Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Kolona e PranverësKollonat tjera

Kollonat tjera

Kategoritë e produkteve të Kollonat tjera , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Sharjet e Sharrit të Lartë të Lartë , furnizuesit Sharjet e Sharrit të Saktësisë së Lartë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të 65Mn 4 mm Sharetues R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Lartë Precision 65Mn 6mm Sharetues Collets
  • Lartë Precision 65Mn 6mm Sharetues Collets
  • Lartë Precision 65Mn 6mm Sharetues Collets
  • Lartë Precision 65Mn 6mm Sharetues Collets

  Lartë Precision 65Mn 6mm Sharetues Collets

  • Çmimi i njësisë: USD 2.4 - 2.6 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  65Mn 4mm mprehës Collets saktësi të lartë Sharpener Chuck, Universal Machine bluarje Chuck, U2 makine bluarje Chuck, mulliri Chuck, bluarje Machine Collet . Manual i Produktit 1. Materiali: 65Mn 2. Ngurtësia: Pjesa e fiksimit HRC55 ~ 60, zona elastike HRC40 ~ 55 ZZ-00030 Fërkimi i makinerisë së bluarjes Pozicionimi i...
  • 65Mn 4mm mprehës Collets saktësi të lartë
  • 65Mn 4mm mprehës Collets saktësi të lartë
  • 65Mn 4mm mprehës Collets saktësi të lartë
  • 65Mn 4mm mprehës Collets saktësi të lartë
  • 65Mn 4mm mprehës Collets saktësi të lartë

  65Mn 4mm mprehës Collets saktësi të lartë

  • Çmimi i njësisë: USD 2.4 - 2.6 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  65Mn 4mm mprehës Collets saktësi të lartë Sharpener Chuck, Universal Machine bluarje Chuck, U2 makine bluarje Chuck, mulliri Chuck, bluarje Machine Collet . Manual i Produktit 1. Materiali: 65Mn 2. Ngurtësia: Pjesa e fiksimit HRC55 ~ 60, zona elastike HRC40 ~ 55 ZZ-00030 Fërkimi i makinerisë së bluarjes Pozicionimi i...
  • Sfera e mprehjes me saktësi të lartë 3mm
  • Sfera e mprehjes me saktësi të lartë 3mm
  • Sfera e mprehjes me saktësi të lartë 3mm
  • Sfera e mprehjes me saktësi të lartë 3mm
  • Sfera e mprehjes me saktësi të lartë 3mm

  Sfera e mprehjes me saktësi të lartë 3mm

  • Çmimi i njësisë: USD 2.4 - 2.6 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Sfera e mprehjes me saktësi të lartë 3mm Sharpener Chuck, Universal Machine bluarje Chuck, U2 makine bluarje Chuck, mulliri Chuck, bluarje Machine Collet . Manual i Produktit 1. Materiali: 65Mn 2. Ngurtësia: Pjesa e fiksimit HRC55 ~ 60, zona elastike HRC40 ~ 55 ZZ-00030 Fërkimi i makinerisë së bluarjes Pozicionimi i...

Kinë Kollonat tjera furnizuesit

Sharpener Chuck, Universal Machine bluarje Chuck, U2 makine bluarje Chuck, mulliri Chuck, bluarje Machine Collet .

Manual i Produktit


1. Materiali: 65Mn

2. Ngurtësia: Pjesa e fiksimit HRC55 ~ 60, zona elastike HRC40 ~ 55 ZZ-00030 Fërkimi i makinerisë së bluarjes


Pozicionimi i rrethit të jashtëm 20, gjatësia totale 122
Koni kon 35 ° 12 '
Hapësira është 2-28mm, prej të cilave 18mm është më e gjatë

Fiksimi i kokës është zigzag, i cili mund të rrisë tensionin. Përdoret gjerësisht në makinë gërshërë thikë rëndë, makine universale rëndë.


TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve CAT , Mbajtësit e mjeteve DAT , Mbajtësit e mjeteve NT , Mbajtësit e veglave HSK seri, seri të mërzitshëm kokë, përgjimi kolektive, qendra të gjalla, stërvitje chucks seri, dhe kështu me radhë.


IMG_4487

IMG_4477_


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta