Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Sistemi i stërvitjes së stërvitjeveÇelësat e tipit të tipit të stërvitjes

Çelësat e tipit të tipit të stërvitjes

Kategoritë e produkteve të Çelësat e tipit të tipit të stërvitjes , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Çelësat e shpimit të tipit të tipit , furnizuesit Prerja e derës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Çelësi kryesor i stërvitjes së kasetës R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

Kinë Çelësat e tipit të tipit të stërvitjes furnizuesit

Çelësat e tipit të tipit të stërvitjes

Prezantim i shkurtër

Çelësat e tipit të stërvitjeve, Çelësat e stërvitjes së çelësave duhet të tërheqin rrota për të shtrënguar, kryesisht për industrinë e veglave të makinës, si stërvitja e stolit dhe stërvitja elektrike dhe braktisja e shpinës duke tërhequr timonin për të shtrënguar grumbullin dhe tërheqja e rrotave është me një krahun e zgjerimit të ingranazhit të pjerrët, kështu që në procesin e vidhosjes, mund të luajë një rol në rritjen e hyrjes së rrotullimit, kështu që forca e shtrëngimit të kapësit të kapëseve është shumë e madhe. Për shkak të pikëllim pikëllim ka avantazhet e strukturës së thjeshtë, pjesët janë të lehtë për të përpunimit, çmimi është i lirë, avantazhe të besueshme të performancës, kështu që përdorimi i saj të gjerë. Chuck pikëllim sipas përdorimit të tyre mund të ndahet në dritë, të mesme dhe të rënda. Struktura e peshës së lehtë dhe të rëndë të komponentëve kryesorë. Nënën e shtrënguar me tela të lehta për formimin e vulosjes, të rëndë për formimin e ftohtë të nxjerrjes, forcë të lartë. Stërvitja e lehtë e shpinës është përdorur kryesisht për vegla shtëpiake, të përshtatshme për fuqi të ndryshme të stërvitjes elektrike DC dhe AC. Fërkimi i mesëm dhe i rëndë përdoret kryesisht për makinat e përpunimit të drurit, stërvitja e stolit, qendrat e përpunimit dhe pajisjet e tjera të ngarkesës janë të mëdha. Ingranazhet e pjerrët që përdoren për futjen e çift rrotullues janë dhëmbë çeliku, të cilat mund të mbajnë çift rrotullues të madh.


specifikimet

1. detyrë e lehtë ose detyrë e rëndë.

2. kon montuar ose fije montuar.
3. Oferta Rang nga 1mm-16mm
4. Maksimumi 10.000 RPM pa bilanc të mëtejshëm
5. Precizioni arrijnë 0.02mm në 0.03mm

6. Braktisja e veçantë e stërvitjes ose braktisja e stërvitjes së integruar

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta