Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Mbajtësit e veglaveMbajtësit e mjeteve HSK DIN69893

Mbajtësit e mjeteve HSK DIN69893

Kategoritë e produkteve të Mbajtësit e mjeteve HSK DIN69893 , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mbylle anësore , furnizuesit HSK100A Arbors Fundit Mill / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Argjentat HSK100A Mill R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Cilësia e lartë HSK63A-ER40-80 Kollonat e kokës
  • Cilësia e lartë HSK63A-ER40-80 Kollonat e kokës
  • Cilësia e lartë HSK63A-ER40-80 Kollonat e kokës
  • Cilësia e lartë HSK63A-ER40-80 Kollonat e kokës
  • Cilësia e lartë HSK63A-ER40-80 Kollonat e kokës

  Cilësia e lartë HSK63A-ER40-80 Kollonat e kokës

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Cilësia e lartë HSK63A-ER40-80 Kollonat e kokës Mbajtësit e mjeteve HSK për gishtin mekanik dhe mjetin e prerjes dhe lidhjen e mjeteve të tjera ndihmëse. Është një standard i thjeshtë, i zakonshëm i lidhjes së boshtit të boshtit, kryesisht HSK30 HSK40 HSK50 ... Etj .. Industria e myk, dhe makina me gravurë të lartë,...
  • Lartë precision HSK63A-KPU16A-150 Adapters Chuck ngre lart
  • Lartë precision HSK63A-KPU16A-150 Adapters Chuck ngre lart
  • Lartë precision HSK63A-KPU16A-150 Adapters Chuck ngre lart
  • Lartë precision HSK63A-KPU16A-150 Adapters Chuck ngre lart
  • Lartë precision HSK63A-KPU16A-150 Adapters Chuck ngre lart

  Lartë precision HSK63A-KPU16A-150 Adapters Chuck ngre lart

  • markë: TOOLTREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Lartë precision HSK63A-KPU16A-150 Adapters Chuck ngre lart Mbajtësit e mjeteve HSK për gishtin mekanik dhe mjetin e prerjes dhe lidhjen e mjeteve të tjera ndihmëse. Është një standard i thjeshtë, i zakonshëm i lidhjes së boshtit të boshtit, kryesisht HSK30 HSK40 HSK50 ... Etj .. Industria e mykut dhe makina e...
  • Qetësia e Lartë HSK63A-ER32B-100 ngre kushineta
  • Qetësia e Lartë HSK63A-ER32B-100 ngre kushineta
  • Qetësia e Lartë HSK63A-ER32B-100 ngre kushineta
  • Qetësia e Lartë HSK63A-ER32B-100 ngre kushineta
  • Qetësia e Lartë HSK63A-ER32B-100 ngre kushineta

  Qetësia e Lartë HSK63A-ER32B-100 ngre kushineta

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Qetësia e Lartë HSK63A-ER32B-100 ngre kushineta Lartë precision HSK63A-ER32B-100 Kolektorë Chucks COLLETS CHUCKS, mbajtëse DIN6499 mbajtëse mbajtësesh të madhësive të ndryshme, shpejtësi të lartë dhe përpunim me saktësi të lartë. Gishtin mekanik dhe mjetet e prerjes dhe aksesorë të tjerë. High Precision HSK shufër...
  • HSK ER KANONI KUNDER
  • HSK ER KANONI KUNDER
  • HSK ER KANONI KUNDER
  • HSK ER KANONI KUNDER
  • HSK ER KANONI KUNDER

  HSK ER KANONI KUNDER

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  HSK ER me shpejtësi të lartë Mbajtësit e mjeteve HSK për gishtin mekanik dhe mjetin e prerjes dhe lidhjen e mjeteve të tjera ndihmëse. Është një standard i thjeshtë, i zakonshëm i lidhjes së boshtit të boshtit, kryesisht HSK30 HSK40 HSK50 ... Etj .. Industria e myk, dhe makina me gravurë të lartë, përdoren më shumë....
  • KS HSK FMB me shpejtësi të lartë Chuck
  • KS HSK FMB me shpejtësi të lartë Chuck
  • KS HSK FMB me shpejtësi të lartë Chuck
  • KS HSK FMB me shpejtësi të lartë Chuck
  • KS HSK FMB me shpejtësi të lartë Chuck

  KS HSK FMB me shpejtësi të lartë Chuck

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  KS HSK FMB me shpejtësi të lartë Chuck DIN69893 3000rpm 20CrMnTi <0.005mm Teli tonë kryesisht në llojet e collets, llojet e mbajtësit mjet, mbajtësit mjet BT, mbajtësit mjet CAT, mbajtësit
  • HSK ER me shpejtësi të lartë
  • HSK ER me shpejtësi të lartë
  • HSK ER me shpejtësi të lartë
  • HSK ER me shpejtësi të lartë
  • HSK ER me shpejtësi të lartë

  HSK ER me shpejtësi të lartë

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  HSK ER me shpejtësi të lartë Mbajtësit e mjeteve HSK për gishtin mekanik dhe mjetin e prerjes dhe lidhjen e mjeteve të tjera ndihmëse. Është një standard i thjeshtë, i zakonshëm i lidhjes së boshtit të boshtit, kryesisht HSK30 HSK40 HSK50 ... Etj .. Industria e mykut dhe makina e gravurave me shpejtësi të lartë,...
  • High precision HSK63A-FMB27-60 Face Arbors Mill
  • High precision HSK63A-FMB27-60 Face Arbors Mill
  • High precision HSK63A-FMB27-60 Face Arbors Mill
  • High precision HSK63A-FMB27-60 Face Arbors Mill

  High precision HSK63A-FMB27-60 Face Arbors Mill

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High precision HSK63A-FMB27-60 Face Arbors Mill Arbors HSK FMB Face Mill , e përdorur në prerjen e prerës me brazdë radiale, siç është prerësja e mullirit, prerja vertikale e diskut, mulli fundor i tipit, shpejtësia e lartë dhe përpunimi me saktësi të lartë. pajisje të tjera. High Precision HSK shufër Mbajtësja e...
  • Lartë precision HSK100A-FMB22-100 Face Arbors Mill
  • Lartë precision HSK100A-FMB22-100 Face Arbors Mill
  • Lartë precision HSK100A-FMB22-100 Face Arbors Mill
  • Lartë precision HSK100A-FMB22-100 Face Arbors Mill

  Lartë precision HSK100A-FMB22-100 Face Arbors Mill

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Lartë precision HSK100A-FMB22-100 Face Arbors Mill Arbors HSK FMB Face Mill , e përdorur në prerjen e prerës me brazdë radiale, siç është prerësja e mullirit, prerja vertikale e diskut, mulli fundor i tipit, shpejtësia e lartë dhe përpunimi me saktësi të lartë. pajisje të tjera. High Precision HSK shufër Mbajtësja e...
  • High Quality HSK100A-MTA3-150 Mbajtësit e veglave
  • High Quality HSK100A-MTA3-150 Mbajtësit e veglave
  • High Quality HSK100A-MTA3-150 Mbajtësit e veglave
  • High Quality HSK100A-MTA3-150 Mbajtësit e veglave
  • High Quality HSK100A-MTA3-150 Mbajtësit e veglave

  High Quality HSK100A-MTA3-150 Mbajtësit e veglave

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High Quality HSK100A-MTA3-150 Mbajtësit e veglave Përshtatës MTA Morse Taper Me Shank HSK, i përshtatshëm për montim të tipit DIN228-1A me mbajtësin e bishtit të sheshtë Morse. me shpejtësi të lartë dhe machining machining.Mechanical gisht dhe mjetet e prerjes dhe pajisje të tjera.High Precision HSK shufër mbajtës...
  • High precision HSK40E-ER16-60 Mbajtësit e kollodave
  • High precision HSK40E-ER16-60 Mbajtësit e kollodave
  • High precision HSK40E-ER16-60 Mbajtësit e kollodave
  • High precision HSK40E-ER16-60 Mbajtësit e kollodave

  High precision HSK40E-ER16-60 Mbajtësit e kollodave

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High precision HSK40E-ER16-60 Mbajtësit e kollodave Lartë precision HSK40E-ER16-60 KARRIGE KARRIGE, DIN6499 Mbajtëse mbajtëse mjetesh mbërthimi të madhësive të ndryshme, shpejtësi të lartë dhe përpunim me saktësi të lartë.Mirrulli mekanik dhe prerja e veglave dhe pajisje të tjera. High precision HSK mbajtës i veglës...
  • Lartë precision HSK40E-ER16-60 Kollonat - Mbajtësit
  • Lartë precision HSK40E-ER16-60 Kollonat - Mbajtësit
  • Lartë precision HSK40E-ER16-60 Kollonat - Mbajtësit
  • Lartë precision HSK40E-ER16-60 Kollonat - Mbajtësit

  Lartë precision HSK40E-ER16-60 Kollonat - Mbajtësit

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High precision HSK40E-ER16-60 Mbajtësit e kollodave Lartë precision HSK40E-ER16-60 KARRIGE KARRIGE, DIN6499 mbajtëse mjetesh mbërthyese të madhësive të ndryshme, shpejtësi të lartë dhe përpunim me saktësi të lartë.Mirrulli mekanik dhe mjetet e prerjes dhe pajisje të tjera. High precision HSK mbajtës i veglës së...
  • Saktësi e mirë HSK100A-HCK3-125 Mbajtësit e veglave
  • Saktësi e mirë HSK100A-HCK3-125 Mbajtësit e veglave
  • Saktësi e mirë HSK100A-HCK3-125 Mbajtësit e veglave
  • Saktësi e mirë HSK100A-HCK3-125 Mbajtësit e veglave

  Saktësi e mirë HSK100A-HCK3-125 Mbajtësit e veglave

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Saktësi e mirë HSK100A-HCK3-125 Mbajtësit e veglave Lartë precision HSK100A-HCK3-125 Mbulesa mbajtëse e mbajtësve të bashkangjësit DIN6499 të madhësive të ndryshme, shpejtësi të lartë dhe përpunim me saktësi të lartë.Mirrulli mekanik dhe prerja e veglave dhe pajisje të tjera. High precision HSK mbajtës i veglës së...
  • Cilësia e mirë HSK100A-ER25-100 Kollonat e kapakëve
  • Cilësia e mirë HSK100A-ER25-100 Kollonat e kapakëve
  • Cilësia e mirë HSK100A-ER25-100 Kollonat e kapakëve
  • Cilësia e mirë HSK100A-ER25-100 Kollonat e kapakëve

  Cilësia e mirë HSK100A-ER25-100 Kollonat e kapakëve

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Cilësia e mirë HSK100A-ER25-100 Kollonat e kapakëve Lartë precision HSK100A-ER25-100 Mbulesa mbajtëse e mbajtësit të madhësive të ndryshme, me shpejtësi të lartë dhe me saktësi të lartë.Makinari mekanik dhe mjete prerëse dhe pajisje të tjera. High precision HSK mbajtës i veglës së mjetit, i balancuar G6.3 ose G2.5 Për...
  • Cilësia e lartë HSK100A-ER40-160 Kollonat e kapakëve
  • Cilësia e lartë HSK100A-ER40-160 Kollonat e kapakëve
  • Cilësia e lartë HSK100A-ER40-160 Kollonat e kapakëve
  • Cilësia e lartë HSK100A-ER40-160 Kollonat e kapakëve

  Cilësia e lartë HSK100A-ER40-160 Kollonat e kapakëve

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Cilësia e lartë HSK100A-ER40-160 Kollonat e kokës Lartë PrecisionHSK100A-ER40-160 KARRIGE, DIN6499 mbajtëse mjetesh mbërthimi të madhësive të ndryshme, shpejtësi të lartë dhe përpunim me saktësi të lartë.Mirrulli mekanik dhe prerja e veglave dhe pajisje të tjera. High Precision HSK shufër Mbajtësja e veglave, e...
  • High precision HSK100A-FMB40-150 Face Arbors Mill
  • High precision HSK100A-FMB40-150 Face Arbors Mill
  • High precision HSK100A-FMB40-150 Face Arbors Mill
  • High precision HSK100A-FMB40-150 Face Arbors Mill

  High precision HSK100A-FMB40-150 Face Arbors Mill

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Lartë PrecisionHSK100A-FMB40-150 Face Arbors Mill Arbors HSK FMB Face Mill , e përdorur në prerjen e prerës me brazdë radiale, siç është prerësja e mullirit, prerja vertikale e diskut, mulli fundor i tipit, shpejtësia e lartë dhe përpunimi me saktësi të lartë. pajisje të tjera. High Precision HSK shufër Mbajtësja e...
  • Cilësi e lartë HSK100A-FMB22-250 Face Arbors Mill
  • Cilësi e lartë HSK100A-FMB22-250 Face Arbors Mill
  • Cilësi e lartë HSK100A-FMB22-250 Face Arbors Mill
  • Cilësi e lartë HSK100A-FMB22-250 Face Arbors Mill

  Cilësi e lartë HSK100A-FMB22-250 Face Arbors Mill

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High precision HSK100A-FMB22-250 Face Arbors Mill HSK100A-FMB22-250 Face Arbors Mill, e përdorur në prerjen e prerës me brazdë radiale, siç është prerësja e mullirit, prerësja vertikale e diskut, mulli fundor i tipit, shpejtësia e lartë dhe përpunimi me saktësi të lartë. prerja e veglave dhe pajisje të tjera. High...
  • Cilësi e lartë HSK100A-FMB22-250 Face Mill -Arbors
  • Cilësi e lartë HSK100A-FMB22-250 Face Mill -Arbors
  • Cilësi e lartë HSK100A-FMB22-250 Face Mill -Arbors
  • Cilësi e lartë HSK100A-FMB22-250 Face Mill -Arbors

  Cilësi e lartë HSK100A-FMB22-250 Face Mill -Arbors

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High precision HSK100A-FMB22-250 Face Arbors Mill HSK100A-FMB22-250 Face Arbors Mill, e përdorur në prerjen e prerës me brazdë radiale, siç është prerësja e mullirit, prerësja vertikale e diskut, mulli fundor i tipit, shpejtësia e lartë dhe përpunimi me saktësi të lartë. prerja e veglave dhe pajisje të tjera. High...
  • Cilesi e larte HSK63F-ER25-100 Kollonat e kembeve
  • Cilesi e larte HSK63F-ER25-100 Kollonat e kembeve
  • Cilesi e larte HSK63F-ER25-100 Kollonat e kembeve
  • Cilesi e larte HSK63F-ER25-100 Kollonat e kembeve
  • Cilesi e larte HSK63F-ER25-100 Kollonat e kembeve

  Cilesi e larte HSK63F-ER25-100 Kollonat e kembeve

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Cilesi e larte HSK63F-ER25-100 Kollonat e kembeve Lartë precision HSK63F-ER25-100 KARAKTERET, DIN6499 mbajtëse mjetesh mbërthimi të madhësive të ndryshme, shpejtësi të lartë dhe përpunim me saktësi të lartë.Mirrulli mekanik dhe prerja e veglave dhe pajisje të tjera. High precision HSK mbajtës i veglës së mjetit, i...
  • High Quality HSK63A-MTA3-140 Mbajtësit e veglave
  • High Quality HSK63A-MTA3-140 Mbajtësit e veglave
  • High Quality HSK63A-MTA3-140 Mbajtësit e veglave
  • High Quality HSK63A-MTA3-140 Mbajtësit e veglave

  High Quality HSK63A-MTA3-140 Mbajtësit e veglave

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High Quality HSK63A-MTA3-140 Mbajtësit e veglave Përshtatës MTA Morse Taper Me Shank HSK, i përshtatshëm për montim të tipit DIN228-1A me mbajtësin e bishtit të sheshtë Morse. me shpejtësi të lartë dhe machining machining.Mechanical gisht dhe mjetet e prerjes dhe pajisje të tjera.High Precision HSK shufër mbajtës...
  • High precision HSK100A-FMB22-250 Face Arbors Mill
  • High precision HSK100A-FMB22-250 Face Arbors Mill
  • High precision HSK100A-FMB22-250 Face Arbors Mill
  • High precision HSK100A-FMB22-250 Face Arbors Mill
  • High precision HSK100A-FMB22-250 Face Arbors Mill

  High precision HSK100A-FMB22-250 Face Arbors Mill

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High precision HSK100A-FMB22-250 Face Arbors Mill Arbors HSK FMB Face Mill , e përdorur në prerjen e prerës me brazdë radiale, siç është prerësja e mullirit, prerja vertikale e diskut, mulli fundor i tipit, shpejtësia e lartë dhe përpunimi me saktësi të lartë. pajisje të tjera. High Precision HSK shufër Mbajtësja e...

Kinë Mbajtësit e mjeteve HSK DIN69893 furnizuesit

1, mbajtësit e veglave të HSK janë vulosur me film plastik për të mbajtur saktësinë origjinale e cila synon të garantojë arritjen

kërkesat e konsumatorëve.

2, Produkti i vetëm është i mbushur me kuti plastike që e bëjnë të sigurt.

3, Bulk produktet janë të paketuara nga kutia e karbonit për të siguruar transportin e arrijnë

Mbajtësit e veglave HSK Prodhuar nga çeliku aliazh me forcë të mirë thelbësore dhe jetë të gjatë veshin.

Kordhe e konstruktit është e ngurtësuar në 58-62 HRC

Terreni i konstruksionit në AT3 ose standardi i saktësisë më të mirë për kontaktin maksimal me gisht

Të gjitha sipërfaqet kritike të Collet Chuck janë tokë precize

Balancuar në mënyrë dinamike në 15,000RPM në G6.3 nga makina balancuese Haimer në të gjithë vendin për një ekuilibër të qëndrueshëm, G2.5 / 25000 RPM mund të ofrohet gjithashtu.Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta