Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Mulliri i prerjes

Mulliri i prerjes

Kategoritë e produkteve të Mulliri i prerjes , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mulliri i prerjes , furnizuesit End Mill / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mjetet e mulliri R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Prerëse CNC me saktësi të lartë
  • Prerëse CNC me saktësi të lartë
  • Prerëse CNC me saktësi të lartë
  • Prerëse CNC me saktësi të lartë

  Prerëse CNC me saktësi të lartë

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Prerëse CNC me saktësi të lartë Prerës me saktësi të lartë mulliri, pjesë makinerie në machining. TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve CAT , Mbajtësit e mjeteve DAT , Mbajtësit e mjeteve NT , Mbajtësit e veglave HSK seri, seri...
  • CNC makine bluarje km45 gradë-12 mullinj fytyrë
  • CNC makine bluarje km45 gradë-12 mullinj fytyrë
  • CNC makine bluarje km45 gradë-12 mullinj fytyrë
  • CNC makine bluarje km45 gradë-12 mullinj fytyrë
  • CNC makine bluarje km45 gradë-12 mullinj fytyrë

  CNC makine bluarje km45 gradë-12 mullinj fytyrë

  • markë: Pema e veglave
  • paketim: RASTE DRURI
  • Aftësia e Furnizimit: 100000pieces/year
  CNC makine bluarje km45 gradë-12 mullinj fytyrë TeLi ynë kryesisht në llojet e koleteve , llojeve të mbajtësit e veglave , B T mbajtësit e veglave , Mbajtësit e mjeteve CAT , Mbajtësit e mjeteve DAT
  • Mulliri CNC 90 mulli shkallë mulli fytyrë
  • Mulliri CNC 90 mulli shkallë mulli fytyrë
  • Mulliri CNC 90 mulli shkallë mulli fytyrë
  • Mulliri CNC 90 mulli shkallë mulli fytyrë
  • Mulliri CNC 90 mulli shkallë mulli fytyrë

  Mulliri CNC 90 mulli shkallë mulli fytyrë

  • markë: Pema e veglave
  • paketim: RASTE DRURI
  • Aftësia e Furnizimit: 100000pieces/year
  Mulliri CNC 90 mulli shkallë mulli fytyrë Ne mund të ofrojmë të gjitha llojet e mullinjve të fytyrës që përmbajnë: TAP 90 ° Mills drejtë Face Angle Mills; KM-45 ° Face Mills; RAP-75 ° Face Mills; EMR Mills Round Dowel Mills. Specifikimet më të plota të prodhimit, çmimi është më i miri! TeLi ynë kryesisht në llojet e...
  • EMR mullinj fytyrën për CNC mulliri makinë
  • EMR mullinj fytyrën për CNC mulliri makinë
  • EMR mullinj fytyrën për CNC mulliri makinë
  • EMR mullinj fytyrën për CNC mulliri makinë
  • EMR mullinj fytyrën për CNC mulliri makinë

  EMR mullinj fytyrën për CNC mulliri makinë

  • markë: Pema e veglave
  • paketim: RASTE DRURI
  • Aftësia e Furnizimit: 100000pieces/year
  EMR mullinj fytyrën për CNC mulliri makinë Ne mund të furnizojmë TAP 90 ° kënde me kënd të drejtë me ballë; KM-45 ° Face Mills; RAP-75 ° Face Mills; EMR Mills Round Dowel Mills. Specifikimet më të plota të prodhimit, çmimi është më i miri! TeLi ynë kryesisht në
  • Pjesët CNC Lathe pjesë RAP 75 mulli fytyrë mulli
  • Pjesët CNC Lathe pjesë RAP 75 mulli fytyrë mulli
  • Pjesët CNC Lathe pjesë RAP 75 mulli fytyrë mulli
  • Pjesët CNC Lathe pjesë RAP 75 mulli fytyrë mulli
  • Pjesët CNC Lathe pjesë RAP 75 mulli fytyrë mulli

  Pjesët CNC Lathe pjesë RAP 75 mulli fytyrë mulli

  • markë: Pema e veglave
  • paketim: RASTE DRURI
  • Aftësia e Furnizimit: 100000pieces/year
  RAP-75 Degët e mullinjve të fytyrës Ne mund të furnizojmë RAP-75 ° Face Mills; TAP 90 ° Mekanizmat e fytyrës me kënd të drejtë; KM-45 ° Face Mills; EMR Mills Round Dowel Mills. Specifikimet më të plota të prodhimit, çmimi është më i miri! TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të...

Kinë Mulliri i prerjes furnizuesit

Përdorimi i hapëseve të ndryshme të bluarjes është si vijon:

1. Makineritë e mullinjve me sipërfaqe të pjerrët, ashpërimi, largimi i një numri të madh të boshllëqeve, sipërfaqja horizontale e sipërfaqes së vogël ose përfundimi i konturit;

2. Prerës të ballit për gjysmë-përfundimin dhe përfundimin e sipërfaqeve të lakuara; thika të vegjël për mulliri të hollë të shamferave të vogla në sipërfaqe të pjerrta / mure të drejtpërdrejta.
 
3. Prerës i sheshtë me sharrëzi mund të bëjë mulliri të trashë për të hequr një numër të madh të zbrazët, dhe gjithashtu mund të përfundojë mulli me gjobë të sheshtë (në lidhje me një sipërfaqe të pjerrët) sharrë të vogël.
 
4. Prerës të derdhur, duke përfshirë hapëse të dhomës, prerës T ose prerës të tamburit, prerës të dhëmbëve, prerës të brendshëm R.
 
5. Mjeti i shkrirjes dhe mjeti i shkrirjes kanë të njëjtin formë si forma e shkrirjes dhe klasifikohen në prerës të mullinjve me sharrim dhe shkurëzim.
 
6. thika T, mulliri T-slot;
 
7. Thika të dhëmbëzuara që përpunojnë forma të ndryshme të dhëmbëve, të tilla si ingranazhet.
 

8. Thika e ashpër, prerës i përafërt i mullinjve i projektuar për aliazh alumini-aliazh bakri, mund të përpunohen shpejt.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta