Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Kolona e PranverësOZ Collets

OZ Collets

Kategoritë e produkteve të OZ Collets , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, OZ Collets , furnizuesit OZ Collet Chucks / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të OZ Collet Pranvera R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Lartë precision DIN6388 EOCB 8mm collets
  • Lartë precision DIN6388 EOCB 8mm collets
  • Lartë precision DIN6388 EOCB 8mm collets
  • Lartë precision DIN6388 EOCB 8mm collets
  • Lartë precision DIN6388 EOCB 8mm collets

  Lartë precision DIN6388 EOCB 8mm collets

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Lartë precision DIN6388 EOCB 8mm collets Veglat e makinës systerm të cisternave të OZ-së , të njohur edhe si kolektori i pranverës, ngrihen në një stërvitje, mulliri, shpime dhe mulliri, funksioni i tij është të fiksohet stërvitja ose thika. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël. Performanca e saj e...
  • High Precision OZ Collets Set 16pcs
  • High Precision OZ Collets Set 16pcs
  • High Precision OZ Collets Set 16pcs
  • High Precision OZ Collets Set 16pcs

  High Precision OZ Collets Set 16pcs

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Lartë precision 65Mn EOC / OZ Collets Veglat e makinës systerm të cisternave të OZ-së , të njohur edhe si kolektori i pranverës, ngrihen në një stërvitje, mulliri, shpime dhe mulliri, funksioni i tij është të fiksohet stërvitja ose thika. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël. Performanca e saj e...
  • Lartë Precision 65Mn EOC / OZ Collets
  • Lartë Precision 65Mn EOC / OZ Collets
  • Lartë Precision 65Mn EOC / OZ Collets
  • Lartë Precision 65Mn EOC / OZ Collets
  • Lartë Precision 65Mn EOC / OZ Collets

  Lartë Precision 65Mn EOC / OZ Collets

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Lartë Precision 65Mn EOC / OZ Collets Veglat e makinës systerm të cisternave të OZ-së , të njohur edhe si kolektori i pranverës, ngrihen në një stërvitje, mulliri, shpime dhe mulliri, funksioni i tij është të fiksohet stërvitja ose thika. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël. Performanca e saj e...
  • Pranverë çeliku EOC25 Mbështjellës për mbajtësin e mbajtësit të torno
  • Pranverë çeliku EOC25 Mbështjellës për mbajtësin e mbajtësit të torno
  • Pranverë çeliku EOC25 Mbështjellës për mbajtësin e mbajtësit të torno
  • Pranverë çeliku EOC25 Mbështjellës për mbajtësin e mbajtësit të torno
  • Pranverë çeliku EOC25 Mbështjellës për mbajtësin e mbajtësit të torno

  Pranverë çeliku EOC25 Mbështjellës për mbajtësin e mbajtësit të torno

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Pranverë çeliku EOC25 Mbështjellës për mbajtësin e mbajtësit të torno Pranvera Steel EOC25 Collet Lloji: OZ 8 OZ 11 OZ 16 OZ 20 OZ 25 OZ 32 OZ 40 OZ 50 Materiali: 65Mn Precision: 0.015mm dhe 0.008mm EOC25 Mbështjellësi për Mbajtësin e Çelikut Veglat e makinës systerm të cisternave të OZ-së , të njohur edhe si...
  • Din6388b eoc32 oz32 kolektorët e pranverës eoca oz collet
  • Din6388b eoc32 oz32 kolektorët e pranverës eoca oz collet
  • Din6388b eoc32 oz32 kolektorët e pranverës eoca oz collet
  • Din6388b eoc32 oz32 kolektorët e pranverës eoca oz collet
  • Din6388b eoc32 oz32 kolektorët e pranverës eoca oz collet

  Din6388b eoc32 oz32 kolektorët e pranverës eoca oz collet

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Din6388b eoc32 oz32 kolektorët e pranverës eoca oz collet Veglat e makinës systerm të cisternave të OZ-së , të njohur edhe si kolektori i pranverës, ngrihen në një stërvitje, mulliri, shpime dhe mulliri, funksioni i tij është të fiksohet stërvitja ose thika. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël....

Kinë OZ Collets furnizuesit

OZ Collets:

Modeli 1.Oz është i plotë, forca e shtrëngimit është e madhe, vargja e shtrëngimit është e gjerë, saktësia është e mirë, cilësia është e shkëlqyeshme.

2. Është përdorur gjerësisht në mërzitshëm, mulliri, shpime, përgjimi, bluarje dhe gdhendje etj.

Kolona elastike, madhësia 3 - 18, saktësia e rrotullimit më pak se 0.02, përcakton një diametër të boshtit të mjetit që mban të njëjtën lende.

Kolona nuk ka një gamë elastike tkurrjeje dhe thekson forcën e fiksimit.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta