Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Pull Studs

Pull Studs

Kategoritë e produkteve të Pull Studs , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Pull Studs , furnizuesit Saktësi e madhe / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Er mulliri kollonat Chuck R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

BT Pull Studs

CAT Pull Studs

DIN69871 Pull Studs

Tërhiqe studs, BT Ruajtja e thur PULL STUD, kurvar mjet. Pull studs me cilësi të vogël jo vetëm të ulur performancën e makinës, ata janë edhe një rrezik sigurie.

Një kunj tërheqës mund të shkaktojë dëme të rënda në makinë dhe pjesë të punës dhe madje edhe të lëndimeve në persona.

Specifikimet e Pull Studs

Modeli i produktit: BT30 / 40/50
Materiali: 20CoMnTi

Tërhiqni stilet e stilit

BT-A: Ftohës qendror pa O-ring

BT-B: O-ring pa ftohës qendror

Modeli tjetër:

BT pull stud, SK pull stud, ISO7388 Pull stud, CAT tërheqje kurvar, Mazak Pull Stud, MTB tërheq Stud, NT tërheq stud

Pull StudPull Studs
Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta