Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Kolona e PranverësER Collets

ER Collets

Kategoritë e produkteve të ER Collets , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, ER32 Chucks Collets , furnizuesit ER Collets Pranvera / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të ER32 Chucks Collets Pranvera R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Precision ER32 Milling Collet Chucks ER molë kolektor
  • Precision ER32 Milling Collet Chucks ER molë kolektor
  • Precision ER32 Milling Collet Chucks ER molë kolektor
  • Precision ER32 Milling Collet Chucks ER molë kolektor
  • Precision ER32 Milling Collet Chucks ER molë kolektor

  Precision ER32 Milling Collet Chucks ER molë kolektor

  • Çmimi i njësisë: USD 10 - 12.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000pcs/Month
  shtylla çeliku kolona ER me standard DIN6499B 1.Milling materiale Collet 65Mn , procesi i trajtimit të ngrohjes, rritja e trajtimit të plakjes frekuencë të lartë, -180 trajtim cryogenic shkallë , rritur jetën dhe stabilitetin e ER Collets, 2. ER Collets teknologji të përpunimit, CNC grilë të plotë të linjës së...
  • Precision ER32 Mulliri i kollitjes së kokës ER
  • Precision ER32 Mulliri i kollitjes së kokës ER
  • Precision ER32 Mulliri i kollitjes së kokës ER
  • Precision ER32 Mulliri i kollitjes së kokës ER
  • Precision ER32 Mulliri i kollitjes së kokës ER

  Precision ER32 Mulliri i kollitjes së kokës ER

  • Çmimi i njësisë: USD 10 - 12.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000pcs/Month
  shtylla çeliku kolona ER me standard DIN6499B 1.Milling materiale Collet 65Mn , procesi i trajtimit të ngrohjes, rritja e trajtimit të plakjes frekuencë të lartë, -180 trajtim cryogenic shkallë , rritur jetën dhe stabilitetin e ER Collets, 2. ER Collets teknologji të përpunimit, CNC grilë të plotë të linjës së...
  • shtylla çeliku kolona ER me standard DIN6499B
  • shtylla çeliku kolona ER me standard DIN6499B
  • shtylla çeliku kolona ER me standard DIN6499B
  • shtylla çeliku kolona ER me standard DIN6499B
  • shtylla çeliku kolona ER me standard DIN6499B

  shtylla çeliku kolona ER me standard DIN6499B

  • Çmimi i njësisë: USD 10 - 12.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000pcs/Month
  shtylla çeliku kolona ER me standard DIN6499B 1.Milling materiale Collet 65Mn , procesi i trajtimit të ngrohjes, rritja e trajtimit të plakjes frekuencë të lartë, -180 trajtim cryogenic shkallë , rritur jetën dhe stabilitetin e ER Collets, 2. ER Collets teknologji të përpunimit, CNC grilë të plotë të linjës së...
  • Cilësi e lartë ER / C Collet Lloji i vrimës së naftës Collet
  • Cilësi e lartë ER / C Collet Lloji i vrimës së naftës Collet
  • Cilësi e lartë ER / C Collet Lloji i vrimës së naftës Collet
  • Cilësi e lartë ER / C Collet Lloji i vrimës së naftës Collet
  • Cilësi e lartë ER / C Collet Lloji i vrimës së naftës Collet

  Cilësi e lartë ER / C Collet Lloji i vrimës së naftës Collet

  • Çmimi i njësisë: USD 10 - 12.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000pcs/Month
  ER / C Collet Lloji i vrimës së naftës Collet 1. 65Mn ER Collets; HRC: 44-48 2. Llojet e vrimave të tipit Oli 3. DIN6499B ER Collets Shfaqja e
  • Lartë Precision ER20 10mm Pranvera Collets
  • Lartë Precision ER20 10mm Pranvera Collets
  • Lartë Precision ER20 10mm Pranvera Collets
  • Lartë Precision ER20 10mm Pranvera Collets
  • Lartë Precision ER20 10mm Pranvera Collets

  Lartë Precision ER20 10mm Pranvera Collets

  • Çmimi i njësisë: USD 10 - 12.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000pcs/Month
  Lartë Precision ER20 10mm Pranvera Collets 1. ER Collets me Lartë Qëndrueshmëri 2. 65Mn ER Collets; HRC: 44-48 3. Saktësi më poshtë 0.008mm ose 0.015mm për zgjedhjen tuaj. 4. DIN6499B ER Collets Shfaqja e
  • High Precision Pranvera ER25 0.008mm 16mm Kolektorët
  • High Precision Pranvera ER25 0.008mm 16mm Kolektorët
  • High Precision Pranvera ER25 0.008mm 16mm Kolektorët
  • High Precision Pranvera ER25 0.008mm 16mm Kolektorët

  High Precision Pranvera ER25 0.008mm 16mm Kolektorët

  • Çmimi i njësisë: USD 10 - 12.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000pcs/Month
  Lartë precision 65MN 0.008mm ER 25 kollonat 1. ER Collets me Lartë Qëndrueshmëri 2. 65Mn ER Collets; HRC: 44-48 3. Saktësi më poshtë 0.008mm ose 0.015mm për zgjedhjen tuaj. 4. DIN6499B ER Collets Shfaqja e
  • Lartë precision 65MN 0.008mm ER 25 kollonat
  • Lartë precision 65MN 0.008mm ER 25 kollonat
  • Lartë precision 65MN 0.008mm ER 25 kollonat
  • Lartë precision 65MN 0.008mm ER 25 kollonat
  • Lartë precision 65MN 0.008mm ER 25 kollonat

  Lartë precision 65MN 0.008mm ER 25 kollonat

  • Çmimi i njësisë: USD 10 - 12.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Qese plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000pcs/Month
  Lartë precision 65MN 0.008mm ER 25 kollonat 1. ER Collets me Lartë Qëndrueshmëri 2. 65Mn ER Collets; HRC: 44-48 3. Saktësi më poshtë 0.008mm ose 0.015mm për zgjedhjen tuaj. 4. DIN6499B ER Collets Shfaqja e
  • HIgh Saktësia 0.008mm ER32 65Mn Kolona Pranvera
  • HIgh Saktësia 0.008mm ER32 65Mn Kolona Pranvera
  • HIgh Saktësia 0.008mm ER32 65Mn Kolona Pranvera
  • HIgh Saktësia 0.008mm ER32 65Mn Kolona Pranvera
  • HIgh Saktësia 0.008mm ER32 65Mn Kolona Pranvera

  HIgh Saktësia 0.008mm ER32 65Mn Kolona Pranvera

  • Çmimi i njësisë: USD 10 - 12.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Qese plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000pcs/Month
  Saktësia e Lartë 0.008mm ER32 65Mn Collets Pranvera Aplikuar për një shumëllojshmëri përpunimi, duke përfshirë shpimin, bluarjen, përgjimin dhe bluarjen 1. DIN6499B ER Collets 2. 65Mn ER Collets; HRC: 44-48 3. Saktësi më poshtë 0.008 ose 0.015mm për zgjedhjen tuaj. 4. ER Collets me Lartë Qëndrueshmëria TeLi ynë...
  • Saktësi e Lartë 0.008mm ER20 Pranvera
  • Saktësi e Lartë 0.008mm ER20 Pranvera
  • Saktësi e Lartë 0.008mm ER20 Pranvera
  • Saktësi e Lartë 0.008mm ER20 Pranvera
  • Saktësi e Lartë 0.008mm ER20 Pranvera

  Saktësi e Lartë 0.008mm ER20 Pranvera

  • Çmimi i njësisë: USD 10 - 12.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Qese plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000pcs/Month
  Saktësi e Lartë 0.008mm ER20 Pranvera Aplikuar për një shumëllojshmëri përpunimi, duke përfshirë shpimin, bluarjen, përgjimin dhe bluarjen 1. DIN6499B ER Collets 2. 65Mn ER Collets; HRC: 44-48 3. Saktësi më poshtë 0.008 ose 0.015mm për zgjedhjen tuaj. 4. ER Collets me Lartë Qëndrueshmëria TeLi ynë kryesisht në llojet...
  • Lartë Precision 65Mn ER40 Pranvera Collets
  • Lartë Precision 65Mn ER40 Pranvera Collets
  • Lartë Precision 65Mn ER40 Pranvera Collets
  • Lartë Precision 65Mn ER40 Pranvera Collets

  Lartë Precision 65Mn ER40 Pranvera Collets

  • Çmimi i njësisë: USD 10 - 12.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Qese plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000pcs/Month
  High Quality 65Mn 0.008mm ER40 Pranvera Collets Aplikuar për një shumëllojshmëri përpunimi, duke përfshirë shpimin, bluarjen, përgjimin dhe bluarjen 1. DIN6499B ER Collets 2. 65Mn ER Collets; HRC: 44-48 3. Saktësi më poshtë 0.008 ose 0.015mm për zgjedhjen tuaj. 4. ER Collets me Lartë
  • Cilësia e lartë ERG Tap Coliets
  • Cilësia e lartë ERG Tap Coliets
  • Cilësia e lartë ERG Tap Coliets
  • Cilësia e lartë ERG Tap Coliets
  • Cilësia e lartë ERG Tap Coliets

  Cilësia e lartë ERG Tap Coliets

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Cilësia e lartë ERG Tap Coliets Cilësia e lartë ERG Tap Coliets , i njohur edhe si kolektor i pranverës, është montuar në një stërvitje \ mulliri, pirun dhe mulliri braktis, funksioni i saj është të pirg prestar stërvitje ose thikë. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël. Performanca e saj e...
  • 0.005mm High Precision ER Collets
  • 0.005mm High Precision ER Collets
  • 0.005mm High Precision ER Collets
  • 0.005mm High Precision ER Collets
  • 0.005mm High Precision ER Collets

  0.005mm High Precision ER Collets

  • Çmimi i njësisë: USD 10 - 12.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Qese plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000pcs/Month
  0.005mm saktësi të lartë ER Collets Madhësia: ER32-0.005mm Collets Materiali: 65Mn Saktësia: 0.015mm, 0.008mm, 0.005mm HARDNESS : HRC44-48 ER Collets me Lartë
  • High Quality ER40 ER Pranvera Collets
  • High Quality ER40 ER Pranvera Collets
  • High Quality ER40 ER Pranvera Collets
  • High Quality ER40 ER Pranvera Collets
  • High Quality ER40 ER Pranvera Collets

  High Quality ER40 ER Pranvera Collets

  • Çmimi i njësisë: USD 1.95 - 2.2 / Piece/Pieces
  • markë: TOOLTREE
  • paketim: Kuti plastike ose sipas kërkesës suaj
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  High Quality ER40 ER Pranvera Collets 1. 65 Mn ose 45 # çeliku 2. Precision nën 0.005; 0.008 ose 0.015mm 3. HRC: 44-48 4. Qëndrueshmëri e lartë 5.
  • Madhësia e inçeve ER32 1/2 "er collets
  • Madhësia e inçeve ER32 1/2 "er collets
  • Madhësia e inçeve ER32 1/2 "er collets
  • Madhësia e inçeve ER32 1/2 "er collets
  • Madhësia e inçeve ER32 1/2 "er collets

  Madhësia e inçeve ER32 1/2 "er collets

  • Çmimi i njësisë: USD 1.85 - 2 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Madhësia e inçeve ER32 1/2 "er collets 1) Kthimi i kolektorit tonë ER janë brenda 0.005mm-0.015mmm 2) ER8, ER11, ER16, ER20, ER25, ER32, ER40 dhe ER 50 collet 3) Made nga çeliku me cilësi të lartë: 65Mn 4) Paketimi: paketimi i brendshëm është kuti plastike ose letre, paketimi i jashtëm është kuti kartoni. 5) Ne...
  • 0.008mm ER32 ER Pranvera
  • 0.008mm ER32 ER Pranvera
  • 0.008mm ER32 ER Pranvera
  • 0.008mm ER32 ER Pranvera

  0.008mm ER32 ER Pranvera

  • Çmimi i njësisë: USD 1.85 - 2 / Piece/Pieces
  • paketim: kuti plastike
  0.008mm ER32 ER Pranvera 1. DIN6499B ER Collets 2. 65Mn ER Collets; HRC: 44-48 3. Saktësi më poshtë 0.008 ose 0.015mm për zgjedhjen tuaj. 4. ER Collets me Lartë Qëndrueshmëria Model
  • ER20 mbërthimi i kolonës së pranverës për braktisjen e tubave BT40
  • ER20 mbërthimi i kolonës së pranverës për braktisjen e tubave BT40
  • ER20 mbërthimi i kolonës së pranverës për braktisjen e tubave BT40
  • ER20 mbërthimi i kolonës së pranverës për braktisjen e tubave BT40
  • ER20 mbërthimi i kolonës së pranverës për braktisjen e tubave BT40

  ER20 mbërthimi i kolonës së pranverës për braktisjen e tubave BT40

  • markë: Pema e veglave
  • paketim: E mbushur me rast druri ose plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 1000000/year
  ER20 mbërthimi i kolonës së pranverës për braktisjen e tubave BT40 ER20 Mbërthimi i kolonës së pranverës 1) Kthimi i kolektorit tonë ER janë brenda 0.005mm-0.015mmm 2) ER8, ER11, ER16, ER20, ER25, ER32, ER40 dhe ER50 3) Made nga çeliku me cilësi të lartë: 65Mn 4) Paketimi: paketimi i brendshëm është kuti plastike ose...
  • High Precision Qëndrueshmëria ER Collet ER32 Spring Collet
  • High Precision Qëndrueshmëria ER Collet ER32 Spring Collet
  • High Precision Qëndrueshmëria ER Collet ER32 Spring Collet
  • High Precision Qëndrueshmëria ER Collet ER32 Spring Collet
  • High Precision Qëndrueshmëria ER Collet ER32 Spring Collet

  High Precision Qëndrueshmëria ER Collet ER32 Spring Collet

  • markë: Pema e veglave
  • paketim: E mbushur me rast druri ose plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 1000000/year
  High Precision Qëndrueshmëria ER Collet ER32 Spring Collet High Precision ER20 kollonat Quenching ER Collet Paketimi i ri i markës, i ri në internet, teknologji të re, saktësi, cilësi, qëndrueshmëri, stabilitet, stabilitet, ER COLLET Forca e Posaçme ka zhvilluar një trajtim të ri për shuarjen e procesit për kolet, i...
  • Ktheni në këmbë BT er collet
  • Ktheni në këmbë BT er collet
  • Ktheni në këmbë BT er collet
  • Ktheni në këmbë BT er collet
  • Ktheni në këmbë BT er collet

  Ktheni në këmbë BT er collet

  • markë: Pema e veglave
  • paketim: E mbushur me rast druri ose plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 1000000 piece/year
  BT er collets vendos braktisur Saktësia: 0.015 ose 0.01 Hardness kolektorit: HRC48-50 Përfshirë: ER25 / ER32 / ER40 Set Rust-proof: nga naftës
  • Pjesët e torno CNC pjesët 5c
  • Pjesët e torno CNC pjesët 5c
  • Pjesët e torno CNC pjesët 5c
  • Pjesët e torno CNC pjesët 5c
  • Pjesët e torno CNC pjesët 5c

  Pjesët e torno CNC pjesët 5c

  • markë: Pema e veglave
  • paketim: E mbushur me rast druri ose plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 1000000 piece/year
  Pjesët e torno CNC 5c bashkojnë uesd për të mbajtur prestar Bashkangjitur 5C: 1.Materiali: 65Mn 2.Hardness: pjesë clamping HRC55-60 pjesë elastike
  • Pjesët e torno CNC ERG trokitje e lehtë pranverë
  • Pjesët e torno CNC ERG trokitje e lehtë pranverë
  • Pjesët e torno CNC ERG trokitje e lehtë pranverë
  • Pjesët e torno CNC ERG trokitje e lehtë pranverë
  • Pjesët e torno CNC ERG trokitje e lehtë pranverë

  Pjesët e torno CNC ERG trokitje e lehtë pranverë

  • markë: Pema e veglave
  • paketim: E mbushur me rast druri ose plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 1000000/year
  Pjesët e torno CNC ERR rubinet tap 1 . DIN6499B ERG kolet 2. 65 MG ERG collets 3. Precision nën 0.005; 0.008 ose 0.015mm 4. HRC: 44-48 ERG collets 5. Qëndrueshmëri e lartë ERG collets 6. Aplikuar për një shumëllojshmëri të përpunimit, duke përfshirë shpimin, bluarjen, përgjimin dhe

Kinë ER Collets furnizuesit

Kolona ER:

Kolona ER standarde është mjeti më i përdorur gjerësisht në botë.
Prodhuar nga çeliku i pranverës së Alloy dhe i ngurtësuar plotësisht, kolonat ER janë ideale për shumë aplikime të përpunimit duke përfshirë mërzitjen, bluarjen, reaming, përgjimin dhe bluarjen.


1) Kthimi i kolektorit tonë ER janë brenda 0.005mm-0.015mmm
2) ER8, ER11, ER16, ER20, ER25, ER32, ER40 dhe ER50
3) Made nga çeliku me cilësi të lartë: 65Mn
4) Paketimi: paketimi i brendshëm është kuti plastike ose letre, paketimi i jashtëm është kuti kartoni.

5) Ne zakonisht furnizojmë dy lloje të saktësisë: saktësia e parë 0.008mm, saktësia e dytë 0.015mm. Saktësia më e lartë është 0.005mm.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta