Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Mbajtësit e veglaveMbajtësi i mjetit ISO

Mbajtësi i mjetit ISO

Kategoritë e produkteve të Mbajtësi i mjetit ISO , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mbajtësi i mjetit ISO , furnizuesit Kategoria e mbajtësve të mjeteve ISO / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mbajtës i mjetit ISO me cilësi të lartë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

Kinë Mbajtësi i mjetit ISO furnizuesit

Mbajtësit e mjeteve me cilësi të lartë ISO , shpejtësi të lartë dhe machining me saktësi të lartë. Gishtin mekanik dhe mjetet e prerjes dhe pajisje të tjera. High Precision ISO bosht Mbajtësja e mjetit, e balancuar G6.3 ose G2.5 Për të zgjedhur.

Mbajtësit e mjetit ISO për mishin mekanik dhe mjetin e prerjes dhe lidhjen e mjeteve të tjera ndihmëse. Është një standard i thjeshtë, i zakonshëm i lidhjes së boshtit të boshtit, kryesisht ISO30 ISO40 ISO50 ... Etj .. Industria e myk, dhe makina me gravurë të lartë, përdoret më shumë.

Materiali: Allyed çeliku i ngurtë rastësor, i zi-përfunduar dhe pikërisht grinned
Saktësia: 0.005mm
Toleranca e tharjes: AT3
Ngurtësinë: 45-50HRC
Ftohja: AD, AD + B, tipi B
Shkalla e balancimit: G6.3 / 12000rpm, G2.5 / 25000rpm


TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve CAT , Mbajtësit e mjeteve DAT , Mbajtësit e mjeteve NT , Mbajtësit e veglave HSK seri, seri të mërzitshëm kokë, përgjimi kolektive, qendra të gjalla, stërvitje chucks seri, dhe kështu me radhë.

Shfaqja e produktit:High Quality Iso30 Er32 Tool Holders3High Quality Iso30 Er32 Tool Holders

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta