Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Mbajtësit e veglaveR8 Mbajtësit e veglave

R8 Mbajtësit e veglave

Kategoritë e produkteve të R8 Mbajtësit e veglave , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, R8 Mbajtësit e veglave , furnizuesit R8 Mbërthimi i mollës së kokës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mbajtësi i Veglave të Mullirit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • High Quality R8-B18-M12 Arbors shpuar Chuck
  • High Quality R8-B18-M12 Arbors shpuar Chuck
  • High Quality R8-B18-M12 Arbors shpuar Chuck
  • High Quality R8-B18-M12 Arbors shpuar Chuck
  • High Quality R8-B18-M12 Arbors shpuar Chuck

  High Quality R8-B18-M12 Arbors shpuar Chuck

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High Quality R8-B18-M12 Arbors shpuar Chuck Specifikim 1. Materiali: 65Mn 2. Ngurtësinë: HRC44-48 3. Hapat e përparimit 1mm ose 1/64 " 4. Janë gjashtë rrugë hendeku para dhe prapa 5. Sinqerisht shërbim Përparësitë e produkteve: 1. Mbajtësit e R8 ER Collets , trajtim me temperaturë të lartë, uniformitetin e...
  • High Quality R8-B22 stërvit Chuck Arbors
  • High Quality R8-B22 stërvit Chuck Arbors
  • High Quality R8-B22 stërvit Chuck Arbors
  • High Quality R8-B22 stërvit Chuck Arbors
  • High Quality R8-B22 stërvit Chuck Arbors

  High Quality R8-B22 stërvit Chuck Arbors

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Cilësia e lartë R8-B22 M12 ngre kushineta Mbajtësit R8 ER Collets , i njohur edhe si kolektor i pranverës, është montuar në një stërvitje \ mulliri, pirun dhe mulliri, funksioni i tij është të fiksohet stërvitja ose thika. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël. Performanca e saj e qëndrueshme,...
  • Cilësi e lartë R8 B22 Arbors stërvitje Chuck
  • Cilësi e lartë R8 B22 Arbors stërvitje Chuck
  • Cilësi e lartë R8 B22 Arbors stërvitje Chuck
  • Cilësi e lartë R8 B22 Arbors stërvitje Chuck
  • Cilësi e lartë R8 B22 Arbors stërvitje Chuck

  Cilësi e lartë R8 B22 Arbors stërvitje Chuck

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Cilësia e lartë R8 B22 M12 ngre kushineta Mbajtësit R8 ER Collets , i njohur edhe si kolektor i pranverës, është montuar në një stërvitje \ mulliri, pirun dhe mulliri, funksioni i tij është të fiksohet stërvitja ose thika. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël. Performanca e saj e qëndrueshme,...
  • R8-FMB27-M12 Shell Mill Arbors
  • R8-FMB27-M12 Shell Mill Arbors
  • R8-FMB27-M12 Shell Mill Arbors
  • R8-FMB27-M12 Shell Mill Arbors
  • R8-FMB27-M12 Shell Mill Arbors

  R8-FMB27-M12 Shell Mill Arbors

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  R8-FMB27-M12 Shell Mill Arbors Specifikim 1. Materiali: 45 # Çelik 2. Ngurtësinë: HRC44-48 3 . Sinqerisht shërbim TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve CAT , Mbajtësit e mjeteve
  • Cilësi e Lartë R8-FMB27-M12 Shell Mill Arbors
  • Cilësi e Lartë R8-FMB27-M12 Shell Mill Arbors
  • Cilësi e Lartë R8-FMB27-M12 Shell Mill Arbors
  • Cilësi e Lartë R8-FMB27-M12 Shell Mill Arbors
  • Cilësi e Lartë R8-FMB27-M12 Shell Mill Arbors

  Cilësi e Lartë R8-FMB27-M12 Shell Mill Arbors

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Cilësi e Lartë R8-FMB27-M12 Shell Mill Arbors Specifikim 1. Materiali: 45 # Çelik 2. Ngurtësinë: HRC44-48 3 . Sinqerisht shërbim TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve CAT , Mbajtësit e mjeteve
  • Cilësi e lartë R8-FMB22-M12 Shell Mill Arbors
  • Cilësi e lartë R8-FMB22-M12 Shell Mill Arbors
  • Cilësi e lartë R8-FMB22-M12 Shell Mill Arbors
  • Cilësi e lartë R8-FMB22-M12 Shell Mill Arbors
  • Cilësi e lartë R8-FMB22-M12 Shell Mill Arbors

  Cilësi e lartë R8-FMB22-M12 Shell Mill Arbors

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Cilësi e lartë R8-FMB22-M12 Shell Mill Arbors Specifikim 1. Materiali: 45 # Çelik 2. Ngurtësinë: HRC44-48 3 . Sinqerisht shërbim TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve CAT , Mbajtësit e mjeteve
  • C45 R8-JT6 Stërvitni Chuck Arbors
  • C45 R8-JT6 Stërvitni Chuck Arbors
  • C45 R8-JT6 Stërvitni Chuck Arbors
  • C45 R8-JT6 Stërvitni Chuck Arbors

  C45 R8-JT6 Stërvitni Chuck Arbors

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  C45 R8-JT6 Stërvitni Chuck Arbors Specifikim 1. Materiali: 45C 2. Ngurtësinë: HRC44-48 3. Janë gjashtë hendeqe përpara dhe prapa 4. Sinqerisht shërbim TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve CAT , Mbajtësit e
  • Cilësia e lartë R8-B22 M12 ngre kushineta
  • Cilësia e lartë R8-B22 M12 ngre kushineta
  • Cilësia e lartë R8-B22 M12 ngre kushineta
  • Cilësia e lartë R8-B22 M12 ngre kushineta
  • Cilësia e lartë R8-B22 M12 ngre kushineta

  Cilësia e lartë R8-B22 M12 ngre kushineta

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Cilësia e lartë R8-B22 M12 ngre kushineta Mbajtësit R8 ER Collets , i njohur edhe si kolektor i pranverës, është montuar në një stërvitje \ mulliri, pirun dhe mulliri, funksioni i tij është të fiksohet stërvitja ose thika. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël. Performanca e saj e qëndrueshme,...
  • Cilësi e Lartë R8-OZ25 M12 Mbështjellë
  • Cilësi e Lartë R8-OZ25 M12 Mbështjellë
  • Cilësi e Lartë R8-OZ25 M12 Mbështjellë
  • Cilësi e Lartë R8-OZ25 M12 Mbështjellë
  • Cilësi e Lartë R8-OZ25 M12 Mbështjellë

  Cilësi e Lartë R8-OZ25 M12 Mbështjellë

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Cilësi e Lartë R8-OZ25 M12 Mbështjellë Mbajtësit R8 ER Collets , i njohur edhe si kolektor i pranverës, është montuar në një stërvitje \ mulliri, pirun dhe mulliri, funksioni i tij është të fiksohet stërvitja ose thika. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël. Performanca e saj e qëndrueshme, saktësia e...
  • Mbajtës të lartë të cilësisë R8 ER25
  • Mbajtës të lartë të cilësisë R8 ER25
  • Mbajtës të lartë të cilësisë R8 ER25
  • Mbajtës të lartë të cilësisë R8 ER25
  • Mbajtës të lartë të cilësisë R8 ER25

  Mbajtës të lartë të cilësisë R8 ER25

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Mbajtës të lartë të cilësisë R8 ER25 Mbajtësit R8 ER Collets , i njohur edhe si kolektor i pranverës, është montuar në një stërvitje \ mulliri, pirun dhe mulliri, funksioni i tij është të fiksohet stërvitja ose thika. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël. Performanca e saj e qëndrueshme, saktësia e...
  • Pjesët e torno të CNC mbështjellin R8
  • Pjesët e torno të CNC mbështjellin R8
  • Pjesët e torno të CNC mbështjellin R8
  • Pjesët e torno të CNC mbështjellin R8
  • Pjesët e torno të CNC mbështjellin R8

  Pjesët e torno të CNC mbështjellin R8

  • markë: Pema e veglave
  • paketim: E mbushur me rast druri ose plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 1000000/year
  Pjesët e torno të CNC mbështjellin R8 pjesët e tamburisë CNC R8 kokën e kokës së kokës Pjesët e torno të CNC mbështjellin R8 Pjesët e torno të CNC mbështjellin R8 R8 Shank ER Collet End Mill Chuck janë bërë nga materiali me cilësi të lartë çeliku, me ngurtësinë e HRC48-55. Ne prodhojmë të gjitha madhësitë e R8 Mill...
  • Pjesët e makinës CNC R8 bashkoj
  • Pjesët e makinës CNC R8 bashkoj
  • Pjesët e makinës CNC R8 bashkoj
  • Pjesët e makinës CNC R8 bashkoj
  • Pjesët e makinës CNC R8 bashkoj

  Pjesët e makinës CNC R8 bashkoj

  • markë: Pema e veglave
  • paketim: E mbushur me rast druri ose plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 1000000 piece/year
  Pjesët e makinës CNC R8 bashkoj 1. Materiali: 65Mn 2. Hardness: pjesë clamping HRC55 ~ 66 pjesë elastike HRC40 ~ 45 3. Gama e fiksimit:

Kinë R8 Mbajtësit e veglave furnizuesit

R8 Mbajtësit e veglave; Sipërfaqja e mirë e sipërfaqes, Rritja e nivelit të ushqimit
Shtresat me rezistencë të lartë të nxehtësisë, mund të jenë përpunime me shpejtësi të lartë
Tungsten karbonit të madhësisë së drithërave ka rezistencë të lartë, ALTINcoating, rezistencë veshin e lartë, përdorim i veçantë për prerjen me shpejtësi të lartë të makinës CNC, alos mund të rrisë zbutjen, zvogëlimin e koeficientit të fërkimit m dhe përmirësimin e efikasitetit të tornjës,
Rigiditeti i mjetit dhe shkarkimi i mirë i çipit, më i përshtatshmi për përpunimin e tre-dimensionale me saktësi të lartë

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta