Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Qendrat LiveQendrat Live

Qendrat Live

Kategoritë e produkteve të Qendrat Live , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Qendra e Rëndësishme Detyruese , furnizuesit Qendrat Live të Llambës së Llambës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Precision Live Center R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

Kinë Qendrat Live furnizuesit

Qendra live të rënda

1.materiali: përdorimi i mandrellit duke mbajtur stell GCr15

2. fortësia: HRC58-60, ngurtësi e lartë dhe qëndrueshmëri e lartë

3. precision≤5μ, me shpejtësi të lartë 12000rpm

4. Qendra e drejtpërdrejtë përdor pozicionimin këndor të saktë të kontaktit dhe integrimin me mbajtësin e rulit, duke siguruar saktësi të lartë koncentrike.

5. Unaza e vulosjes në fund të fronit është prova e pluhurit dhe dëshmi e ujit, mund të shmangë që ftohja të ndikojë në mbajtjen, zgjasin jetën e qendrës së gjallë.


Prezantimi i produktit


Qendra të rënda të punës, pjesë të veglave të makinës në përpunim. Mbrapa me një shufër konike, të instaluar në konstruktorin e makinës ose me vrimë bosht të shpatullës, me kokën e saj kundër konit të përbërësit të punës. Mund të përdoret për t'u përballur me pjesët komplekse dhe nuk lejojnë vrima qendrore të pjesëve mbështetëse. Pjesa e sipërme përbëhet kryesisht nga një thimble, një pajisje për fiksim, një predhë, një kunj fiks, një mbajtëse dhe një bosht kryesor. Thimble është në krye të vrimë të brendshme të vrimë qendër ose materiale tub, në anën tjetër mund të jetë fundi i lartë është një pjesë sferike ose konike, thimble nga pajisja fiksuar fikse. Kur pjesët nuk lejohen ose nuk mund të godasin vrimë qendrore, përdorimi i pajisjes së fiksimit për të fiksuar kthesën. Shell dhe bosht bosht shpuar me vrimë pin, heqjen e pin fikse pin ose, për të arritur dy të lartë. Top mund të përdoret gjithashtu për punën e shpimit, zorrë dhe vrimë varet.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta