Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Sleeves të stërvitjes

Sleeves të stërvitjes

Kategoritë e produkteve të Sleeves të stërvitjes , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Sleeves të stërvitjes , furnizuesit Shtrëngimi i mëngës së stërvitjes / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Madhësia e shtrirjes së stivës së shpimit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

MT Drill Sleeves

MT Drill Sleeves

Sleeves stërvitja , sleeves stërvitje morse Morse janë çeliku thekur, brenda dhe jashtë terren. Përshtatësi i madhësisë nga një madhësi në rritje deri në tjetrën ose duke lënë mënjanë në një madhësi më të madhe dy dmth (dmth. 2- mëngë MT); kjo lejon një stërvitje me nuancë No.2 Morse që të jetë me sleeved që i përshtatet një gozhdë makine Morse no.3. Shpesh disa mëngë stërvitje janë bashkuar së bashku për të fituar Morse kërkuar kon.


Standardi: DIN2185

Materiali: C45

Sipërfaqja e kontaktit:> = 85%

Morse Taper Drill Sleeves të quajtur edhe mëngë stërvitje, një mëngë udhëzues. - për vendosje të rregullueshme torno, grupe të rregullueshme për makine, makina të rregullueshme të shpimit, komplete të rregullueshme të makinave të mërzitshme, vendosje të zgjatur të zgjatur, 7: 24NT një mëngë që ndryshon diametrin, mëngë konti Morse, mëngë konike R8.

Set rregullueshme janë përdorur përgjithësisht për torno, makinë mulliri, makine bluarje, makinë shpimit, makinë i mërzitshëm.

Drill Sleeves

Drill SleevesProdukte të reja

Lista e produkteve të përafërta