Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Sistemi i stërvitjes së stërvitjeveÇelësat e Çelësave të Çelës

Çelësat e Çelësave të Çelës

Kategoritë e produkteve të Çelësat e Çelësave të Çelës , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Çelësat e Çelësave të Çelës , furnizuesit Çeliku i stërvitjes / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Çelësi kryesor i stërvitjes R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Mbushje me mbingarkesë me cilësi të lartë
  • Mbushje me mbingarkesë me cilësi të lartë
  • Mbushje me mbingarkesë me cilësi të lartë
  • Mbushje me mbingarkesë me cilësi të lartë
  • Mbushje me mbingarkesë me cilësi të lartë

  Mbushje me mbingarkesë me cilësi të lartë

  • Çmimi i njësisë: USD 11 - 11.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Shtrëngimi i boshtit pa shkeputje të paisjes me kokë B12 1. Me mbrojtjen e mbingarkesës 2.D <0.06mm M <0.12mm P <0.20mm 3. Mbyllja automatike 4. Me montim konike ose montuar Thread TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve CAT ,...
  • MT5-APU16 Çelësa të integruara të stërvitjeve pa çelës
  • MT5-APU16 Çelësa të integruara të stërvitjeve pa çelës
  • MT5-APU16 Çelësa të integruara të stërvitjeve pa çelës
  • MT5-APU16 Çelësa të integruara të stërvitjeve pa çelës

  MT5-APU16 Çelësa të integruara të stërvitjeve pa çelës

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plaxtic
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  MT5-APU16 Çelësa të integruara të stërvitjeve pa çelës 1.Material: çeliku mjet 2. Vrima me saktësi të lartë 3. Çelësat e bravës automatike të stërvitjeve me konusë morse 4. Mbështjellat e stërvitjes me montim konik apo montuar TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e...
  • Shtrëngimi i boshtit pa shkeputje të paisjes me kokë B12
  • Shtrëngimi i boshtit pa shkeputje të paisjes me kokë B12
  • Shtrëngimi i boshtit pa shkeputje të paisjes me kokë B12
  • Shtrëngimi i boshtit pa shkeputje të paisjes me kokë B12
  • Shtrëngimi i boshtit pa shkeputje të paisjes me kokë B12

  Shtrëngimi i boshtit pa shkeputje të paisjes me kokë B12

  • Çmimi i njësisë: USD 11 - 11.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Shtrëngimi i boshtit pa shkeputje të paisjes me kokë B12 përshkrim i produktit 1. Me mbrojtjen e mbingarkesës 2.D <0.06mm M <0.12mm P <0.20mm 3. Mbyllja automatike 4. Me montim konike ose montuar Thread TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT ,...
  • Vegla për bluarje të veglave 13mm Lloji LD Llastik
  • Vegla për bluarje të veglave 13mm Lloji LD Llastik
  • Vegla për bluarje të veglave 13mm Lloji LD Llastik
  • Vegla për bluarje të veglave 13mm Lloji LD Llastik

  Vegla për bluarje të veglave 13mm Lloji LD Llastik

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti me ngjyra ose kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Vegla për bluarje të veglave 13mm Lloji LD Llastik Përdoret në torno, makine mulliri, stol shpimi, dora elektrike dhe makina për përpunimin e drurit etj. Ne TELI fabrikë Tool kryesisht prodhon seri të mbajtësit mjet, duke përfshirë ER Collets, qendrat CNC live, përgjimi collets, chucks stërvitje, dhe kështu me radhë....
  • MT3 MT4 Kyçi i stërvitjeve të integruar pa tela
  • MT3 MT4 Kyçi i stërvitjeve të integruar pa tela
  • MT3 MT4 Kyçi i stërvitjeve të integruar pa tela
  • MT3 MT4 Kyçi i stërvitjeve të integruar pa tela
  • MT3 MT4 Kyçi i stërvitjeve të integruar pa tela

  MT3 MT4 Kyçi i stërvitjeve të integruar pa tela

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plaxtic
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Çelësat e Integruar të Drillit të Keyless MT3 MT4 Çelësat e Drillit Keyless 1.Material: çeliku mjet 2. Vrima me saktësi të lartë 3. Çelësat e bravës automatike të stërvitjeve me konusë morse 4. Mbështjellat e stërvitjes me montim konik apo montuar Ne TELI fabrikë Tool kryesisht prodhon seri të mbajtësit mjet, duke...
  • CNC 1/2 &quot;Çelësi i Çilësës së Paftuar
  • CNC 1/2 &quot;Çelësi i Çilësës së Paftuar
  • CNC 1/2 &quot;Çelësi i Çilësës së Paftuar
  • CNC 1/2 &quot;Çelësi i Çilësës së Paftuar

  CNC 1/2 "Çelësi i Çilësës së Paftuar

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti me ngjyra
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  CNC 1/2 "Çelësi i Çilësës së Paftuar 1.Material: 45 çeliku 2. Saktësi të lartë 3. Mbyllja automatike 4. Me montim konike ose montuar Thread TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve CAT , Mbajtësit e
  • CNC me cilesi te larte 1/2 &quot;
  • CNC me cilesi te larte 1/2 &quot;
  • CNC me cilesi te larte 1/2 &quot;
  • CNC me cilesi te larte 1/2 &quot;
  • CNC me cilesi te larte 1/2 &quot;

  CNC me cilesi te larte 1/2 "

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti me ngjyra
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  CNC 1/2 "Çelësi i Çilësës së Paftuar përshkrim i produktit 1.Material: 45 çeliku 2. Saktësi të lartë 3. Mbyllja automatike 4. Me montim konike ose montuar Thread TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve
  • pjesët e makinerive të montuara në fije të montuara në bosht
  • pjesët e makinerive të montuara në fije të montuara në bosht
  • pjesët e makinerive të montuara në fije të montuara në bosht
  • pjesët e makinerive të montuara në fije të montuara në bosht
  • pjesët e makinerive të montuara në fije të montuara në bosht

  pjesët e makinerive të montuara në fije të montuara në bosht

  • markë: Pema e veglave
  • paketim: E mbushur me rast druri ose plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 1000000/year
  THREAD MOUNTED KEYLESS DRILL CHUCK Product features: The drill chuck is industrial using and self-tighten,It mainly creates its tightened force through resistanceforce from
  • Mbulesa e farkëtës së boshtit të Jacobs
  • Mbulesa e farkëtës së boshtit të Jacobs
  • Mbulesa e farkëtës së boshtit të Jacobs
  • Mbulesa e farkëtës së boshtit të Jacobs
  • Mbulesa e farkëtës së boshtit të Jacobs

  Mbulesa e farkëtës së boshtit të Jacobs

  • markë: Pema e veglave
  • paketim: E mbushur me rast druri ose plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 1000000/year
  Mbulesa e farkëtës së boshtit të Jacobs Taper-montuar & Thread montuar pa kyç Stërvitja Chuck automatike stërvitje braktis 1. Materiali i paisjes së stërvitjes së boshtit: 45 #steel 2. 13mm Çelësi i Çelësit pa çelës me
  • B10 JT6 stërvitja pa kabllo Çikletat automatike të stërvitjes
  • B10 JT6 stërvitja pa kabllo Çikletat automatike të stërvitjes
  • B10 JT6 stërvitja pa kabllo Çikletat automatike të stërvitjes
  • B10 JT6 stërvitja pa kabllo Çikletat automatike të stërvitjes
  • B10 JT6 stërvitja pa kabllo Çikletat automatike të stërvitjes

  B10 JT6 stërvitja pa kabllo Çikletat automatike të stërvitjes

  • Çmimi i njësisë: USD 11 - 11.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  B10 JT6 stërvitja pa kabllo Çikletat automatike të stërvitjes 1. Me mbrojtjen e mbingarkesës 2.D <0.06mm M <0.12mm P <0.20mm 3. Mbyllja automatike 4. Me montim konike ose montuar Thread Size
  • Gërshërë mini paisje APU03 me cilësi të lartë
  • Gërshërë mini paisje APU03 me cilësi të lartë
  • Gërshërë mini paisje APU03 me cilësi të lartë
  • Gërshërë mini paisje APU03 me cilësi të lartë
  • Gërshërë mini paisje APU03 me cilësi të lartë

  Gërshërë mini paisje APU03 me cilësi të lartë

  • Çmimi i njësisë: USD 11 - 11.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Gërshërë mini paisje APU03 me cilësi të lartë 1. Me mbrojtjen e mbingarkesës 2.D <0.06mm M <0.12mm P <0.20mm 3. Mbyllja automatike 4. Me montim konike ose montuar Thread Size D(mm)
  • Çelësat e stërvitjes 16mm me presion të lartë cilindrik
  • Çelësat e stërvitjes 16mm me presion të lartë cilindrik
  • Çelësat e stërvitjes 16mm me presion të lartë cilindrik
  • Çelësat e stërvitjes 16mm me presion të lartë cilindrik

  Çelësat e stërvitjes 16mm me presion të lartë cilindrik

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti me ngjyra
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Prodhuesi i Lartë i Cilësisë i kapakëve me frekuencë 16mm të prerjes me kokë 1.Material: 45 çeliku 2. Saktësi të lartë 3. Mbyllja automatike 4. Me montim konike ose montuar Thread TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve CAT...
  • Çelësat e Lartë të Cilësisë 16mm me Çelëse Keyless
  • Çelësat e Lartë të Cilësisë 16mm me Çelëse Keyless
  • Çelësat e Lartë të Cilësisë 16mm me Çelëse Keyless
  • Çelësat e Lartë të Cilësisë 16mm me Çelëse Keyless
  • Çelësat e Lartë të Cilësisë 16mm me Çelëse Keyless

  Çelësat e Lartë të Cilësisë 16mm me Çelëse Keyless

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti me ngjyra
  • Aftësia e Furnizimit: 2000PCS/MONTH
  Prodhuesi i Lartë i Cilësisë i kapakëve me frekuencë 16mm të prerjes me kokë 1.Material: 45 çeliku 2. Saktësi të lartë 3. Mbyllja automatike 4. Me montim konike ose montuar Thread TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve CAT ,...
  • Çikleta e Lartë e Ndjeshmërisë 16mm pa Çelëse
  • Çikleta e Lartë e Ndjeshmërisë 16mm pa Çelëse
  • Çikleta e Lartë e Ndjeshmërisë 16mm pa Çelëse
  • Çikleta e Lartë e Ndjeshmërisë 16mm pa Çelëse
  • Çikleta e Lartë e Ndjeshmërisë 16mm pa Çelëse

  Çikleta e Lartë e Ndjeshmërisë 16mm pa Çelëse

  • Çmimi i njësisë: USD 11 - 11.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Prodhuesi i Lartë i Cilësisë i kapakëve me frekuencë 16mm të prerjes me kokë përshkrim i produktit 1.Material: 45 çeliku 2. Saktësi të lartë 3. Mbyllja automatike 4. Me montim konike ose montuar Thread TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e...

Kinë Çelësat e Çelësave të Çelës furnizuesit

Çelësat e Çelësave të Çelës


Çelësi pa prerje çelësash, Chuck është i lidhur me mjetin, përdoret për të fiksuar veglat e veglave të tipit të trajtuar. Stërvitja dhe lidhja me lidhjet e filetuara dhe lidhja konike në dy mënyra. Çikrra me stërvitje me dorë të vendosur për të mbajtur dhe shtrënguar lidhësin, kryesisht për stërvitje elektrike.


Ne jemi të specializuar në prodhimin e Çilëse Keyless Drill, ne mund të kuptojmë për përpunimin e mostrës, dhe shërbimin e përsosur pas shitjes dhe mbështetjen teknike. Looking forward to your cooperation!

Përparësitë e produkteve

1 vrimë me saktësi të lartë konike.
2 bojë electrophoretic shell, në mjedisin e ashpër mund të parandaluar në mënyrë efektive ndryshk.
3 trajtim të veçantë të thonjve të thua, me rezistencë të mirë konsumimi.
4 saktësia është e saktë, e besueshme, e qëndrueshme.
Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta