Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Qendrat Live

Qendrat Live

Kategoritë e produkteve të Qendrat Live , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Qendrat Live , furnizuesit High Precision Live Center / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Precision Live Center R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Qendrat e Vdekur

Qendrat Live

Qendrat Live , pjesët e mjeteve të makinës në machining. Mbrapa me një shufër konike, të instaluar në konstruktorin e makinës ose me vrimë bosht të shpatullës, me kokën e saj kundër konit të përbërësit të punës. Mund të përdoret për t'u përballur me pjesët komplekse dhe nuk lejojnë vrima qendrore të pjesëve mbështetëse. Pjesa e sipërme përbëhet kryesisht nga një thimble, një pajisje për fiksim, një predhë, një kunj fiks, një mbajtëse dhe një bosht kryesor. Thimble është në krye të vrimë të brendshme të vrimë qendër ose materiale tub, në anën tjetër mund të jetë fundi i lartë është një pjesë sferike ose konike, thimble nga pajisja fiksuar fikse. Kur pjesët nuk lejohen ose nuk mund të godasin vrimë qendrore, përdorimi i pajisjes së fiksimit për të fiksuar kthesën. Shell dhe bosht bosht shpuar me vrimë pin, heqjen e pin fikse pin ose, për të arritur dy të lartë. Top mund të përdoret gjithashtu për punën e shpimit, zorrë dhe vrimë varet.

bull nose 2

Tapping Collets System

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta