Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Sistemi i stërvitjes së stërvitjeveMbushjet e integruara të stërvitjeve

Mbushjet e integruara të stërvitjeve

Kategoritë e produkteve të Mbushjet e integruara të stërvitjeve , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mbushjet e integruara të stërvitjeve , furnizuesit Këmbët e integruar të shpimit BT / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Trupat e integruar të shpimit BT APU R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

Kinë Mbushjet e integruara të stërvitjeve furnizuesit


Ne Fabrika Tool Tree kryesisht prodhon seri të mbajtësit mjet, duke përfshirë
ER Collets, CNC jetojnë qendra, përgjimi collets, integruar çelës pak stërvitje chucks, dhe kështu me radhë.


1.Material: çeliku mjet
2.Punat e stërvitjes së saktë të saktësisë
Çelësat e bllokimit automatik të stërvitjeve me bosht të drejtë
4. Mbështjellat e stërvitjes me montim konik apo montuar


Vrima e shtyllave të mullirit hapi gjashtë sitë për të parandaluar rrëshqitjen dhe për të rritur forcën e fiksimit.
Pajisjet me dy tela bëjnë kur rrëshqasin në fërkime kodrina kur gjilpëra
lashtat e mjetit prerës të pajisur me kolektor duhet të zgjasin gjatësinë efektive të fiksimit, në mënyrë që të shmanget jo-krejtësisht gripi, duke rezultuar në gjëra të dëmtuara ose të prishura.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta