Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Mbajtësit e veglaveMbajtës MT Tool DIN228

Mbajtës MT Tool DIN228

Kategoritë e produkteve të Mbajtës MT Tool DIN228 , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mbajtësit e mjeteve MT , furnizuesit MT Collet Chuck / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mbajtësit e Serive MT R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • High Quality MT5-ER40 M20 kushineta e krahut
  • High Quality MT5-ER40 M20 kushineta e krahut
  • High Quality MT5-ER40 M20 kushineta e krahut
  • High Quality MT5-ER40 M20 kushineta e krahut
  • High Quality MT5-ER40 M20 kushineta e krahut

  High Quality MT5-ER40 M20 kushineta e krahut

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High Quality MT5-ER40 M20 kushineta e krahut 1, M aterial: 40CR 2, Standardi i prodhimit: MT 3, Vendi i origjinës: Made in China TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve
  • High Precision MTA4-ER40 ER mulliri Chuck
  • High Precision MTA4-ER40 ER mulliri Chuck
  • High Precision MTA4-ER40 ER mulliri Chuck
  • High Precision MTA4-ER40 ER mulliri Chuck
  • High Precision MTA4-ER40 ER mulliri Chuck

  High Precision MTA4-ER40 ER mulliri Chuck

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  MTB4-ER40 me shpejtësi të lartë 1, M aterial: 40CR 2, Standardi i prodhimit: MT 3, Vendi i origjinës: Made in China TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve
  • MTB4-ER40 me shpejtësi të lartë
  • MTB4-ER40 me shpejtësi të lartë
  • MTB4-ER40 me shpejtësi të lartë
  • MTB4-ER40 me shpejtësi të lartë
  • MTB4-ER40 me shpejtësi të lartë

  MTB4-ER40 me shpejtësi të lartë

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  MTB4-ER40 me shpejtësi të lartë 1, M aterial: 40CR 2, Standardi i prodhimit: MT 3, Vendi i origjinës: Made in China TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve
  • Cilësi e Lartë Morse Taper MT3-OZ25 Kollonat Chuck
  • Cilësi e Lartë Morse Taper MT3-OZ25 Kollonat Chuck
  • Cilësi e Lartë Morse Taper MT3-OZ25 Kollonat Chuck
  • Cilësi e Lartë Morse Taper MT3-OZ25 Kollonat Chuck
  • Cilësi e Lartë Morse Taper MT3-OZ25 Kollonat Chuck

  Cilësi e Lartë Morse Taper MT3-OZ25 Kollonat Chuck

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Cilësi e Lartë Morse Taper MT3-OZ25 Kollonat Chuck 1, M aterial: 40CR 2, Standardi i prodhimit: MT 3, Vendi i origjinës: Made in China TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve
  • Morse Taper MT3-ER32 Ndizet kushineta
  • Morse Taper MT3-ER32 Ndizet kushineta
  • Morse Taper MT3-ER32 Ndizet kushineta
  • Morse Taper MT3-ER32 Ndizet kushineta
  • Morse Taper MT3-ER32 Ndizet kushineta

  Morse Taper MT3-ER32 Ndizet kushineta

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Morse Taper MT3-ER32 Ndizet kushineta 1, M aterial: 40CR 2, Standardi i prodhimit: MT 3, Vendi i origjinës: Made in China TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve
  • High Precision MTA2-ER32 ngulit këmbët
  • High Precision MTA2-ER32 ngulit këmbët
  • High Precision MTA2-ER32 ngulit këmbët
  • High Precision MTA2-ER32 ngulit këmbët
  • High Precision MTA2-ER32 ngulit këmbët

  High Precision MTA2-ER32 ngulit këmbët

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High Precision MTA2-ER32 ngulit këmbët 1, M aterial: 40CR 2, Standardi i prodhimit: MT 3, Vendi i origjinës: Made in China TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve
  • High Quality 5C-ER40 Chucks mulliri
  • High Quality 5C-ER40 Chucks mulliri
  • High Quality 5C-ER40 Chucks mulliri
  • High Quality 5C-ER40 Chucks mulliri
  • High Quality 5C-ER40 Chucks mulliri

  High Quality 5C-ER40 Chucks mulliri

  • Çmimi i njësisë: USD 7.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High Quality 5C-ER40 Chucks mulliri Pajisja e saktë: Kur pajisja është instaluar, së pari duhet të futet në arrë, atëherë mjet futet dhe mbyllet në trup. Kur mjeti futet në vrimën e brendshme të kapësit, duhet të tejkalojë gjatësinë efektive të mbërthimit të vrimës së brendshme për të shmangur mbylljen dhe dëmtimin e...
  • High Precision R8-ER40 Chucks mulliri
  • High Precision R8-ER40 Chucks mulliri
  • High Precision R8-ER40 Chucks mulliri
  • High Precision R8-ER40 Chucks mulliri
  • High Precision R8-ER40 Chucks mulliri

  High Precision R8-ER40 Chucks mulliri

  • Çmimi i njësisë: USD 7.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High Precision R8-ER40 Chucks mulliri Pajisja e saktë: Kur pajisja është instaluar, së pari duhet të futet në arrë, atëherë mjet futet dhe mbyllet në trup. Kur mjeti futet në vrimën e brendshme të kapësit, duhet të tejkalojë gjatësinë efektive të mbërthimit të vrimës së brendshme për të shmangur mbylljen dhe dëmtimin...
  • Cilësi e lartë MTA / B-ER32 M16 ngre kushineta
  • Cilësi e lartë MTA / B-ER32 M16 ngre kushineta
  • Cilësi e lartë MTA / B-ER32 M16 ngre kushineta
  • Cilësi e lartë MTA / B-ER32 M16 ngre kushineta
  • Cilësi e lartë MTA / B-ER32 M16 ngre kushineta

  Cilësi e lartë MTA / B-ER32 M16 ngre kushineta

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Cilësi e lartë MTA / B-ER32 M16 ngre kushineta 1, M aterial: 45 # çeliku 2, Standardi i prodhimit: MT A / B 3, Vendi i origjinës: Made in China TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e
  • High Quality MT ER32 M16 kollonat e karrigeve
  • High Quality MT ER32 M16 kollonat e karrigeve
  • High Quality MT ER32 M16 kollonat e karrigeve
  • High Quality MT ER32 M16 kollonat e karrigeve
  • High Quality MT ER32 M16 kollonat e karrigeve

  High Quality MT ER32 M16 kollonat e karrigeve

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Cilësi e lartë MTA / B-ER32 M16 ngre kushineta 1, M aterial: 45 # çeliku 2, Standardi i prodhimit: MT A / B 3, Vendi i origjinës: Made in China TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e
  • Cilësi e lartë MTA / B3-FMB22-M12 Shell Mill Arbors
  • Cilësi e lartë MTA / B3-FMB22-M12 Shell Mill Arbors
  • Cilësi e lartë MTA / B3-FMB22-M12 Shell Mill Arbors
  • Cilësi e lartë MTA / B3-FMB22-M12 Shell Mill Arbors
  • Cilësi e lartë MTA / B3-FMB22-M12 Shell Mill Arbors

  Cilësi e lartë MTA / B3-FMB22-M12 Shell Mill Arbors

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Cilësi e lartë MTB2-FMB22 M10 Shell Mill Arbors 1, M aterial: 40CR 2, Standardi i prodhimit: MT 3, Vendi i origjinës: Made in China TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e
  • Cilësi e lartë MTB2-FMB22 M10 Shell Mill Arbors
  • Cilësi e lartë MTB2-FMB22 M10 Shell Mill Arbors
  • Cilësi e lartë MTB2-FMB22 M10 Shell Mill Arbors
  • Cilësi e lartë MTB2-FMB22 M10 Shell Mill Arbors
  • Cilësi e lartë MTB2-FMB22 M10 Shell Mill Arbors

  Cilësi e lartë MTB2-FMB22 M10 Shell Mill Arbors

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Cilësi e lartë MTB2-FMB22 M10 Shell Mill Arbors 1, M aterial: 40CR 2, Standardi i prodhimit: MT 3, Vendi i origjinës: Made in China TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e
  • Cilësi e lartë MTB2-FMB22 M10 Face Arbors Mill
  • Cilësi e lartë MTB2-FMB22 M10 Face Arbors Mill
  • Cilësi e lartë MTB2-FMB22 M10 Face Arbors Mill
  • Cilësi e lartë MTB2-FMB22 M10 Face Arbors Mill
  • Cilësi e lartë MTB2-FMB22 M10 Face Arbors Mill

  Cilësi e lartë MTB2-FMB22 M10 Face Arbors Mill

  • Çmimi i njësisë: USD 7.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Cilësi e lartë MTB2-FMB22 M10 Face Arbors Mill 1, M aterial: 40CR 2, Standardi i prodhimit: MT 3, Vendi i origjinës: Made in China TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e
  • Mbështetës me cilësi të lartë MT4-OMS25
  • Mbështetës me cilësi të lartë MT4-OMS25
  • Mbështetës me cilësi të lartë MT4-OMS25
  • Mbështetës me cilësi të lartë MT4-OMS25

  Mbështetës me cilësi të lartë MT4-OMS25

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Mbështetës me cilësi të lartë MT4-OMS25 1.Ju lutem konfirmoni madhësinë "s" (distancë qendër ) përpara se të porositni. 2.Ju lutemi të konfirmoni instalimin e presionit të lartë të çdo qendre të thjeshtësisë para se të përdorni. 3.Can mbajnë presionin e ujit 7kg / ㎡. Kufiri i shpejtësisë 4.Max: 3000 rpm....
  • High Quality MT-ER Collets vendos Chuck
  • High Quality MT-ER Collets vendos Chuck
  • High Quality MT-ER Collets vendos Chuck
  • High Quality MT-ER Collets vendos Chuck
  • High Quality MT-ER Collets vendos Chuck

  High Quality MT-ER Collets vendos Chuck

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000set /MONTH
  High Quality MT-ER Collets vendos Chuck Mbajtësit e çarçafëve MT-ER të njohur gjithashtu si kolona e pranverës, është montuar në një makinë shpuese / mulliri, pirun dhe mulliri, funksioni i tij është të fërkoni prerës stërvitje ose thikë. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël. Performanca e saj e...
  • Mbajtësit e veglave të mbajtësve të çorape të serisë MT
  • Mbajtësit e veglave të mbajtësve të çorape të serisë MT
  • Mbajtësit e veglave të mbajtësve të çorape të serisë MT
  • Mbajtësit e veglave të mbajtësve të çorape të serisë MT
  • Mbajtësit e veglave të mbajtësve të çorape të serisë MT

  Mbajtësit e veglave të mbajtësve të çorape të serisë MT

  • Çmimi i njësisë: USD 7.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Morse ngriti kollucin e ngritur në Kinë Ju lutemi njoftoni fijen e barit të tërheqjes së kokës. 1, M aterial: 40CR 2, Prodhimi standard: MT DIN228 3, Vendi i origjinës: Made in China Modeli i
  • MT3-ER32 Morse Taper bashkon mbajtësit
  • MT3-ER32 Morse Taper bashkon mbajtësit
  • MT3-ER32 Morse Taper bashkon mbajtësit
  • MT3-ER32 Morse Taper bashkon mbajtësit
  • MT3-ER32 Morse Taper bashkon mbajtësit

  MT3-ER32 Morse Taper bashkon mbajtësit

  • Çmimi i njësisë: USD 7.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  MT3-ER32 Morse Taper bashkon mbajtësen Ne TELI fabrikë Tool kryesisht prodhon seri të mbajtësit mjet, duke përfshirë ER32 Collet, BT40 kushineta, qendra CNC të gjalla, kushineta të përgjimit, kapëse shpimi pa kabllo, etj. 1, M aterial: 40CR 2, Standardi i prodhimit: MT 3, Vendi i origjinës: Made in
  • MT-ER Çelësat e kokës për CNC torno
  • MT-ER Çelësat e kokës për CNC torno
  • MT-ER Çelësat e kokës për CNC torno
  • MT-ER Çelësat e kokës për CNC torno

  MT-ER Çelësat e kokës për CNC torno

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  MT-ER Çelësat e kokës për CNC torno Çelësat e çekanit MT-ER për torno CNC , gjithashtu i njohur si kolektori i pranverës , është montuar në një stërvitje \ mulliri, pirun dhe mulliri, funksioni i tij është të fiksohet stërvitja ose thika. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël. Performanca e saj e...

Kinë Mbajtës MT Tool DIN228 furnizuesit

Mbajtësit e Morse Taper Tool

1. Materiali elastik çeliku me cilësi të lartë me kohë të gjatë përdorimi.

2. Ngjyra e gjilpërës së kokës së drejtë: 10mm, 12mm, 16mm, 20mm, 25mm, 32mm, 40mm.

Kolona e përshtatshme: ER11 / ER16 / ER20 / ER25 / ER32 / ER40

4.Taktësia e saktë pak se 0.01mm me ekuilibrin 10.000rpm. Një saktësi më e madhe gjithashtu mund të bëhet me kërkesën tuaj.

Ngurtësinë 5.Holder: 48-55HRC

Gjatësia e zgjatjes ndryshon nga 20mm në 200mm.

7.Punë e lehtë dhe pikëllim është gjithashtu sipas kërkesës.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta