Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte Trego

Të gjitha Produktet

View :

  • Lartë precision BT30-GSK40-90L kushineta bosht
  • Lartë precision BT30-GSK40-90L kushineta bosht
  • Lartë precision BT30-GSK40-90L kushineta bosht
  • Lartë precision BT30-GSK40-90L kushineta bosht
  • Lartë precision BT30-GSK40-90L kushineta bosht

  Lartë precision BT30-GSK40-90L kushineta bosht

  • Çmimi i njësisë: USD 12 - 13 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces
  • Name: BT30-GSK40-90L Collet Chucks
  Lartë precision BT30-GSK40-90L kushineta bosht Lartë precision BT30-GSK40-90L Mbështjellëse e kokës, i përshtatshëm për përdorimin e zakonit axial ose radial të makinës së prerjes së mullirit siç janë: prerës vertikal disk, grupe të llojit të prerës së mullirit, prerës me fytyrë, prerës mulliri, tre prerësish me...
  • 65Mn CAT40-C32-105L Kollonat e Drejtë
  • 65Mn CAT40-C32-105L Kollonat e Drejtë
  • 65Mn CAT40-C32-105L Kollonat e Drejtë
  • 65Mn CAT40-C32-105L Kollonat e Drejtë
  • 65Mn CAT40-C32-105L Kollonat e Drejtë

  65Mn CAT40-C32-105L Kollonat e Drejtë

  • Çmimi i njësisë: USD 13 - 14 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces
  • Payment: TT,Paypal,westernunion
  65Mn CAT40-C32-105L Kollonat e Drejtë 65Mn CAT40-C32-105L Kushineta drejtkëndore, DIN6499 mbajtëse mjetesh mbërthimi të madhësive të ndryshme, shpejtësi të lartë dhe përpunim me saktësi të lartë. Gishtin mekanik dhe mjetet prerëse dhe pajisje të tjera. High Precision precision Tool Holder Tool, balanced G6.3 or G2.5...
  • Mbajtësit e mjeteve ANSI B5.50 me shpejtësi të lartë CAT40-ER32-100
  • Mbajtësit e mjeteve ANSI B5.50 me shpejtësi të lartë CAT40-ER32-100
  • Mbajtësit e mjeteve ANSI B5.50 me shpejtësi të lartë CAT40-ER32-100
  • Mbajtësit e mjeteve ANSI B5.50 me shpejtësi të lartë CAT40-ER32-100
  • Mbajtësit e mjeteve ANSI B5.50 me shpejtësi të lartë CAT40-ER32-100

  Mbajtësit e mjeteve ANSI B5.50 me shpejtësi të lartë CAT40-ER32-100

  • Çmimi i njësisë: USD 13 - 14 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces
  • Payment: TT,Paypal,westernunion
  Mbajtësit e mjeteve ANSI B5.50 me shpejtësi të lartë CAT40-ER32-100 Mbajtës i çekanit CAT ER për mbajtës torno , DIN6499 mbajtëse mjetesh mbërthimi të madhësive të ndryshme, shpejtësi të lartë dhe përpunim me saktësi të lartë. Gishti mekanik dhe mjetet e prerjes dhe aksesorë të tjerë. High Precision precision Tool...
  • Çeliku i çelikut BT40-APU08 Çikletat e stërvitjes CNG
  • Çeliku i çelikut BT40-APU08 Çikletat e stërvitjes CNG
  • Çeliku i çelikut BT40-APU08 Çikletat e stërvitjes CNG
  • Çeliku i çelikut BT40-APU08 Çikletat e stërvitjes CNG
  • Çeliku i çelikut BT40-APU08 Çikletat e stërvitjes CNG

  Çeliku i çelikut BT40-APU08 Çikletat e stërvitjes CNG

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plaxtic
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  • Min. urdhër: 5 Piece/Pieces
  • Name: BT40-APU08 CNC Intergrated Drill Chucks
  Çeliku i çelikut BT40-APU08 Çikletat e stërvitjes CNG BT APU Integruar Keyless DRILL CHUCK , Gama e aplikimit: Diametri i klipit: 0.5-16mm bit. Gishti mekanik dhe prerja e veglave dhe aksesorë të tjerë. High Precision BT bosht Mbajtësja e mjetit, e balancuar G6.3 ose G2.5 Për të zgjedhur. Mbajtësit e mjeteve BT për...
  • Lartë precision BT40-SLN32-150 Side Mbylle Arbors fund Mill
  • Lartë precision BT40-SLN32-150 Side Mbylle Arbors fund Mill
  • Lartë precision BT40-SLN32-150 Side Mbylle Arbors fund Mill
  • Lartë precision BT40-SLN32-150 Side Mbylle Arbors fund Mill
  • Lartë precision BT40-SLN32-150 Side Mbylle Arbors fund Mill

  Lartë precision BT40-SLN32-150 Side Mbylle Arbors fund Mill

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  • Min. urdhër: 5 Piece/Pieces
  • Name: BT40-SLN32-150 Side Lock End Mill Arbors
  Lartë precision BT40-SLN32-150 Side Mbylle Arbors fund Mill Lartë precision BT40-SLN32-150 Mbylle anësore Arbors fund Mill , shpejtësi të lartë dhe machining saktësi të lartë. gisht mekanik dhe mjetet e prerjes dhe pajisje të tjera. High Precision BT shungë Tool mbajtës, të balancuar G6.3 ose G2.5 Për të zgjedhur....
  • R8 Kolona e Pranverës Për Aksesorët e Makinerive CNC
  • R8 Kolona e Pranverës Për Aksesorët e Makinerive CNC
  • R8 Kolona e Pranverës Për Aksesorët e Makinerive CNC
  • R8 Kolona e Pranverës Për Aksesorët e Makinerive CNC
  • R8 Kolona e Pranverës Për Aksesorët e Makinerive CNC

  R8 Kolona e Pranverës Për Aksesorët e Makinerive CNC

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  • Name: High Quality 65Mn R8 Collets
  R8 Kolona e Pranverës Për Aksesorët e Makinerive CNC R8 Pranvera Colle 1) Kontrolli i Kostos --- Ulni koston tuaj në blerjen e produkteve dhe sigurimin 2) Përgjigje e shpejtë --- oferta dhe zgjidhje dërgoni brenda 48 orëve 3) Shpërndarje të shpejta --- si për llojet e tjera të gjetjes së skajit, pjesëve universale dhe...
  • Materiali i Lartë Precision 65Mn 5C Square Collet
  • Materiali i Lartë Precision 65Mn 5C Square Collet
  • Materiali i Lartë Precision 65Mn 5C Square Collet
  • Materiali i Lartë Precision 65Mn 5C Square Collet

  Materiali i Lartë Precision 65Mn 5C Square Collet

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  • Name: High Precision 65Mn 5C Collets
  Materiali i Lartë Precision 65Mn 5C Square Collet Lartë precision 65Mn 5C COLLET , i njohur gjithashtu si kolonë pranverë, është montuar në një stërvitje \ mulliri makinë, shpimit dhe mulliri braktis, funksioni i tij është të pirg prerës stërvitje ose thikë. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël....
  • Qendra me precizion të lartë për makineritë e punës së drurit
  • Qendra me precizion të lartë për makineritë e punës së drurit
  • Qendra me precizion të lartë për makineritë e punës së drurit
  • Qendra me precizion të lartë për makineritë e punës së drurit
  • Qendra me precizion të lartë për makineritë e punës së drurit

  Qendra me precizion të lartë për makineritë e punës së drurit

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces
  • Name: Live Centers For Wood-working Machines
  4pcs qendra vendos për makinat e punës së drurit Teli tonë kryesisht në llojet e collets, llojet e mbajtësit mjet, mbajtësit mjet BT, mbajtësit mjet CAT, mbajtësit mjet DTA, mbajtësit mjet NT, HSK mbajtësit mjet seri, i mërzitshëm seri kokë, collets përgjimi, qendrat e gjalla, stërvitje chucks seri, dhe kështu në....
  • Adaptuesit e Zgjerimit të Lartë të Cilësisë CK6-60
  • Adaptuesit e Zgjerimit të Lartë të Cilësisë CK6-60
  • Adaptuesit e Zgjerimit të Lartë të Cilësisë CK6-60
  • Adaptuesit e Zgjerimit të Lartë të Cilësisë CK6-60
  • Adaptuesit e Zgjerimit të Lartë të Cilësisë CK6-60

  Adaptuesit e Zgjerimit të Lartë të Cilësisë CK6-60

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  • Min. urdhër: 5 Piece/Pieces
  • Type: CK6-60 Extension Adapter
  Adaptuesit e Zgjerimit të Lartë të Cilësisë CK6-60 Arra e balancuar. Dega e tërësishme përmes vrimës, e favorshme për ujë dhe anti-sizmike. Sipas nevojave të klientit, bilanci i saktësisë mund të jetë deri në G6.3 / 15.000rpm ose G2.5 / 30000rpm Teli tonë kryesisht në llojet e collets, llojet e mbajtësit mjet,...
  • Mbyllja e rrumbullakët 5C Çeliku për 5C Çakëll me kokë
  • Mbyllja e rrumbullakët 5C Çeliku për 5C Çakëll me kokë
  • Mbyllja e rrumbullakët 5C Çeliku për 5C Çakëll me kokë
  • Mbyllja e rrumbullakët 5C Çeliku për 5C Çakëll me kokë

  Mbyllja e rrumbullakët 5C Çeliku për 5C Çakëll me kokë

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  • Name: High Precision 65Mn 5C Collets
  Mbyllja e rrumbullakët 5C Çeliku për 5C Çakëll me kokë Lartë precision 65Mn 5C COLLET , i njohur gjithashtu si kolonë pranverë, është montuar në një stërvitje \ mulliri makinë, shpimit dhe mulliri braktis, funksioni i tij është të pirg prerës stërvitje ose thikë. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël....
  • Përshtatur Imperial R8 Collet Chuck
  • Përshtatur Imperial R8 Collet Chuck
  • Përshtatur Imperial R8 Collet Chuck
  • Përshtatur Imperial R8 Collet Chuck
  • Përshtatur Imperial R8 Collet Chuck

  Përshtatur Imperial R8 Collet Chuck

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  • Name: High Quality 65Mn R8 Collets
  Përshtatur Imperial R8 Collet Chuck Përshtatur R8 Collet Chuck R8 Collet High Quality Collet , gjithashtu i njohur si kolektor i pranverës, është montuar në një stërvitje \ mulliri makine, shpimit dhe mulliri braktis, funksioni i tij është të pirg prerës stërvitje ose thikë. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i...
  • Përshtatësi i Lartë i Cilësisë CK5-60
  • Përshtatësi i Lartë i Cilësisë CK5-60
  • Përshtatësi i Lartë i Cilësisë CK5-60
  • Përshtatësi i Lartë i Cilësisë CK5-60
  • Përshtatësi i Lartë i Cilësisë CK5-60

  Përshtatësi i Lartë i Cilësisë CK5-60

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  • Min. urdhër: 5 Piece/Pieces
  • Type: CK5-60 Extension Adapter
  Përshtatësi i Lartë i Cilësisë CK5-60 Teli tonë kryesisht në llojet e collets, llojet e mbajtësit mjet, mbajtësit mjet BT, mbajtësit mjet CAT, mbajtësit mjet DTA, mbajtësit mjet NT, HSK mbajtësit mjet seri, seri të mërzitshëm të kokës, përgjimi i kolektorëve, qendrave të gjalla, seritë e stërvitjeve të stërvitjeve dhe...
  • Qendrat CNC jetojnë me shpejtësi dhe saktësi të lartë
  • Qendrat CNC jetojnë me shpejtësi dhe saktësi të lartë
  • Qendrat CNC jetojnë me shpejtësi dhe saktësi të lartë
  • Qendrat CNC jetojnë me shpejtësi dhe saktësi të lartë
  • Qendrat CNC jetojnë me shpejtësi dhe saktësi të lartë

  Qendrat CNC jetojnë me shpejtësi dhe saktësi të lartë

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces
  • Material: 45# Steel
  Qendrat CNC jetojnë me shpejtësi dhe saktësi të lartë 1. Brand Famous: markë OLIMA ka qenë në këtë fushë që nga viti 2004. 2. Çmimi konkurrues: Ne mund t'ju ofrojmë chucks lartë stërvitje saktësi në ÇMIMI FABRIKEN. 3. Cilësia e garantuar: Ne kemi qenë furnizuesi më i madh për shpërndarësit dhe tregtarët me shumicë...
  • karabit gjysma e gdhendur mt qendra e vdekur
  • karabit gjysma e gdhendur mt qendra e vdekur
  • karabit gjysma e gdhendur mt qendra e vdekur
  • karabit gjysma e gdhendur mt qendra e vdekur
  • karabit gjysma e gdhendur mt qendra e vdekur

  karabit gjysma e gdhendur mt qendra e vdekur

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces
  • Name: MT2 Live Centers
  karabit gjysma e gdhendur mt qendra e vdekur High Quality MT2 Qendrat e Vdekur, pjesët e mjeteve të makinës në machining. Mbrapa me një shufër konike, të instaluar në veglën e makinës konvulsioni i boshtit ose boshti i boshtit të boshtit, me kokën e tij kundër konit të punëtorit . Mund të përdoret për t'u...
  • mt2 qendra vendos për makinat e punës së drurit
  • mt2 qendra vendos për makinat e punës së drurit
  • mt2 qendra vendos për makinat e punës së drurit
  • mt2 qendra vendos për makinat e punës së drurit
  • mt2 qendra vendos për makinat e punës së drurit

  mt2 qendra vendos për makinat e punës së drurit

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces
  • Name: Live Centers For Wood-working Machines
  4pcs qendra vendos për makinat e punës së drurit Teli tonë kryesisht në llojet e collets, llojet e mbajtësit mjet, mbajtësit mjet BT, mbajtësit mjet CAT, mbajtësit mjet DTA, mbajtësit mjet NT, HSK mbajtësit mjet seri, i mërzitshëm seri kokë, collets përgjimi, qendrat e gjalla, stërvitje chucks seri, dhe kështu në....
  • Precize të lartë Qëndra të gjalla me shumë qëllime MT
  • Precize të lartë Qëndra të gjalla me shumë qëllime MT
  • Precize të lartë Qëndra të gjalla me shumë qëllime MT
  • Precize të lartë Qëndra të gjalla me shumë qëllime MT
  • Precize të lartë Qëndra të gjalla me shumë qëllime MT

  Precize të lartë Qëndra të gjalla me shumë qëllime MT

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces
  • Name: Live Centers For Wood-working Machines
  Qendra të gjalla me shumë qëllime për makinën e punës së drurit Teli tonë kryesisht në llojet e collets, llojet e mbajtësit mjet, mbajtësit mjet BT, mbajtësit mjet CAT, mbajtësit mjet DTA, mbajtësit mjet NT, HSK mbajtësit mjet seri, i mërzitshëm seri kokë, collets përgjimi, qendrat e gjalla, stërvitje chucks seri, dhe...
  • Qendra me shpejtësi të lartë për CNC
  • Qendra me shpejtësi të lartë për CNC
  • Qendra me shpejtësi të lartë për CNC

  Qendra me shpejtësi të lartë për CNC

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces
  • Name: Live Centers With Extension Tip
  Qendra me shpejtësi të lartë për CNC Qendra me shpejtësi të lartë për CNC, pjesë të veglave të makinës në machining. Mbrapa me një shufër konike, të instaluar në veglën e makinerisë ose me boshtin e boshtit të boshtit të boshtit, me kokën e tij kundër konës së punës. Mund të përdoret për t'u përballur me pjesët...
  • Qendra me shpejtësi të lartë me shtrirje
  • Qendra me shpejtësi të lartë me shtrirje
  • Qendra me shpejtësi të lartë me shtrirje
  • Qendra me shpejtësi të lartë me shtrirje
  • Qendra me shpejtësi të lartë me shtrirje

  Qendra me shpejtësi të lartë me shtrirje

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces
  • Name: Live Centers With Extension Tip
  Qendra me shpejtësi të lartë me shtrirje Qendrat Live MT1 / 2 Për Makinat e Punimit të Drurit, pjesët e mjeteve të makinës në machining. Mbrapa me një shufër konike, të instaluar në veglën e makinerisë ose me boshtin e boshtit të boshtit të boshtit, me kokën e tij kundër konës së punës. Mund të përdoret për t'u...
  • Cilësia e lartë D40-32 Mbajtësi i mjetit
  • Cilësia e lartë D40-32 Mbajtësi i mjetit
  • Cilësia e lartë D40-32 Mbajtësi i mjetit
  • Cilësia e lartë D40-32 Mbajtësi i mjetit

  Cilësia e lartë D40-32 Mbajtësi i mjetit

  • Çmimi i njësisë: USD 7.6 - 7.9 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  • Min. urdhër: 50 Piece/Pieces
  • Name: High Quality Tool Holder Sleeves
  Cilësia e lartë D40-32 Mbajtësi i mjetit Mjetet e mbajtësit të mjetit me cilësi të lartë Të përshtatshme për mbajtjen e mjeteve cilindrike të boshtit në frëngji në CNC iathe. Modeli: D40 (7 copë), D32 (6 copë), D25 (4 copë), D20 (3 copë), D16 (2 copë) TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të...
  • qendra vendos për makinat e punës së drurit
  • qendra vendos për makinat e punës së drurit
  • qendra vendos për makinat e punës së drurit
  • qendra vendos për makinat e punës së drurit
  • qendra vendos për makinat e punës së drurit

  qendra vendos për makinat e punës së drurit

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces
  • Name: Live Centers For Wood-working Machines
  qendra vendos për makinat e punës së drurit Saktësia: 0.01 Materiali: 40Cr MT2 Pesha: 0.855KG përmban kuti prej druri) Teli tonë kryesisht në llojet e collets, llojet e mbajtësit mjet, mbajtësit mjet BT, mbajtësit mjet CAT, mbajtësit mjet DTA, mbajtësit mjet NT, HSK mbajtësit mjet seri, i mërzitshëm seri kokë, collets...

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta