Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > arra

arra

Kategoritë e produkteve të arra , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Collet ER Nut , furnizuesit ER arra / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të SK Nuts R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

ER arra

Collet ER Nut, Përzgjedhja e çelikut të pranverës me cilësi të lartë, ka një fleksibilitet më të lartë dhe jetëgjatësi të shërbimit. Forca e fiksimit, diapazoni i fiksimit, saktësi e lartë, përdoret për mërzitje, bluarje, shpim, përgjim, bluarje dhe gdhendje. Kolonë ER me gjilpërë me saktësi të lartë, përputhje të prodhimit me specifikimet gjermane DIN 6499.

ER8 ER11 ER16 ER20 ER25 ER32 Lloji A / M / UM llastik er nut collet

1. DIN6499 -D / E er nut
2. 20CrMnTi
3. Precision nën 0.005mm
4. HRC56-58 er nut
5. Qëndrueshmëri e lartë

6. Për braktisjen e kokës dhe mbajtësin e mjeteve

Collet ER NutCollet ER Nut


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta