Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Kolona e PranverësR8 kollonat

R8 kollonat

Kategoritë e produkteve të R8 kollonat , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, R8 kollonat , furnizuesit R8 ER kollonat e kokës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Precision R8 Collets R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • R8 Kolona e Pranverës Për Aksesorët e Makinerive CNC
  • R8 Kolona e Pranverës Për Aksesorët e Makinerive CNC
  • R8 Kolona e Pranverës Për Aksesorët e Makinerive CNC
  • R8 Kolona e Pranverës Për Aksesorët e Makinerive CNC
  • R8 Kolona e Pranverës Për Aksesorët e Makinerive CNC

  R8 Kolona e Pranverës Për Aksesorët e Makinerive CNC

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  R8 Kolona e Pranverës Për Aksesorët e Makinerive CNC R8 Pranvera Colle 1) Kontrolli i Kostos --- Ulni koston tuaj në blerjen e produkteve dhe sigurimin 2) Përgjigje e shpejtë --- oferta dhe zgjidhje dërgoni brenda 48 orëve 3) Shpërndarje të shpejta --- si për llojet e tjera të gjetjes së skajit, pjesëve universale dhe...
  • Përshtatur Imperial R8 Collet Chuck
  • Përshtatur Imperial R8 Collet Chuck
  • Përshtatur Imperial R8 Collet Chuck
  • Përshtatur Imperial R8 Collet Chuck
  • Përshtatur Imperial R8 Collet Chuck

  Përshtatur Imperial R8 Collet Chuck

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Përshtatur Imperial R8 Collet Chuck Përshtatur R8 Collet Chuck R8 Collet High Quality Collet , gjithashtu i njohur si kolektor i pranverës, është montuar në një stërvitje \ mulliri makine, shpimit dhe mulliri braktis, funksioni i tij është të pirg prerës stërvitje ose thikë. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i...
  • High Quality 65Mn clamping SDC Collets
  • High Quality 65Mn clamping SDC Collets
  • High Quality 65Mn clamping SDC Collets
  • High Quality 65Mn clamping SDC Collets
  • High Quality 65Mn clamping SDC Collets

  High Quality 65Mn clamping SDC Collets

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  High Quality 65Mn clamping SDC Collets 65Mn Mbërthyese 1.Made e materialit të veçantë çeliku 65Mn pranverë 2. Aftësia e fiksimit të fuqisë, saktësia e saktë 3. Përdoret për punë të mërzitshme, bluarje, shpimit, përgjimi, bluarje dhe gdhendjeje High Quality SDC Collet Udhëzimet e instalimit për kollonat dhe arrat e SDC...
  • Pajisje makine R8 grumbull rrumbullakësh R8 grilat
  • Pajisje makine R8 grumbull rrumbullakësh R8 grilat
  • Pajisje makine R8 grumbull rrumbullakësh R8 grilat
  • Pajisje makine R8 grumbull rrumbullakësh R8 grilat
  • Pajisje makine R8 grumbull rrumbullakësh R8 grilat

  Pajisje makine R8 grumbull rrumbullakësh R8 grilat

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Pajisje makine R8 grumbull rrumbullakësh R8 grilat R8 Kollonat e mulliri 1. Materiali: 65Mn 2. Ngurtësinë: HRC44-48 3. Hapat e përparimit 1mm ose 1/64 " 4. Sinqerisht shërbim R8 Kollonat e rrumbullakëta R8 Collet High Quality Collet , gjithashtu i njohur si kolektor i pranverës, është montuar në një stërvitje \...
  • Saktësi e Lartë 3mm 65Mn R8 Collets
  • Saktësi e Lartë 3mm 65Mn R8 Collets
  • Saktësi e Lartë 3mm 65Mn R8 Collets
  • Saktësi e Lartë 3mm 65Mn R8 Collets

  Saktësi e Lartë 3mm 65Mn R8 Collets

  • Çmimi i njësisë: USD 1 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Saktësi e Lartë 3mm 65Mn R8 Collets R8 Kollonat e njohur edhe si kolona e pranverës, është montuar në një stërvitje \ mulliri, pirun dhe mulliri braktis, funksioni i tij është të pirg prestar stërvitje ose thikë. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël. Performanca e saj e qëndrueshme, saktësia e lartë...

Kinë R8 kollonat furnizuesit

R8 Collet

 

1.Materiali: 65Mn

 

2.Hardness: pjesë clamping: HRC55-60

 

pjesë elastike: HRC40-45

 

3. Kjo njësi e zbatueshme për të gjitha aortet e makinerive të bluarjes së makinës, e cila është vrima me vrima me gisht, është R8, si X6325 X5325 etj.

 


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta