara R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Pjesët e torno CNC mbështjellës pranverë SDC
  • Pjesët e torno CNC mbështjellës pranverë SDC
  • Pjesët e torno CNC mbështjellës pranverë SDC
  • Pjesët e torno CNC mbështjellës pranverë SDC
  • Pjesët e torno CNC mbështjellës pranverë SDC

  Pjesët e torno CNC mbështjellës pranverë SDC

  • markë: Pema e veglave
  • paketim: E mbushur me rast druri ose plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 1000000/year
  Pjesët e torno CNC mbështjellës pranverë SDC Ne gjithashtu mund të furnizimit me mbajtës të mjeteve të tjera të ngjashme, të tilla si grilat, grumbullimi i grilave, qendrat e gjalla, pirgjet e tegelit, vice makine, etj nëse jeni të hutuar për atë që gjeni, kontaktoni me ne, ne do t'ju ndihmojmë të zgjidhni...
  • Lartë precision SDC Collets Rear pull Collets
  • Lartë precision SDC Collets Rear pull Collets
  • Lartë precision SDC Collets Rear pull Collets
  • Lartë precision SDC Collets Rear pull Collets
  • Lartë precision SDC Collets Rear pull Collets

  Lartë precision SDC Collets Rear pull Collets

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Lartë precision SDC Collets Rear pull Collets Pasi shufra e zgjerimit të tërheqë diametër të vogël, pullat e tërhequr me saktësi dhe stabilitet më të mirë se pala e ngurta 1.Materials: 65MN 2.Hardness: HRC48-52 3.Skopë: zgavrën e thellë për

Kinë SDC Collets furnizuesit

Kollonat SDC të njohura edhe si kolektori i pranverës, janë të montuara në një stërvitje \ mulliri, pirun dhe mulliri, funksioni i tij është të fiksohet stërvitja ose thika. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël. Performanca e saj e qëndrueshme, saktësia e lartë nga shumica e prodhuesve besojnë. Të gjitha produktet janë bluarje precize, në përputhje me specifikimet gjermane DIN 6499 saktësi prodhimit.

1. trajtim me temperaturë të lartë, uniformitetin e ngurtësisë.
2. pamjen e plotë të ndritshme, elasticitet të mirë
Stabiliteti i saktësisë, i qëndrueshëm dhe jo i lehtë
4. Saktësia: e bërë në trajtimin numerik të kontrollit 65 mn, kanë jetëgjatësi më të lartë.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta