Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > arraER arra

ER arra

Kategoritë e produkteve të ER arra , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Collet ER Nut , furnizuesit ER arra / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të ER32 Mbërthyesja R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Lartë saktësi ER mbërthyer Arra Një Lloji
  • Lartë saktësi ER mbërthyer Arra Një Lloji
  • Lartë saktësi ER mbërthyer Arra Një Lloji
  • Lartë saktësi ER mbërthyer Arra Një Lloji
  • Lartë saktësi ER mbërthyer Arra Një Lloji

  Lartë saktësi ER mbërthyer Arra Një Lloji

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Lartë saktësi ER mbërthyer Arra Një Lloji ER16A Nut për Chuck Collet , Përzgjedhja e çelikut të pranverës me cilësi të lartë, ka një fleksibilitet më të lartë dhe jetëgjatësi të shërbimit. Fuqia e shtrëngimit, sfera e fiksimit, saktësi e lartë, përdoret për mërzitje, bluarje, shpime, përgjime, bluarje dhe gdhendje....
  • Arka e balancës dinamike me saktësi të lartë ER16
  • Arka e balancës dinamike me saktësi të lartë ER16
  • Arka e balancës dinamike me saktësi të lartë ER16
  • Arka e balancës dinamike me saktësi të lartë ER16
  • Arka e balancës dinamike me saktësi të lartë ER16

  Arka e balancës dinamike me saktësi të lartë ER16

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  DIN6499E SERIES NGJYRAT E MBETURINAVE ER32 NUTS ER16A Nut për Chuck Collet , Përzgjedhja e çelikut të pranverës me cilësi të lartë, ka një fleksibilitet më të lartë dhe jetëgjatësi të shërbimit. Fuqia e shtrëngimit, sfera e fiksimit, saktësi e lartë, përdoret për mërzitje, bluarje, shpime, përgjime, bluarje dhe...
  • DIN6499E SERIES NGJYRAT E MBETURINAVE ER32 NUTS
  • DIN6499E SERIES NGJYRAT E MBETURINAVE ER32 NUTS
  • DIN6499E SERIES NGJYRAT E MBETURINAVE ER32 NUTS
  • DIN6499E SERIES NGJYRAT E MBETURINAVE ER32 NUTS
  • DIN6499E SERIES NGJYRAT E MBETURINAVE ER32 NUTS

  DIN6499E SERIES NGJYRAT E MBETURINAVE ER32 NUTS

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  DIN6499E SERIES NGJYRAT E MBETURINAVE ER32 NUTS ER16A Nut për Chuck Collet , Përzgjedhja e çelikut të pranverës me cilësi të lartë, ka një fleksibilitet më të lartë dhe jetëgjatësi të shërbimit. Fuqia e shtrëngimit, sfera e fiksimit, saktësi e lartë, përdoret për mërzitje, bluarje, shpime, përgjime, bluarje dhe...
  • DIN6499 KRYESORE SERIES NGA ER32 NUTS
  • DIN6499 KRYESORE SERIES NGA ER32 NUTS
  • DIN6499 KRYESORE SERIES NGA ER32 NUTS
  • DIN6499 KRYESORE SERIES NGA ER32 NUTS
  • DIN6499 KRYESORE SERIES NGA ER32 NUTS

  DIN6499 KRYESORE SERIES NGA ER32 NUTS

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Qese plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  DIN6499 KRYESORE SERIES NGA ER32 NUTS 1. DIN6499 -D / E 2. ER arra me 40Cr 3. ER Nuts Precision nën 0.005mm 4. ER Nuts ngurtësinë HRC40 5. Lartë qëndrueshmëri ER arra 6. Për braktisjen e kokës dhe mbajtësin e
  • DIN6499 MILLING CHUCK SERIES ER NUTS
  • DIN6499 MILLING CHUCK SERIES ER NUTS
  • DIN6499 MILLING CHUCK SERIES ER NUTS
  • DIN6499 MILLING CHUCK SERIES ER NUTS
  • DIN6499 MILLING CHUCK SERIES ER NUTS

  DIN6499 MILLING CHUCK SERIES ER NUTS

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Qese plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  ER32 Mbërthimi i kokës ER Nut 1. DIN6499 -D / E 2. ER arra me 40Cr 3. ER Nuts Precision nën 0.005mm 4. ER Nuts ngurtësinë HRC40 5. Lartë qëndrueshmëri ER arra 6. Për braktisjen e kokës dhe mbajtësin e mjeteve Ne TELI fabrikë Tool kryesisht prodhon seri të mbajtësit mjet,
  • Ngjyra me Cilësi të Lartë Ngjyra OZ 25 NUts
  • Ngjyra me Cilësi të Lartë Ngjyra OZ 25 NUts
  • Ngjyra me Cilësi të Lartë Ngjyra OZ 25 NUts
  • Ngjyra me Cilësi të Lartë Ngjyra OZ 25 NUts
  • Ngjyra me Cilësi të Lartë Ngjyra OZ 25 NUts

  Ngjyra me Cilësi të Lartë Ngjyra OZ 25 NUts

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Ngjyra me Cilësi të Lartë Ngjyra OZ 25 NUts High Quality Sliver Ngjyra OZ 25 NUts, Përzgjedhja e çelikut të pranverës me cilësi të lartë, ka një fleksibilitet dhe jetëgjatësi më të lartë. Forca e fiksimit, gamë e fiksimit, saktësi e lartë, e përdorur për mërzitje, bluarje, shpime, përgjime, bluarje dhe gdhendje. TeLi...
  • Cilësi e lartë ER 25UM NUTS Silver Color
  • Cilësi e lartë ER 25UM NUTS Silver Color
  • Cilësi e lartë ER 25UM NUTS Silver Color
  • Cilësi e lartë ER 25UM NUTS Silver Color

  Cilësi e lartë ER 25UM NUTS Silver Color

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Cilësi e lartë ER 25UM NUTS Silver Color Përparësitë e produkteve 1.ER 16A Arra, antirust 2.ER 16A Arra, përmirëson ngurtësinë dhe qëndrueshmërinë e sipërfaqes 3.ER 16A Arra, pastroni më mirë, qëndrueshmëri të saktë 4.ER 16A Arra, sipërfaqe më të butë, të ndjehen rehat, pamja e bukur 5. ER 16A Arra, trajtimi dhe...
  • Cilësi e lartë ER 32 UM Nuts Black Color
  • Cilësi e lartë ER 32 UM Nuts Black Color
  • Cilësi e lartë ER 32 UM Nuts Black Color
  • Cilësi e lartë ER 32 UM Nuts Black Color

  Cilësi e lartë ER 32 UM Nuts Black Color

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  High Quality ER 25 UM arra High Quality ER 25 UM Nuts , Përzgjedhja e çelikut të pranverës me cilësi të lartë, ka një fleksibilitet dhe jetëgjatësi më të lartë. Forca e fiksimit, gamë e fiksimit, saktësi e lartë, e përdorur për mërzitje, bluarje, shpim, përgjim, bluarje dhe gdhendje. Kolonë ER me gjilpërë me saktësi...
  • High Quality ER 16A Arra
  • High Quality ER 16A Arra
  • High Quality ER 16A Arra

  High Quality ER 16A Arra

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  High Quality ER 16A Arra ER16A Nut për Chuck Collet , Përzgjedhja e çelikut të pranverës me cilësi të lartë, ka një fleksibilitet më të lartë dhe jetëgjatësi të shërbimit. Fuqia e shtrëngimit, sfera e fiksimit, saktësi e lartë, përdoret për mërzitje, bluarje, shpime, përgjime, bluarje dhe gdhendje. Kolonë ER me...
  • ER32 Mbërthimi i kokës ER Nut
  • ER32 Mbërthimi i kokës ER Nut
  • ER32 Mbërthimi i kokës ER Nut

  ER32 Mbërthimi i kokës ER Nut

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Qese plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  ER32 Mbërthimi i kokës ER Nut 1. DIN6499 -D / E 2. ER arra me 40Cr 3. ER Nuts Precision nën 0.005mm 4. ER Nuts ngurtësinë HRC40 5. Lartë qëndrueshmëri ER arra 6. Për braktisjen e kokës dhe mbajtësin e mjeteve Ne TELI fabrikë Tool kryesisht prodhon seri të mbajtësit mjet,
  • Gdhendje CNC dhe Prerje Machine ER Collets Nut
  • Gdhendje CNC dhe Prerje Machine ER Collets Nut
  • Gdhendje CNC dhe Prerje Machine ER Collets Nut
  • Gdhendje CNC dhe Prerje Machine ER Collets Nut
  • Gdhendje CNC dhe Prerje Machine ER Collets Nut

  Gdhendje CNC dhe Prerje Machine ER Collets Nut

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Gdhendje CNC dhe Prerje Machine ER Collets Nut ER16A Nut për Chuck Collet , Përzgjedhja e çelikut të pranverës me cilësi të lartë, ka një fleksibilitet më të lartë dhe jetëgjatësi të shërbimit. Fuqia e shtrëngimit, sfera e fiksimit, saktësi e lartë, përdoret për mërzitje, bluarje, shpime, përgjime, bluarje dhe...

Kinë ER arra furnizuesit

ER8 ER11 ER16 ER20 ER25 ER32 Lloji A / M / UM llastik er nut collet

1. DIN6499 -D / E er nut
2. 20CrMnTi
3. Precision nën 0.005mm
4. HRC56-58 er nut
5. Qëndrueshmëri e lartë

6. Për braktisjen e kokës dhe mbajtësin e mjeteve

SISHUI ​​TELI TOOL CO., LTD.

SISHUI ​​TELI TOOL PRODHIMTARI CO, LTD ndodhet në SISHUI ​​Zhvillimi Zona Zone.Our produkteve mund të ndahen në 3 lloje: i parë është i ndryshëm Tooling Sistemit për CNC MachineTools, duke përfshirë Precision Mbajtësit Tool, Pranvera Collets, Përafërt ose Precision Heads Boring dhe përgjimi Collets ; E dyta është pajisje të tjera të mjeteve standarde të makinës, të tilla si të gjitha llojet e qendrave të drejtpërdrejta, kollonat e shpimit, etj;

E treta është pjesët e veçanta të makinës në mjetet e makinës CNC si mostra klienti apo vizatime.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta