Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Edge Finder

Edge Finder

Kategoritë e produkteve të Edge Finder , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Edge Finder , furnizuesit Gjetësuesi i Mekanikëve / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Anti Magnetic Edge Finder R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Cilësi të lartë PM10-A / B çeliku Makinë Edge Finders
  • Cilësi të lartë PM10-A / B çeliku Makinë Edge Finders
  • Cilësi të lartë PM10-A / B çeliku Makinë Edge Finders
  • Cilësi të lartë PM10-A / B çeliku Makinë Edge Finders
  • Cilësi të lartë PM10-A / B çeliku Makinë Edge Finders

  Cilësi të lartë PM10-A / B çeliku Makinë Edge Finders

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Cilësi të lartë PM10-A / B çeliku Makinë Edge Finders 1. Gjetësja e skajit të mekanikës për vendndodhjen e shpejtë dhe të lehtë të punës së rrumbullakët ose të sheshtë. 2. Prodhuar nga çeliku me cilësi të lartë 3. Concentricity
  • PM10-A Gjetëset e makinës
  • PM10-A Gjetëset e makinës
  • PM10-A Gjetëset e makinës
  • PM10-A Gjetëset e makinës
  • PM10-A Gjetëset e makinës

  PM10-A Gjetëset e makinës

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  PM10-A Gjetëset e makinës 1. Gjetësja e skajit të mekanikës për vendndodhjen e shpejtë dhe të lehtë të punës së rrumbullakët ose të sheshtë. 2. Prodhuar nga çeliku me cilësi të lartë 3. Concentricity
  • Edge Finders me Sound & Lamp
  • Edge Finders me Sound & Lamp
  • Edge Finders me Sound & Lamp
  • Edge Finders me Sound & Lamp
  • Edge Finders me Sound & Lamp

  Edge Finders me Sound & Lamp

  • Çmimi i njësisë: USD 9 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti druri apo plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Edge Finders me Sound & Lamp Aliazh çeliku 1.High Quality 2.Koncentrikësia 0.01m Ne TELI fabrikë Tool kryesisht prodhon seri të mbajtësit mjet, duke përfshirë Edge Finder ER25 Collet, BT40 Chucks Collet, CNC qendrat e gjalla, përgjimi collets, chucks stërvitje pa kyç, dhe kështu me
  • Pajisje për makina CNC Aksesorë Gjetësori i bërthamës elektrike
  • Pajisje për makina CNC Aksesorë Gjetësori i bërthamës elektrike
  • Pajisje për makina CNC Aksesorë Gjetësori i bërthamës elektrike
  • Pajisje për makina CNC Aksesorë Gjetësori i bërthamës elektrike
  • Pajisje për makina CNC Aksesorë Gjetësori i bërthamës elektrike

  Pajisje për makina CNC Aksesorë Gjetësori i bërthamës elektrike

  • Çmimi i njësisë: USD 9 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti druri apo plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Pajisje për makina CNC Aksesorë Gjetësori i bërthamës elektrike Cnc Gjetësuesi i Makinerisë Cilësi 1.100% dhe Brand new. 2. Saktësia 0.005MM 3. Vendosni shpejt skajet e punës 4. Prova e thekur dhe Ground Precision 5.Not e nevojshme për të rrotullohen gjatë matjes 6. LED dritat menjëherë dhe ajo beeps kur sonda prek...
  • Aliazh çelik Optik Optical Mekanik Finder Edge
  • Aliazh çelik Optik Optical Mekanik Finder Edge
  • Aliazh çelik Optik Optical Mekanik Finder Edge

  Aliazh çelik Optik Optical Mekanik Finder Edge

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Aliazh çelik Optik Optical Mekanik Finder Edge 1. Gjetësja e skajit të mekanikës për vendndodhjen e shpejtë dhe të lehtë të punës së rrumbullakët ose të sheshtë. 2. Prodhuar nga çeliku me cilësi të lartë 3. Concentricity
  • Elektronik 20 Edge Finder me zë dhe llambë
  • Elektronik 20 Edge Finder me zë dhe llambë
  • Elektronik 20 Edge Finder me zë dhe llambë
  • Elektronik 20 Edge Finder me zë dhe llambë
  • Elektronik 20 Edge Finder me zë dhe llambë

  Elektronik 20 Edge Finder me zë dhe llambë

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Elektronik 20 Edge Finder me zë dhe llambë Pika e kontaktit LED me pika LED Aliazh çeliku me cilësi të lartë 3.Koncentriksia 0.01m Ne TELI fabrikë Tool kryesisht prodhojnë seri të mbajtësit mjet, duke përfshirë Edge Finder, Zero Setter, ER Collet, BT40 kushineta, qendrat CNC të gjalla, kollonat e përgjimit, kapat e...
  • Gjetësues elektronik i bërthamës me zë dhe llambë
  • Gjetësues elektronik i bërthamës me zë dhe llambë
  • Gjetësues elektronik i bërthamës me zë dhe llambë
  • Gjetësues elektronik i bërthamës me zë dhe llambë
  • Gjetësues elektronik i bërthamës me zë dhe llambë

  Gjetësues elektronik i bërthamës me zë dhe llambë

  • Çmimi i njësisë: USD 9 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti druri apo plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Gjetësues elektronik i bërthamës me zë dhe llambë Aliazh çeliku 1.High Quality 2.Koncentrikësia 0.01m Ne TELI fabrikë Tool kryesisht prodhon seri të mbajtësit mjet, duke përfshirë Edge Finder ER25 Collet, BT40 Chucks Collet, CNC qendrat e gjalla, përgjimi collets, chucks stërvitje pa kyç, dhe kështu me...

Kinë Edge Finder furnizuesit

 • Gjetës mekanik për gjetjen e shpejtë dhe të lehtë të punës së rrumbullakët ose të sheshtë.
 • Bërë nga çeliku me cilësi të mirë
 • Lehtë për t'u përdorur
 • Koncentriciteti: 0.005mm
 • Paketuar në kuti plastike. Paletat janë në dispozicion sipas kërkesës së klientit
 • Mënyra e dërgesës
 • Ne mund të dërgojmë mallra me det, ajër ose ndërlidhës (DHL, TNT, FedEx) sipas kërkesës së klientit
 • Çdo produkt inspektohet gjatë prodhimit
 • Pastaj zgjidhet rastësisht për inspektim përsëri nga personi me cilësi
 • Ne kemi eksportuar mallrat tona nëpër botë dhe kemi marrë reagime të mira
 • Ne gjithmonë e mbajmë fjalën tonë dhe jemi përgjegjës për problemet nëse ndodhin shërbime pas shitjes
 • Mechanical edge finder
 • Mechanical edge finder

 • Produkte të reja

  Lista e produkteve të përafërta