Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Kolona e PranverësER Collets Set

ER Collets Set

Kategoritë e produkteve të ER Collets Set , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Set ER Collet , furnizuesit Paneli i Pranverës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kollonat e pranverës vendos R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • High Precision ER Collets Set Me Kutinë e Plastikës
  • High Precision ER Collets Set Me Kutinë e Plastikës
  • High Precision ER Collets Set Me Kutinë e Plastikës
  • High Precision ER Collets Set Me Kutinë e Plastikës
  • High Precision ER Collets Set Me Kutinë e Plastikës

  High Precision ER Collets Set Me Kutinë e Plastikës

  • Çmimi i njësisë: USD 49 - 49.5 / Set/Sets
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 5000set /MONTH
  High Precision ER Collets Set Me Kutinë e Plastikës 1. DIN6499B 2. 65 Mn ose 45 # çeliku 3. Precision nën 0.005mm; 0.008mm ose 0.015mm 4. HRC: 44-48 5. Qëndrueshmëri e lartë 6. Aplikuar për një shumëllojshmëri të përpunimit, duke përfshirë shpimin, bluarjen, përgjimin dhe bluarjen TeLi ynë kryesisht në llojet e...
  • ER Collets Vendoset ER40 Pranvera Collets Sets
  • ER Collets Vendoset ER40 Pranvera Collets Sets
  • ER Collets Vendoset ER40 Pranvera Collets Sets
  • ER Collets Vendoset ER40 Pranvera Collets Sets
  • ER Collets Vendoset ER40 Pranvera Collets Sets

  ER Collets Vendoset ER40 Pranvera Collets Sets

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  ER25 metrikë me saktësi të lartë 1) Kthimi i kolektorit tonë ER janë brenda 0.005mm-0.015mmm 2) ER8, ER11, ER16, ER20, ER25, ER32, ER40 dhe ER50 3) Made nga çeliku me cilësi të lartë: 65Mn 4) Paketimi: paketimi i brendshëm është kuti plastike ose letre, paketimi i jashtëm është kuti kartoni. 5) Ne zakonisht furnizojmë...
  • ER32 Collets set ER32 18PCS
  • ER32 Collets set ER32 18PCS
  • ER32 Collets set ER32 18PCS
  • ER32 Collets set ER32 18PCS

  ER32 Collets set ER32 18PCS

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: plastic box;wood box;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000set /MONTH
  ER Collets set ER32 18PCS ER Collet for CNC tools DIN6499, also known as spring collet, is mounted on a drill \ milling machine, drilling and milling chuck, its function is to clamp drill cutter or knife. Er flexible collet is currently the most used. Its stable performance, high accuracy by the majority of...
  • ER series Spring Collets Set
  • ER series Spring Collets Set
  • ER series Spring Collets Set
  • ER series Spring Collets Set
  • ER series Spring Collets Set

  ER series Spring Collets Set

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: plastic box;wood box;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000set /month
  ER series Spring Collets Set 1. Material:65Mn ER Collets
  • ER seri Pranvera Collets Set druri kuti
  • ER seri Pranvera Collets Set druri kuti
  • ER seri Pranvera Collets Set druri kuti
  • ER seri Pranvera Collets Set druri kuti

  ER seri Pranvera Collets Set druri kuti

  • Çmimi i njësisë: USD 1.85 - 2 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000pcs /month
  Kolona prej 0.015mm ER32 Çelësat e mullirit janë aksesi kryesor për mbajtjen e një mekanizmi cilindrik të prerjes, i përdorur kryesisht për makina të ndryshme të shpimit, makina bluarjeje dhe lathes. 1. DIN6499B ER Collets 2. 65Mn ER Collets; HRC: 44-48 3. Saktësi më poshtë 0.008 ose 0.015mm për zgjedhjen tuaj. 4. ER...

Kinë ER Collets Set furnizuesit


ER Collets Set

Prezantim i shkurtër

ER COLLET Set, i njohur gjithashtu si kolektor i pranverës, është montuar në një stërvitje \ mulliri, pirun dhe mulliri braktis, funksioni i tij është të pirg prestar stërvitje ose thikë. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël. Performanca e saj e qëndrueshme, saktësia e lartë nga shumica e prodhuesve besojnë. Të gjitha produktet janë bluarje precize, në përputhje me specifikimet gjermane DIN 6499 saktësi prodhimit.

Specifikim


1. Materiali: 65Mn çeliku pranverë çeliku
2. Ngurtësinë: HRC45-48
3. Standardi: DIN 6499B
4. Concentricity: runout më pak se 0.008 mm
5. Kapaciteti mujor: 30.000 copë
Çelësat e mullirit janë aksesi kryesor për mbajtjen e një mekanizmi cilindrik të prerjes, i përdorur kryesisht për makina të ndryshme të shpimit, makina bluarjeje dhe lathes.
Përparësitë e produkteve:
1. trajtim me temperaturë të lartë, uniformitetin e ngurtësisë.
2. pamjen e plotë të ndritshme, elasticitet të mirë
Stabiliteti i saktësisë, i qëndrueshëm dhe jo i lehtë
4. Saktësia: e bërë në trajtimin numerik të kontrollit 65 mn, kanë jetëgjatësi më të lartë.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta