Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Mbajtësit e veglaveNT Mbajtësit e veglave DIN2080

NT Mbajtësit e veglave DIN2080

Kategoritë e produkteve të NT Mbajtësit e veglave DIN2080 , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, NT Mbajtësit e Veglave të Serive , furnizuesit NT40 Mbajtësit e karrigeve / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të NT40 Mbështetësit e Mbështetësve të Mbështetur R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • High Precision NT30 Face Arbors Mill
  • High Precision NT30 Face Arbors Mill
  • High Precision NT30 Face Arbors Mill
  • High Precision NT30 Face Arbors Mill
  • High Precision NT30 Face Arbors Mill

  High Precision NT30 Face Arbors Mill

  • Çmimi i njësisë: USD 12.5 - 13 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High Precision NT30 Face Arbors Mill Arbour Mill Face Mill Lartë Precision NT30-FMB22-M12, përdoret në fiksimin e prestar me binar radial drive, të tilla si prestar mulliri fytyrë, prestar vertikale disk, mulli fund caktuar lloji, shpejtësi të lartë dhe machining saktësi të lartë. Mekanike gisht dhe prerja e mjeteve...
  • Mbajtësja e mbajtësit të veglave të mbajtësit të veglave NT FMB
  • Mbajtësja e mbajtësit të veglave të mbajtësit të veglave NT FMB
  • Mbajtësja e mbajtësit të veglave të mbajtësit të veglave NT FMB
  • Mbajtësja e mbajtësit të veglave të mbajtësit të veglave NT FMB
  • Mbajtësja e mbajtësit të veglave të mbajtësit të veglave NT FMB

  Mbajtësja e mbajtësit të veglave të mbajtësit të veglave NT FMB

  • Çmimi i njësisë: USD 12.5 - 13 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Mbajtësja e mbajtësit të veglave të mbajtësit të veglave NT FMB Arbour Mill Face Mill Lartë Precision NT30-FMB22-M12, përdoret në fiksimin e prestar me binar radial drive, të tilla si prestar mulliri fytyrë, prestar vertikale disk, mulli fund caktuar lloji, shpejtësi të lartë dhe machining saktësi të lartë. Mekanike...
  • Mbajtëse e butonave HighBody Precision NT
  • Mbajtëse e butonave HighBody Precision NT
  • Mbajtëse e butonave HighBody Precision NT
  • Mbajtëse e butonave HighBody Precision NT
  • Mbajtëse e butonave HighBody Precision NT

  Mbajtëse e butonave HighBody Precision NT

  • Çmimi i njësisë: USD 12.5 - 13 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Mbajtëse e butonave HighBody Precision NT Arbour Mill Face Mill Lartë Precision NT30-FMB22-M12, përdoret në fiksimin e prestar me binar radial drive, të tilla si prestar mulliri fytyrë, prestar vertikale disk, mulli fund caktuar lloji, shpejtësi të lartë dhe machining saktësi të lartë. Mekanike gisht dhe prerja e...
  • Cilësi e lartë NT30-FMB M12 Face Arbors Mill
  • Cilësi e lartë NT30-FMB M12 Face Arbors Mill
  • Cilësi e lartë NT30-FMB M12 Face Arbors Mill
  • Cilësi e lartë NT30-FMB M12 Face Arbors Mill
  • Cilësi e lartë NT30-FMB M12 Face Arbors Mill

  Cilësi e lartë NT30-FMB M12 Face Arbors Mill

  • Çmimi i njësisë: USD 12.5 - 13 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High Precision NT30-FMB22-M12 Arbors përballet me Mill Arbour Mill Face Mill Lartë Precision NT30-FMB22-M12, përdoret në fiksimin e prestar me binar radial drive, të tilla si prestar mulliri fytyrë, prestar vertikale disk, mulli fund caktuar lloji, shpejtësi të lartë dhe machining saktësi të lartë. Mekanike gisht dhe...
  • Mbajtësit e lartë të kualitetit NT40-ER40 M16
  • Mbajtësit e lartë të kualitetit NT40-ER40 M16
  • Mbajtësit e lartë të kualitetit NT40-ER40 M16
  • Mbajtësit e lartë të kualitetit NT40-ER40 M16
  • Mbajtësit e lartë të kualitetit NT40-ER40 M16

  Mbajtësit e lartë të kualitetit NT40-ER40 M16

  • Çmimi i njësisë: USD 13 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 1000/month
  Mbajtësit e lartë të kualitetit NT40-ER40 M16 Mbajtësit e lartë të kualitetit NT40-ER40 M16 , DIN6499 mbajtës i mbajtësit të mjeteve për fiksim të madhësive të ndryshme, shpejtësi të lartë dhe përpunim me saktësi të lartë. Gishti mekanik dhe mjetet e prerjes dhe aksesorë të tjerë. High Precision NT bosht Mbajtës i...
  • Mbajtësit e lartë të kualitetit NT30-ER40 M12
  • Mbajtësit e lartë të kualitetit NT30-ER40 M12
  • Mbajtësit e lartë të kualitetit NT30-ER40 M12
  • Mbajtësit e lartë të kualitetit NT30-ER40 M12
  • Mbajtësit e lartë të kualitetit NT30-ER40 M12

  Mbajtësit e lartë të kualitetit NT30-ER40 M12

  • Çmimi i njësisë: USD 13 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Qese plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 1000/month
  Mbajtësit e lartë të kualitetit NT30-ER40 M12 Mbajtësit e lartë të kualitetit NT30-ER40 M12 , DIN6499 mbajtës i mbajtësit të mjeteve për fiksim të madhësive të ndryshme, shpejtësi të lartë dhe përpunim me saktësi të lartë. Gishti mekanik dhe mjetet e prerjes dhe aksesorë të tjerë. High Precision NT bosht Mbajtës i...
  • High Precision NT30-FMB22-M12 Arbors përballet me Mill
  • High Precision NT30-FMB22-M12 Arbors përballet me Mill
  • High Precision NT30-FMB22-M12 Arbors përballet me Mill
  • High Precision NT30-FMB22-M12 Arbors përballet me Mill

  High Precision NT30-FMB22-M12 Arbors përballet me Mill

  • Çmimi i njësisë: USD 12.5 - 13 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High Precision NT30-FMB22-M12 Arbors përballet me Mill Arbour Mill Face Mill Lartë Precision NT30-FMB22-M12, përdoret në fiksimin e prestar me binar radial drive, të tilla si prestar mulliri fytyrë, prestar vertikale disk, mulli fund caktuar lloji, shpejtësi të lartë dhe machining saktësi të lartë. Mekanike gisht dhe...
  • Lartë Precision NT Mbylle Mbylle Mill Mill Arbors
  • Lartë Precision NT Mbylle Mbylle Mill Mill Arbors
  • Lartë Precision NT Mbylle Mbylle Mill Mill Arbors
  • Lartë Precision NT Mbylle Mbylle Mill Mill Arbors

  Lartë Precision NT Mbylle Mbylle Mill Mill Arbors

  • markë: TOOLTREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 2000PCS/MONTH
  Lartë Precision NT Mbylle Mbylle Mill Mill Arbors 1, M aterial: 20CrMnTi 2, Prodhimi standard: DIN2080 3, Vendi i origjinës: Made in China 4.NT40 = Shtrëngimi i shufrës së kokës 7:24; ER = specifikimet e specifikimeve; 100L = Gjatësia e punës. TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave ,...
  • Lartë Precision NT30-FMB22-45 Face Arbors Mill
  • Lartë Precision NT30-FMB22-45 Face Arbors Mill
  • Lartë Precision NT30-FMB22-45 Face Arbors Mill
  • Lartë Precision NT30-FMB22-45 Face Arbors Mill

  Lartë Precision NT30-FMB22-45 Face Arbors Mill

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Lartë Precision NT30-FMB22-45 Face Arbors Mill Lartë precision NT30-FMB22-45 Face Mill Arbors, përdoret në fiksimin e prestar me bishtin e radial drive, të tilla si mulli prerës fytyrë, prestar vertikale disk, mulli fund caktuar lloji, shpejtësi të lartë dhe machining saktësi të lartë. Mekanike gisht dhe prerja e...
  • Lartë precision NT30-OZ25 M12 kushineta
  • Lartë precision NT30-OZ25 M12 kushineta
  • Lartë precision NT30-OZ25 M12 kushineta
  • Lartë precision NT30-OZ25 M12 kushineta
  • Lartë precision NT30-OZ25 M12 kushineta

  Lartë precision NT30-OZ25 M12 kushineta

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Lartë precision NT30-OZ25 M12 kushineta NT Mbajtësit e veglave për gishtin mekanik dhe mjetin e prerjes dhe lidhjen e mjeteve të tjera ndihmëse. Është një standard i thjeshtë, i zakonshëm i lidhjes me bosht, kryesisht NT30 NT40 NT50 ... Etj .. Industria e mykut dhe makina me gravurë të lartë, përdoren më shumë. 1....
  • ISO ER me shpejtësi të lartë me kollitje pa mbeshtetje
  • ISO ER me shpejtësi të lartë me kollitje pa mbeshtetje
  • ISO ER me shpejtësi të lartë me kollitje pa mbeshtetje
  • ISO ER me shpejtësi të lartë me kollitje pa mbeshtetje
  • ISO ER me shpejtësi të lartë me kollitje pa mbeshtetje

  ISO ER me shpejtësi të lartë me kollitje pa mbeshtetje

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  ISO ER me shpejtësi të lartë me kokë zorrë pa mënyrën kryesore ISO ER me shpejtësi të lartë me kokën e boshtit pa kyç, DIN6499 mbajtës i mbajtësve të mbajtësve të mbajtësve të madhësive të ndryshme, shpejtësisë së lartë dhe përpunimit të lartë të saktësisë. Gishti mekanik dhe mjetet e prerjes dhe pajisje të tjera....
  • DIN2080 NT50-ER32 Mbajtësit e mjeteve NT
  • DIN2080 NT50-ER32 Mbajtësit e mjeteve NT
  • DIN2080 NT50-ER32 Mbajtësit e mjeteve NT
  • DIN2080 NT50-ER32 Mbajtësit e mjeteve NT
  • DIN2080 NT50-ER32 Mbajtësit e mjeteve NT

  DIN2080 NT50-ER32 Mbajtësit e mjeteve NT

  • Çmimi i njësisë: USD 13 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Qese plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 1000/month
  DIN2080 NT50-ER32 Mbajtësit e mjeteve NT specifikimet Modeli Nr .: ER8, ER11, ER16, ER20, ER25, ER32, ER40, ER50 Tregjet e Eksportit: Global Informacion shtesë Paketimi: Standard Paketa standarde: DIN6499B përshkrim i produktit ER8, ER11, ER16, ER20, ER25, ER32, ER40, ER50 Kollonat 1) Prodhuar nga çeliku me cilësi të...
  • Mbajtësi i mbajtëses ISO40 të kokës
  • Mbajtësi i mbajtëses ISO40 të kokës
  • Mbajtësi i mbajtëses ISO40 të kokës
  • Mbajtësi i mbajtëses ISO40 të kokës
  • Mbajtësi i mbajtëses ISO40 të kokës

  Mbajtësi i mbajtëses ISO40 të kokës

  • markë: TOOLTREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 2000PCS/MONTH
  Mbajtësi i mbajtëses ISO40 të kokës 1, M aterial: 20CrMnTi 2, Prodhimi standard: DIN2080 3, Vendi i origjinës: Made in China 4.NT40 = Shtrëngimi i shufrës së kokës 7:24; ER = specifikimet e specifikimeve; 100L = Gjatësia e punës. TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e...
  • High Speed ​​NT30-OZ Mbështjellëse e kokës për CNC
  • High Speed ​​NT30-OZ Mbështjellëse e kokës për CNC
  • High Speed ​​NT30-OZ Mbështjellëse e kokës për CNC
  • High Speed ​​NT30-OZ Mbështjellëse e kokës për CNC
  • High Speed ​​NT30-OZ Mbështjellëse e kokës për CNC

  High Speed ​​NT30-OZ Mbështjellëse e kokës për CNC

  • Çmimi i njësisë: USD 10 - 10.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High Speed ​​NT30-OZ Mbështjellëse e kokës për CNC Përparësitë e produkteve: 1. NT30-OZ Collet Chuck, dizajni unik i arrë: prerja me shpejtësi të lartë, zvogëloni zvogëlimin dhe prerjen e zhurmës dhe përmirësoni efikasitetin e punës, Bilanci për G2.5 30000rpm. G6.3 12000rpm. 2. NT30-OZ Collet Chuck, shpejtësi të lartë...
  • NT30-FMB22 Face Arbors Mill Për CNC
  • NT30-FMB22 Face Arbors Mill Për CNC
  • NT30-FMB22 Face Arbors Mill Për CNC
  • NT30-FMB22 Face Arbors Mill Për CNC
  • NT30-FMB22 Face Arbors Mill Për CNC

  NT30-FMB22 Face Arbors Mill Për CNC

  • Çmimi i njësisë: USD 12.5 - 13 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  NT30-FMB22 Face Arbors Mill Për CNC NT30-FMB22 Arbors Mill Face Për CNC, përdoret në fiksimin e prestar me zakonin radial drive, të tilla si prestar mulli, prestar vertikale disk, mulli fund të tipit të caktuar, machining shpejtësi të lartë dhe të lartë. Gisht mekanik dhe prerja e veglave dhe pajisje të tjera. High...
  • DIN2080 NT40 Mbërthyesët e mbajtësve të çakëllit
  • DIN2080 NT40 Mbërthyesët e mbajtësve të çakëllit
  • DIN2080 NT40 Mbërthyesët e mbajtësve të çakëllit
  • DIN2080 NT40 Mbërthyesët e mbajtësve të çakëllit
  • DIN2080 NT40 Mbërthyesët e mbajtësve të çakëllit

  DIN2080 NT40 Mbërthyesët e mbajtësve të çakëllit

  • markë: TOOLTREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 2000PCS/MONTH
  DIN2080 NT40 Mbërthyesët e mbajtësve të çakëllit 1, M aterial: 20CrMnTi 2, Prodhimi standard: DIN2080 3, Vendi i origjinës: Made in China 4.NT40 = Shtrëngimi i shufrës së kokës 7:24; ER = specifikimet e specifikimeve; 100L = Gjatësia e punës. TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave ,...

Kinë NT Mbajtësit e veglave DIN2080 furnizuesit

NT40 Mbajtësit e veglave të bëra në Kinë

1. Material çeliku elastik me cilësi të lartë me kohë të gjatë përdorimi.

2. Ngjyrosja e shtyllës së kokës 7:24: NT25, NT30, NT40, NT50.

Kolona e përshtatshme: ER11 / ER16 / ER20 / ER25 / ER32 / ER40

4.Përshkrimi i saktë pak se 0.01mm me bilancin 8000rpm. Një saktësi më e madhe gjithashtu mund të bëhet me kërkesën tuaj.

Ngurtësinë 5.Holder: 48-55HRC

6. Gjatësia e zgjatjes ndryshon nga 20mm në 300mm.

7.Punë e lehtë dhe pikëllim është gjithashtu sipas kërkesës.

8.Ju lutemi njoftoni threadin e barit të tërheqjes së kokës.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta