Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > spannersER Spanners

ER Spanners

Kategoritë e produkteve të ER Spanners , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, ER32 Um Spanner , furnizuesit Çelësa çelësa ER / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të ER Spanner R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Çelësat me cilësi të lartë TG ER
  • Çelësat me cilësi të lartë TG ER
  • Çelësat me cilësi të lartë TG ER
  • Çelësat me cilësi të lartë TG ER
  • Çelësat me cilësi të lartë TG ER

  Çelësat me cilësi të lartë TG ER

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 80000PCS/MONTH
  High Quality ER M Spanners Vegla dore, çelës elektrik / pikëllim, çelës CNC , pikëllim është përdorimi i bolts wrenching leverage, vida, arra dhe mjete të tjera fasteners filetuara. Çifti zakonisht ka bërë një ose të dy skajet e nyjeve të hapjes së dorezës ose grupeve të hapura të bulonave ose nofave të fiksimit. Kur...
  • Cilësi e lartë ER Wraenches WTG-42 Wraenches
  • Cilësi e lartë ER Wraenches WTG-42 Wraenches
  • Cilësi e lartë ER Wraenches WTG-42 Wraenches
  • Cilësi e lartë ER Wraenches WTG-42 Wraenches
  • Cilësi e lartë ER Wraenches WTG-42 Wraenches

  Cilësi e lartë ER Wraenches WTG-42 Wraenches

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Cilësi e lartë ER Wraenches Vegla dore, çelës elektrik / pikëllim, çelës CNC , pikëllim është përdorimi i bolts wrenching leverage, vida, arra dhe mjete të tjera fasteners filetuara. Çifti zakonisht ka bërë një ose të dy skajet e nyjeve të hapjes së dorezës ose grupeve të hapura të bulonave ose nofave të fiksimit. Kur...
  • HIgh Cilësia ER16 M Spanners
  • HIgh Cilësia ER16 M Spanners
  • HIgh Cilësia ER16 M Spanners
  • HIgh Cilësia ER16 M Spanners
  • HIgh Cilësia ER16 M Spanners

  HIgh Cilësia ER16 M Spanners

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  High Quality ER16M Spanners Vegla dore, çelës elektrik / pikëllim, çelës CNC , pikëllim është përdorimi i bolts wrenching leverage, vida, arra dhe mjete të tjera fasteners filetuara. Çifti zakonisht ka bërë një ose të dy skajet e nyjeve të hapjes së dorezës ose grupeve të hapura të bulonave ose nofave të fiksimit. Kur...
  • High Quality ER20 M Spanners
  • High Quality ER20 M Spanners
  • High Quality ER20 M Spanners
  • High Quality ER20 M Spanners
  • High Quality ER20 M Spanners

  High Quality ER20 M Spanners

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  High Quality ER20M Spanners Vegla dore, çelës elektrik / pikëllim, çelës CNC , pikëllim është përdorimi i bolts wrenching leverage, vida, arra dhe mjete të tjera fasteners filetuara. Çifti zakonisht ka bërë një ose të dy skajet e nyjeve të hapjes së dorezës ose grupeve të hapura të bulonave ose nofave të fiksimit. Kur...
  • Çelës me Cilësi të Lartë me Ngjyrë të Zezë UM-KM
  • Çelës me Cilësi të Lartë me Ngjyrë të Zezë UM-KM
  • Çelës me Cilësi të Lartë me Ngjyrë të Zezë UM-KM
  • Çelës me Cilësi të Lartë me Ngjyrë të Zezë UM-KM

  Çelës me Cilësi të Lartë me Ngjyrë të Zezë UM-KM

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 80000pcs a month
  Çelës me Cilësi të Lartë me Ngjyrë të Zezë UM-KM Vegla dore, çelës elektrik / pikëllim, çelës CNC , pikëllim është përdorimi i bolts wrenching leverage, vida, arra dhe mjete të tjera fasteners filetuara. Çifti zakonisht ka bërë një ose të dy skajet e nyjeve të hapjes së dorezës ose grupeve të hapura të bulonave ose...
  • High Quality ER M Spanners
  • High Quality ER M Spanners
  • High Quality ER M Spanners
  • High Quality ER M Spanners
  • High Quality ER M Spanners

  High Quality ER M Spanners

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 80000PCS/MONTH
  High Quality ER M Spanners Vegla dore, çelës elektrik / pikëllim, çelës CNC , pikëllim është përdorimi i bolts wrenching leverage, vida, arra dhe mjete të tjera fasteners filetuara. Çifti zakonisht ka bërë një ose të dy skajet e nyjeve të hapjes së dorezës ose grupeve të hapura të bulonave ose nofave të fiksimit. Kur...
  • High Quality ER 25M Spanners
  • High Quality ER 25M Spanners
  • High Quality ER 25M Spanners
  • High Quality ER 25M Spanners
  • High Quality ER 25M Spanners

  High Quality ER 25M Spanners

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  High Quality ER M Spanners Vegla dore, çelës elektrik / pikëllim, çelës CNC , pikëllim është përdorimi i bolts wrenching leverage, vida, arra dhe mjete të tjera fasteners filetuara. Çifti zakonisht ka bërë një ose të dy skajet e nyjeve të hapjes së dorezës ose grupeve të hapura të bulonave ose nofave të fiksimit. Kur...
  • ER32 UM Lloji i tipit çelësat e çelësit
  • ER32 UM Lloji i tipit çelësat e çelësit
  • ER32 UM Lloji i tipit çelësat e çelësit
  • ER32 UM Lloji i tipit çelësat e çelësit
  • ER32 UM Lloji i tipit çelësat e çelësit

  ER32 UM Lloji i tipit çelësat e çelësit

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Qese plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 2000PCS/MONTH
  ER32 UM Lloji i tipit çelësat e çelësit 1. ER spanners Renditja e mostrës është në dispozicion 2. 80000 copë në muaj 3. Llojet e ndryshme për zgjedhjen tuaj, M, UM, M, TG lloji 4. Paketa e paketave me qese plastike Ne TELI fabrikë Tool kryesisht prodhon seri të mbajtësit mjet, duke përfshirë Çelësat e llojit ER,...
  • Të gjitha llojet e pikëllim ER NUT
  • Të gjitha llojet e pikëllim ER NUT
  • Të gjitha llojet e pikëllim ER NUT
  • Të gjitha llojet e pikëllim ER NUT
  • Të gjitha llojet e pikëllim ER NUT

  Të gjitha llojet e pikëllim ER NUT

  • markë: Pema e veglave
  • paketim: E mbushur me rast druri ose plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 1000000 piece/year
  Të gjitha llojet e pikëllim ER NUT 1, Materiali: 40Cr 2, Ngurtësinë: HRC32-36 3, Lloji: ER11A / 16A / 20A 4, Handle: Me dhe pa plastike anti-shqip Aplikacion Aplikuar në braktisjen e kolektorit, mjetin CNC, mbajtësen e rubinetës, mjetin e prerjes, përshtatës

Kinë ER Spanners furnizuesit

ER Spanner
ER Hex Spanner
ER Mini Spanner
Tipi i UM i çelësit ER
ER Hook Spanner

Çelës ER
të gjitha modelet: S / ER 11-A, 16-A, 20-A
S / ER 8-M, 11-M, 16-M, 20-M, 25-M

S / ER 16-UM, 20-UM, 25-UM, 32-UM, 40-UM, 50-UMSISHUI ​​TELI TOOL CO., LTD.

SISHUI ​​TELI TOOL PRODHIMTARI CO, LTD ndodhet në SISHUI ​​Zhvillimi Zona Zone.Our produkteve mund të ndahen në 3 lloje: i parë është i ndryshëm Tooling Sistemit për CNC MachineTools, duke përfshirë Precision Mbajtësit Tool, Pranvera Collets, Përafërt ose Precision Heads Boring dhe përgjimi Collets ; E dyta është pajisje të tjera të mjeteve standarde të makinës, të tilla si të gjitha llojet e qendrave të drejtpërdrejta, kollonat e shpimit, etj;

E treta është pjesët e veçanta të makinës në mjetet e makinës CNC si mostra klienti apo vizatime.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta