Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Mjetet matëse

Mjetet matëse

Kategoritë e produkteve të Mjetet matëse , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mjetet matëse , furnizuesit Lazer Tape Masa / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Matës i Largësisë së Lazerit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Çelik vakum 150 mm Vernier
  • Çelik vakum 150 mm Vernier
  • Çelik vakum 150 mm Vernier
  • Çelik vakum 150 mm Vernier
  • Çelik vakum 150 mm Vernier

  Çelik vakum 150 mm Vernier

  • Çmimi i njësisë: USD 11 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Çelik vakum 150 mm Vernier Perdorimi: Per matje te ndryshme CNC mjetesh 1.High Precision 2. Efikas dhe i saktë 1.Material: mbajtëset e çelikut inox 2. Kaldaja digjitale mund të masë OD, ID, hapa dhe thellësi 3.Zero Vendosja në çdo pozicion Çelësat dixhitalë ofrojnë dy bateri për copë 5. Sistemet e matjes dixhitale...
  • Lëndë e fortë precision Stainless Hardened Vernier caliper
  • Lëndë e fortë precision Stainless Hardened Vernier caliper
  • Lëndë e fortë precision Stainless Hardened Vernier caliper
  • Lëndë e fortë precision Stainless Hardened Vernier caliper

  Lëndë e fortë precision Stainless Hardened Vernier caliper

  • Çmimi i njësisë: USD 11 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Lëndë e fortë precision Stainless Hardened Vernier caliper Perdorimi: Per matje te ndryshme CNC mjetesh 1.High Precision 2. Efikas dhe i saktë 1.Material: mbajtëset e çelikut inox 2. Kaldaja digjitale mund të masë OD, ID, hapa dhe thellësi 3.Zero Vendosja në çdo pozitë ' Çelësat dixhitalë ofrojnë dy bateri për...
  • High Quality HSK Tool Mbajtësi pastrim shkop
  • High Quality HSK Tool Mbajtësi pastrim shkop
  • High Quality HSK Tool Mbajtësi pastrim shkop
  • High Quality HSK Tool Mbajtësi pastrim shkop
  • High Quality HSK Tool Mbajtësi pastrim shkop

  High Quality HSK Tool Mbajtësi pastrim shkop

  • Çmimi i njësisë: USD 1.5 - 1.65 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  High Quality HSK Tool Mbajtësi pastrim shkop Mjetet e përdorimit të makinës: Vegla makinerie CNC HSK40 / HSK50 / HSK63 / HSK100 spindles Funksionet: 1 Përpara dhe shpejt të pastroni brenda gishtit për të mbrojtur boshtin dhe për të parandaluar elektricitetin statik të gjeneruar nga gishti gjatë përpunimit për të...
  • Shkop i pastrimit të mbajtësit të mjetit me cilësi të lartë
  • Shkop i pastrimit të mbajtësit të mjetit me cilësi të lartë
  • Shkop i pastrimit të mbajtësit të mjetit me cilësi të lartë
  • Shkop i pastrimit të mbajtësit të mjetit me cilësi të lartë
  • Shkop i pastrimit të mbajtësit të mjetit me cilësi të lartë

  Shkop i pastrimit të mbajtësit të mjetit me cilësi të lartë

  • Çmimi i njësisë: USD 1.5 - 1.65 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Shkop i pastrimit të mbajtësit të mjetit me cilësi të lartë Mjetet e makinës në përdorim: Vegla makinerie CNC Vegla BT30 / BT40 / BT50 / HSK40 / HSK50 / HSK63 / HSK100 Funksionet: 1 Përpara dhe shpejt të pastroni brenda gishtit për të mbrojtur boshtin dhe për të parandaluar elektricitetin statik të gjeneruar nga...
  • Tip i ndryshëm Lartë precision Vernier caliper
  • Tip i ndryshëm Lartë precision Vernier caliper
  • Tip i ndryshëm Lartë precision Vernier caliper
  • Tip i ndryshëm Lartë precision Vernier caliper
  • Tip i ndryshëm Lartë precision Vernier caliper

  Tip i ndryshëm Lartë precision Vernier caliper

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Tip i ndryshëm Lartë precision Vernier caliper Perdorimi: Per matje te ndryshme CNC mjetesh 1.High Precision 2. Efikas dhe i saktë TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve CAT , Mbajtësit e mjeteve DAT , Mbajtësit e mjeteve NT ,...

Kinë Mjetet matëse furnizuesit

Perdorimi: Per matje te ndryshme CNC mjetesh

1.High Precision

2. Efikas dhe i saktë

3. Ne kemi materiale të ndryshme , çelik, plastikë etj.

TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave, mbajtësit e veglave BT, mbajtësit e mjeteve CAT, mbajtësit e veglave të DAT, mbajtësit e veglave NT, mbajtësit e veglave HSK, serinë e kokave të mërzitshme, gropën e përgjimeve, qendrat e gjalla, në.


1.Material: mbajtëset e çelikut inox  

2. Kaldaja digjitale mund të masë OD, ID, hapa dhe thellësi

3.Zero Vendosja në çdo pozitë '

Çelësat dixhitalë ofrojnë dy bateri për copë

5. Caliper IP64, prova e ujit  

Sasia e Volumit: 20000pcs / Muaj

7.Sales Zona: Rusia, Peru, SHBA, Kanada, Poloni, Gjermani, Itali, Indi kështu me radhë.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta